Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím říct, že přístup Paradoxu k hrám po vydání pomocí DLC je skvělý. Osobně mám od nich Europa Universalis IV a díky super DLC se hra neustále zlepšuje i léta po vydání. A určitě mi není líto pustit korunu za placená DLC, když vidím, jak se hra zlepšuje. CIties Skylines doufám nebude vyjímka a rád podpořím další zlepšování uper hry kupováním DLC. Protože vím že platím za dobrou věc.
  • misho8723
    Dnes na twitteri oznámili, že hry sa už predalo cez pol milióna kusov.. krásne, len tak ďalej.. zaslúžia si to
  • hlavně ať opraví ten bug kde parky snižují poptávku po commerce.. postavil jsem si krásné město, všude parky, hodný starosta a commerce totálně zarzla.. na druhou stranu, jsem na 150k obyvatelích a táhnu to jen na na residental a kanclech a troše těžkého průmyslu, kdo potřebuje obchody že *1*
  • Někdo se pokousí konkurovat CD projektu ? Jestli to někdo dokaže tak Paradox.
  • walltar
    Jak nemám rád DLC, tak Paradoxu se opravdu daří ten model smysluplně používat. Jejich hry díky tomu fungují několik let a jsou tak updatované a člověk tak má důvod se k nim zase vracet.

    Jinak Skylines začíná být díky modům opravdu výjimečná hra... Modeři už opravili hromadu nedodělků, dneska jsem stáhnul nový opravdový hardmode, který mění hodně z původních nastavení. Celý jejich ingame asset editor je parádní věc díky které si člověk může dělat parky, křižovatky, nebo třeba prefabrikované části dálnice bez jakékoliv znalosti modování.

    Hra má samozřejmě svoje mouchy a nedodělky, ale myslím, že budoucí vývoj + modeři je celkem rychle vyřeší. Největším problémem pro mě byla nízká obtížnost a absence medium density zón.
    • Datadisky k EU3 byly v pohode, menili hru pomerne hodne, ale to zverstvo, co predvadi u EU4... Kdyz jsem uvidel DLC pack hudby (!!!!) za 5 euro, tak jsem myslel, ze me omejou. Mimochodem ty DLC jsou soucasti patchu a staci je odemknout tak, ze zmenite cislo v jednom textaku.
      • walltar
        Tak myslím, že DLC pack hudby je jedna z nejlepších věcí co můžou udělat ... Prostě si ho nekoupíš a nijak se ti to na hře neprojeví. Nebo DLC na upravování obličeje v CK2. Různé věci, který ke hraní nijak nepotřebuješ.

        Imho mnohem lepší, než DLC, ve kterých máš mise.
        • Clovek se ale nemuze zbavit dojmu, ze ta hudba mozna byla v puvodni hre, akorat ji oddelali. Nehlede na fakt, ze kdyz to vyslo, tak snad 5 nebo kolik DLC uz bylo primo na disku / v instalacce s hrou
  • Noo, ta piratska cesta je casto velmi pohodlna...
    Presne ako sa pise na konci v .nfo suboroch:
    Support the software developers. If you like this game, BUY IT!
  • tato hra je fakt dobrá .. bohužel bych řekl že v moha věcech je příliš automatizovaná a když se ai nechová tak jak by hráč potřeboval nejde to změnit .. zaměstnanost ve regionech , industriální výroba (export/import a výroba/těžba), hromadná doprava.. ale v čem je tato hra geniální a strávíte s tím většinu času je řešení dopravních situací ... popravdě skoro bych to nazval cities in motion kde můžete stavět silnice ale ne tramvaje (ty mi tady opravdu chybí ) ale i tak u mě 9/10
  • dejte sem nejake screeny toho co jste postavili, misto kecu *3*
    • walltar
      http://imgur.com/a/sc113

      Mám nějaký obrázky tady ... ale spíš to bylo testovací město u kterýho sem zkoušel různé typy křižovatek.
      • Jack1947
        To nevypadá nejhůř hýbe se to slušně nebo jsou tam nějaké problémy s optimilizací... Citylife to totiž měl, při větších městech už to bylo celkem znatelné... + třeba napřídklad jsou tam taky ty silnice které končí ale auto po nich jezdí atp?
        • walltar
          Tak u toho mojeho města něco přes 60K obyvatel zatím žádné zpomalení ... 60FPS když se odzoomuju a kolem 55FPS když jdu blíž.

          Ale zatím jsem to měl puštěné na max ... myslím, že když se to trochu stáhne, tak to bude ještě lepší.

          Prý dost náročné jsou stromy, které se hýbou ve větru.
          • 90K obyvatelstva a nevyděl jsem jediný frame drop ... tomu se říká optimalizovaná hra .. a to hned v den vydání .. o tom si může ubisoft a sega nechat jen zdát
          • Jack1947
            Pokročilá fyzika, to se hned tak nevidí. *3*

            Méně FPS jsem ani nečekal, já jen že už Citylife mělo problémy s větší zastavěnou plochou bylo to trochu otravné že to jezdilo pomaleji i to oddálení déle trvalo.
  • Mám s tou hrou jeden velký problém a to ten, že je i s Hard Mode velice, ale velice jednoduchá. Jestli by se někomu v této hře podařilo zbankrotovat, tak bych fakt koukal.

    Základ je ale solidní, ale chce to více propracovat herní mechaniky. Zkusil jsem pirátku a po 15 hodinách hraní jsem to smazal. Chytlavé (čas u toho utíká fakt rychle), ale nulová výzva. Počkám si nějakou dobu, jak se hra bude vyvíjet a pak zkusím znovu a pokud to bude dobré, tak i koupím.
    • Jack1947
      To je trochu přehnané co vím já taky tyhle hry vždy byly hlavně o tom postavit spoustu domů, továren a bůhví čeho možného... aby se vybyblbi všichni takže argument " Jestli by se někomu v této hře podařilo zbankrotovat"

      Je zvláštní, není to budovatelská strategie typu Stronghold kde to je omezené a jak již bylo řečeno asi to chce... jinej simulátor měsdta např Simcities. *3*
    • walltar
      Už je první opravdu těžký hardmode mod ... ale Oficiálně hra asi nikdy těžká nebude.

      Tenhle žánr her prostě těžký není... protože velká část jeho hráčů chce stavět pěkné města podle svého, bez toho aby se jim do toho hra nějak moc pletla.
      • s timhle bych nesouhlasil, pokud si hráči chtejí v city building hrách jen stavet, od toho tam jsou cheat mody. jinak napr. v simcity 4 a i v cities xl nebylo zas tak uplne lehky udržet vyrovnaný rozpočet
      • V tom případě mohli mechaniky úplně vynechat a udělat z toho jen 3D editor měst. Nedává to vůbec smysl.
        • walltar
          Já nevím, ale je to tvůj první city builder?
          • Není. Několik let jsem hrával SC4, kde se podle mého názoru podařilo vyvážit mechaniky a estetické budování města.
            • walltar
              Jo já už od začátku mám mod, který tohle teleportování zastavil ... teď je hardmode mod, který přidává další věc, že když se lidi nedostanou několikrát za sebou do práce, tak opustí město.
            • Problém je, že ani ty zácpy nemají vážný dopad na tvé město. Ohořelou budovu zbouráš a hned je tam nová. Ztráty z nedovezených materiálů jsem nepozoroval. A zaměstnanci se do práce v případě velké zácpy jednoduše teleportují, aby nedošlo k zablokování simulace (popsáno na ofic fóru).
            • walltar
              Tak ze začátku s tím fakt nejsou problémy... ale jakmile zjistíš, že ti nestačí silnice co máš, máš všude zácpy a třeba hasiči se nedostanou k požáru, nebo dodávky materiálů se nedostanou k továrnám tak to celkem problém je.

              A já třeba při hraní na hardmode neměl nikdy obrovské zásoby peněz, takže když se mě tohle stalo tak sem najednou byl -10K za měsíc a ani ta 60K půjčka nestačila abych to opravil.
            • Ja teda to mesto posral hned nekolikrat ale je fakt ze zezacatku je to trosku snazsi nez v pokrocilejsich fazich hry teda pokud nahodou zbesile masove neprezonovavas.
            • SC4 nebylo těžké (ani na nejtěžší obtížnost), ale pořád tam člověk mohl něco posr@t a musel si věci hlídat. V C:S mi příjde, že se vše vždycky srovná a nic tam ničemu nevadí. To, že mi tam něco "twitter" hlásí za problémy je jedna věc, ale to, že to nemá v praxi takřka žádné následky je věc druhá. :-/
            • walltar
              Tak SC4 v základu mě nikdy nepřišlo nijak těžké ... tohle je sice lehčí, ale nemyslím, že o moc.

              A to sem tehdy skoro nechápal jak co funguje.
  • Kdyz uz DLC, tak takhle - ale teda je skoda, ze na te hre je v soucasnem stavu videt, ze uz s takovou politikou a vyvojem pocitali dopredu. Viz treba mnozstvi map, tunely/podchody/moznosti pesich cest, parks & rec veci atd. Jasne, je to mozna naivni, ale idealni stav by mel byt, ze hra nabizi stoprocentni zazitek po vydani a jakykoliv dalsi obsah je skutecne extra, navic, posouva moznosti, rozumite. A ne ze clovek vidi - mimochodem v jinak velice zabavne a dobre hre - uz od zacatku ty pripravene diry, ktere se driv nebo pozdeji zcela ocekavatelne zaceli. Ackoliv samozrejme urovne Civ:BE to v te "deravosti" v zadnem pripade nedosahuje.
    • walltar
      Já si nemslím, že to je tím, že s tou politikou počítali už od začátku. Ono je to spíš dané tím, že hru dělá studio s 13 zaměstnancema (když začínali na C:SL měli 9), takže se prostě museli rozhodovat o tom co ve hře při launchi bude a co ne.

      Každopádně Tunely byly potvrzené jako free update pro všechny... Parků tam není moc spíš kvůli tomu, že si stejně každý může udělat kolik chce vlastních parků a na workshopu už jich jsou hromady. Takže tam dali nějaké základní a zbytek si vždycky můžeš udělat sám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit