Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nekoupil jsem si nic, ale chtěl jsem. Poslal jsem si 1000kč na PayPal, někde se to zaseklo a ještě mi tam nepřišly apořádně mě to se*e, ale aspon mám ty slevy na hry od Valve.
  • tak ja som kupil len nuclear dawn trochu daku zmenu to chcelo po mw3 a b3 :))
  • Já toho moc nekoupil, většinu her, které jsem chtěl (z těch co už vyšly) jsem koupil v předchozích akcích, takže teď jsem investoval pouze do Terrarie :)

    A ještě jsem vyhrál Left 4 Dead včetně DLC :)
  • na steamu: dungeon defenders, majesty 2, portal 2, audiosurf, company of heroes, the witcher: enchanced edition, limbo, terraria
  • Tak tieto Vianoce som opat prispel do penazeniek GOGu a STEAMu :)

    GOG: Fahrenheit ( Indigo Prophecy ), Psychonauts, XIII, The Last Express, Speed Busters: American Highways

    STEAM: Rochard, Bastion, Hard Reset, Serious Sam Double D, E.Y.E: Divine Cybermancy, Duke Nukem Forever, Defense Grid: The Awakening (kompletne s DLC), L.A. Noire: The Complete Edition (tej 75% zlave som skratka nedokazal odolat), Psychonauts + Costume Quest pack (Psychonauts som kupil aj na GOGu ale tam nema achievmenty,okrem toho za tak smiesnu cenu sa tak dobru hru oplati podporit aj dvojnasobne :)
    Dungeon Defenders - New Heroes Pack 1 (DLC), Magicka: The Stars Are Left (DLC), Deus Ex: HR - The Missing Link (DLC)

    Radsej nepocitam kolko to vsetko stalo, ale teraz bude s nakupom hier dlhsia pauza.
    Co sa tyka hrania, mam problem najst si cas na suvisle viachodinove hranie a ked taky cas nemam radsej hru ani nezacinam a skoncim pri tom ze ju len vyskusam a potom si prilezitostne zahram nejaku MP hru (L4D2, AVP,..) takze sa mi stale zvacsuje zoznam toho co mam hrat a dufam ze to do dochodku stihnem *1* *2* . Ale utratenych penazi nelutujem, kedysi som bol pirat, teraz uz kazdu hru ktora sa mi paci kupujem a mam z toho ovela lepsi a poctivejsi pocit. :)
    • ja na stare hry moc nedám, ale dneska mrknu na gog a vidim fahrenheit za 60 kc...tak si rikam ze sem slysel prirovnani s alan wake, tak jsem to proste nedal a ztratil jsem gog panictvi, a ano asi je to kvuli tomu ze fahrenheit neni zase uplne tak moc stara hra, cili grafika me nebude odpuzovat od hrani *5*
    • je to paradoxní, ale u mě je většinou kupování kvůli lenosti (a nedočkavosti teda :). třeba před pár dny jsem objevil indie hru unEpic, a než ji někde hledat na torrentech, tak jsem si ji rovnou koupil a za pět minut hrál :D navíc je to všechno opatchovaný... a stejně bych ty prachy jinak prochlastal ;)
  • Tak já jsem využil týhle akce a ukončil svoje steamové panictví:) Pořídil jsem si Bastion a Orcs must die!...chtěl jsem ještě Magicku, ale demo mi nefungovalo, tak jsem radší svoje 3 eura (nebo kolik to bylo) neriskoval;)
  • Counter Strike Source, DLCka na Shoguna a Deus Ex, Homefront, MW2, Half Life pack, X3pack , 3troch Stalkerov, Far cry2 a povedal som pane bože staci + par giftou kamosom , steam je najvatsi nepriatel mojej kreditky a k tomu asi taky stalker hrat nebudem ale nech prepacia za tie torrenty s minulosti... *7*
  • Takže 2x Company Of Heroes Pack pre kamoša a brata, CSS pre brata

    Mno a ja som sa potešil Portalom 2, Orc Must Die + Dlc, Anomaly Wazone Earth. ostatne hry po ktorých srdce túži už mám :D ...

    žiaľ za plnenie úloh som nevyhral /nedostal žiadnu hru ale len kupóniky a to:

    3x -50% Valve,1x -25% Valve,1x -50% GeminyRue,1x -60% Magicka,1x -50% Monday Night Combat,1x -50% GlobalOps,1x -50% PostApocalipticMayhem

    takže ak o nektorý máte záujem môžeme sa dohodnúť.
    nick Memoriastudio
  • Tyhle slevový výprodeje jsou zásadní výhoda oproti krabicovkám, kde se tak razantní a časté slevy nekonají. Nebejt slev, na steamu si asi nekoupím nic. Ceny nových her v eurech jsou po převodu do korun dosti vysoké. Například COD:MW3 za 60 euro(pc) což je nějakých 1500 kč.

    Ještě že ty slevy jsou... *14* *15*
    • No hej no.. Pritom kedysi bolo na Steame výhodné nakupovať aj za plné ceny (teda v porovnaní s našimi obchodmi). U nás zmena nastala presne vtedy, keď SR prialo Euro, odrazu bol všade kurz 1$=1€, časom sa to trochu zrovnalo, ale pôvodná výhodnosť cien sa už nikdy nevrátila...
  • Pro kámoše bez karty Portal 2, sobě drtivou většinu DLC do Magicky a do Shoguna 2, Nightsky, Rock of Ages, Disciples 3: Resurrrection a Flock, takže pro sebe tak za 700, to neni tak hrozný, spíš ty krabicovky Trine 2, Skyrimu a Assassin´s Creed: Revelations vycucly peněženku, naštěstí mojí jenom částečně.......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší