Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavní je asi otázka, zda by dostal ban, pokud by ten jejich stream využil v propagaci číny. Pokud by ho dostal i v takovém případě, pak je imho vše v pořádku, protože ban nebyl za politický názor (na něm nezáleželo), ale protože jim to narušoval off topicem, který tam nepatří.

• TheGGG

tak ahoj za 7 dnů...

• ja_nic_nevim

Je to praštěný jako pochody na prvního máje a svazaci si dělali čárky koho vidí. No ale myšlenka zůstává. Chováš se jako vandal, povolení k výjezdu do ciziny nedostaneš....

S turisty má problém už celá Evropa. A nevšiml jsem si, že by ten bordel dělali asiati. 

• Ilusiveman

A já jsem rád, ze tu máme lidi jako ty. Lol. 

Tě naučil Zeman, ze ve světě existují dvě reseni a nicnmezi tím bejt němuže, tak raději děláš  prognózy. tyvole 🤣 

bože ty to vidíš, co z ceskeho národa zbylo za prasečí, ukviceny stádo. 

• Ilusiveman

To je argument tyvole..... 🤣 A co droidi utok na Wookie ?! 

• Ilusiveman

Díky, jsem abstinent. Dej si, ať máš odvahu. Prase 

• ja_nic_nevim

bubaci v hlavičce 

• ja_nic_nevim

Zajímavá myšlenka. Co vandalusmus (kulturních památek) teenagerů v západní Evropě? 

• ja_nic_nevim

Rum, zelená...? 

• Ilusiveman

A já myslel, že mi je špatně jen ze starých důchodců, co se celej život báli sami o sebe a svou zbytečnou, ubohou, nemocnou schránku a s tím hodlají až do jejich bídne smrti pokračovat, ale ne. Velká část nové generace, jako by těm starejm, posranejm zviřatum vypadli z oka. 🤮

Imponuje vám moc?! Protože jste nuly a zrádci celýho lidskýho pokolení.

KVůli vám, jsme prohráli Bitvu na Bílé hoře, vy zbabělí a bezpáteční sedláci, co by chtěli vše, ale raději chcipnou stařím na prachách druhých! 

• TheGGG

wowko si odinstalovali lidi, kteří ho pět minut před tím nainstalovali, aby mohli udělat nějakou pózu...

• TheGGG

zajímavé, když jde o protlačování politických názorů, se kterými redakce souhlasí, je davové hráčské šílenství naprosto v pořádku, ale když se hráči battlefieldu bouřili proti přepisování historie, tak to byly hysterické tlupy....

je dobré si zjistit, proč historicky ta hloupá smlouva kolem hong kongu vůbec vznikla.

• Web Games.cz otevřeně bojuje proti čínskému režimu. Tak je to správně a opačné názory je potřeba mazat.

Každopádně tohle je naprosté nic proti tomu, že v Číně už prošlo to, co bylo v jedné epizodě Black Mirror jen fantazie - epizoda Nosedive o tom, že lidé mají na základě svého chování určité skóre, které jim například může zakázat cestovat.

• WTF? 

• Vy jste prostě nevzdělaný. Nic jiného Vás nemůže omluvit. odívejte se na ostatní politiky a to, co se děje u politiků podplacených čínskou komunistickou stranou např. v Kanadě nebo Austrálii. Blbost u Vás jen kvete. 

• Kapitalista je deviantní prase, které ti kvůli prachům nechá vyvraždit celou rodinu, viz. invaze migrantů za tvé peníze. Tady se jen člověk směje, jak se kapitalistické firmy i podplacení politici, viz. akce v Kanadě a Austrálii, odkopali a pro čínskou komunistickou stranu udělají za peníze naprosto cokoliv, včetně líbání jejich špinavé holínky. 

• No, zrovna "neckbeardi" si wow neodinstalovali, protože uvažují racionálně.

• species

pocitam ze uplne stejne lidi jako normalne. To ze si neckbeardi odinstalovali wowko a mysli si jaci jsou bojovnici za lidska prava na situaci moc nemeni

• Tak to asi už další Blizzcon nebude. A jestli ano, tak jsem zvědavý, kdo na něm bude.

• ja_nic_nevim

Maže. Zdrcující pravdu je těžké unést.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit