Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • davidBray
    jako dárky jsem nedostal nic :( krom slevových kupónů na Valve hry 50% což je k ničemu, když tam byli jejich hry se slevou až 75%, tak třeba na přesrok. Jinak jsem si pořídil Shogun total war + rise of samurai, plants vs zombie :) renegade ops a L.A. Noir za hubičku .))
    nevíte jak je to s češtinou na L.A. Noir, na netu jsem našel jednu, ale lidi kolem ní docela prskají tak nevím jestli to má smysl ..
  • Leto jsem se držel zkrátka. Mám toho nakoupeno dost z loňska a také během roku takže o vánočních slevách jsem koupil jen Train Simulator 2012 a Splinter Cell 1. Hodně jsem přemýšlel nad LA Noir a EDGE (Rush se mi moc líbil ale ten EDGE už tolik ne z dema), taky nový Deus EX me lákal ale vydržel jsem. Aspon mám víc času na hraní her co jsem koupil loni atd :)
  • Já jsem si také hodně kupoval ale nedostal jsem žádnou hru zadara měl jsem smůlu. Kupony mam a hlavně 25% 33% 50% na hry od Valve. Bohužel od valve zrovna už všechno mám takže pokud by někdo chtěl. :D
  • L.A noire, Assassins creed complete pack a Deus ex human revolution *1*
  • Black_Hand
    Sequence (menu vymyslel chovanec ustavu mentalne retardovanych, nicemene hra sama o sobe spatna neni), Space Pirates and Zombies (pro achievement...ale pak jsem neodolal, a to hraju ted asi nejvic :\), Dungeons of Dredmor (stejne jako SPAZ, ale tam jsem dokazal rict ne, i kdyz to bylo take velmi, velmi narocne :P) a pak jsem dostal darkem od kamaradu Rocharda a LA Noire :).

    a od steamu samotneho? Thief: Deadly Shadows a Hitman: Blood Money...velmi dobre darky :). plus jeste 2x the ship jako gift a spoustu kuponu.

    vetsinu ostatnich veci co by za to staly uz mam.
  • Hm, tak můj konečný účet za nákupy na Steamu je 2337,- Kč. A to ani nevím, co z toho budu hrát, nemám už tolik času. Ale kompletní série GTA za pár korun? Stejně tak Portal 2 či série Star Wars Jedi Knight. A bylo toho více, čemu jsem nedokázal odolat.
    Zatím jsem jen rozehrál Assassin's Creed, a docela mě to chytlo.

    Vyhrál jsem kupóny na 50 % slevu na hry od Valve a na Doom 3. A taky Portal 2, takže ho mám podruhé.
  • FeebeECZ
    na steamu sem takhle v akci nakoupil rovných 30 her a to sem předtím měl jenom tři :))) pěkně sem svůj studentský účet provětral :D
  • Za muj uplne prvni splneny achievement jsem dostal darek DOTA2 beta. Za druhy splneny achievement jsem dostal Witcher: the enchantor edici ci co a za treti splneny achievement jsem dostal 4x renegade ops... Potom same uhli a kupony :DDDD
    Kazdopadne jsem si nakoupil tolik her, ze mi nezbyly penize na vlak do Prahy :( Zrejme musim na stopa :-]
  • pro kamose Dungeon Defenders (ja uz mam svoje vcetne DLC par mesicu), Half Life Complete Pack, Portal 2, Railworks 3 (bez DLC samozrejme :D), Two Tribes Pack (Rush, Toki Tori, EDGE) a Defense Grid
  • No já si pořídil Gothic 1, Gothic 2, Gothic 3, Splinter Cell, Splinter Cell: Chaos Theory, Splinter Cell: Double Agent, Left 4 Dead 2, Bastion, The Binding of Isaac, Garrys mod, Trine, Assassins Creed II, Borderlands, Brink, Crysis, Crysis Warhead, Crysis Wars, Hitman: Blood Money, Mafia, Max Payne 1, Max Payne 2, Serious Sam Classic 1 a 2, Serious Sam Classic HD 1 a 2, Test Drive Unlimited 2. Ajaj, asi jsem nemocný xD:D:D:D Ale ty ceny nebyly tak strašné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší