Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo, dalsi teziste peněz pro Valve... Steam je stejně blbost, není to k ničemu dobrý. Hry co ten steam vyžadujou a nebo jdou koupit jedině přes steam si holt musím stáhnout z warezz. Ale to je chyba vydavatelu a Valve (Steam)...
    Hry od valve mám ráda, ale steam nenávidím z celého srdce... a nejen že to zamorilo pocitače, ted to je kazi mobily... *9*
    • Copak te nekdo nuti to pouzivat?Kdyz ti to tak vadi,tak to nepouzivej.
      Nechapu proc mas potrebu tady ventilovat ,jak moc je to k nicemu.
    • tak tohle je jeden z nejvic pathetic komentu jakej sem kdy videl. Ten pujde rovnou do podcastu pro vysmech. Nejen ze digitalni distribuce a steam je budoucnost her, nikdy jsem od roku 2004 co steam pouzivam, nemel jedinej problem na kterej si tady kazdej druhej pathetic stezuje. Pulka tech problemu ve skutecnosti neexistuje, je to pouhej ubohej hate, protoze doma nemaji krabicku u ktery by si mohli honit perecko. A korunku tomu dava "zamorilo pocitace", to je opravdu epicka kravina jak vystrizena z facebooku. Chtelo by to ale misto fcb pouzivat mozek
      • davidBray
        já je možná i trochu chápu, proč steam nemají rádi. Můj kamarád chtěl batmana v akci, tak jsem mu řekl, ať si založí steam a já mu ho teda koupím. Takových nadávek co vychrlil, že je to všecko na ****. A přitom mu stačilo napsat: nechovej se jako d*b*l a přečti si co tam píšou a neodklikávej bezhlavě každé okno co na tebe vyskočí. Uklidnil se a vše fungovalo jak mělo. Takže je i chápu, když není ta inteligence .. :D
        • ...
    • Asi takto. Valve si s ich digitálnou distribúciou a priateľským prístupom k hráčom vyslúžili obrovský úspech a nadšenú komunitu po celom svete. To, že sa to nepáči pár vidlákom a warezákom kdesi v nejakej malinkatej banánovej republike, naozaj NIKOHO netrápi *3*
    • Ty si pítcha.
      • A ty navždy panic *1*
    • co to meleš?
  • matty-the-gamer
    No ke steamu jsem se už jednou vyjádřil jinde, ale vidím, že nejsem jedinej, koho ta hloupá věcička štve. *4*

    Kdyby se steam najednou rozpadl a přestal navždy fungovat tak se tu z toho asi všichni podělají. Jen já bych to oslavil skleničkou *4* Snad ten den jednou nastane
    • No tak si ty hry jednoduše stáhni nelegálně když ti Steam nevyhovuje. Všechno má nějakou alternativu. Tím že tu bude pár lidiček psát, že steam nesnáší, svět nezmění. Je to asi tak nějak jako to řekl faceplam: "adapt or die". *4*
    • Chtěl bych slyšet o věcech, u kterých by ses "podělal" ty.. u toho bych pro změnu skleničkou zapíjel třeba zas já a taky ti do toho nekecám, když mě nezajímají..
    • JohnyTheZik
      na tg proti Steamu vyjit nemuzes.. Ovsem proti Originu, to schytas panecku plusu ;)..
      Jako by to nebylo fuk.. Btw steam na iP/android povazuju za velkou zbytecnost a to to na PC pouzivam dost casto..
    • A nejaké dôvody? To zas budú argumenty *1*
      • Jazz
        Jo, protože se mu nejde příhlásit, páč zapomněl hesílko...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit