Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejsi.. Tyhle klávesy tam nikde uvedený nejsou, to byly naprosto náhodný objevy..
  • Oprava: NMS je průměrná hra se lživou PR.
  • A taky hned hbitě odstartuje do vesmíru, aby člověk mohl vzápětí natrénovat přistání na tom samém místě a přitom se musel dívat na minutu animací, i když si jenom chtěl přečíst email?
  • snorgrind
    Prave proto se manazeri uci "jak predavat odpovednost na lopaty". Takze to schytaji lopaty a manzer si odnese premie za "zestihleni" tymu, poplacaji se po zadech a jede se dal .... *1*
  • Současná herní komunita by si měla srovnat priority. Protože dámy a pánové to co tady předvádíte je plyvání jedovatých slin na všechny strany bez nějakého velkého důvodu.
    Ano hra problémy má(některé jsou opravitelné a některé nejspíše ne), a ano mohlo to být lepší. Ale je to opravdu tak špatná hra ? Má ta hra bugy, která hru dělá nehratelnou ?
    Po 50 odehraných hodnách vám můžu říci že nevidím problém v dialozích, příběhu nebo postavách(některé z nich jsou výborně napsané). Hru hraju za Scotta a dialogově vybírám logické a profesionální volby. Nenarazil jsem na jedinej tupej dialog(až na postavu Addision která má ve hře dialog asi na 1 minutu). Valná většina dialogů dává smysl a je solidně nadabovaná. Převážně Scott a Sára jsou výborně nadabovaný.
    Soubojovej systém funguje opravdu skvěle a díky různorodým abilitám funguje výborně. Mám za sebou 2 loyalty mise(liam a vetra) a liamova mise je zatím nejlepší mísí ve hře hned po jedné z misí na Voeldu.
    Co se týká obličejových animací tak problém je v lip-syncu kterej je zcela očividně lepší u mimozemštanů než u lidí. Pro mě tohle není dealbreaker. Sidequesty jsou neuvěřitelný zlepšení jak oproti DAI tak třeba i oproti ME3. Jedny z nejlepších misí se dají najít právě mezi sidequesty.
    Existuje tu pár dalších problémů jako galaktický cestování(trvá to tak neuvěřitelně dlouho), nemožnost kontrolovat parťáky a pak pro někoho náročnost na hardware na pc. A možná bych do toho přidal soundtrack kterej mi příjde místy dost nevýraznej.

    Hraju na R9 390 a hra běhá naprosto v pohodě valnou většinu času okolo 40-50 fps na high-ultra. Za mě 8/10, takhle sem se naposledy bavil u HZD.
  • tak schválne jestli se na pozicích bude neco menit jestli padne hlava nejakeho manažera nebo vymeni "lopaty"
  • Mě ten úvodník připadá spíš jako zamyšlení, nad častokrát nesmyslně vyeskalovaným honem na čarodějnice. Rozumná kritika je samozřejmě na místě, ale to flusání špíny za každou cenu...
  • Si děláte srandu ? Zelda tady dostala naprosto nezasloužených 10/10, hra která je graficky hnusná, má framerate dropy, svět je napůl prázdnej a nebejt značky zelda tak ta hra dostane 7/10 a nikdo by tom ani neštěkl.
    Tady ME:A má zásadní problém ve 2 oblastech který se dají naprosto v pohodě přejít - UI a obličejový animace.
    Framerate, prázdnej svět a hnusná grafika už se přechází dost těžko. HZD měl taky problémy s obličejovýma animačkama a nikoho to nezajímalo. A přesto se tu najdou inteligenti který by šli a z fleku by dali hře 3 z 10 nebo 4 z 10 za špatný obličejový animace.

    Něktěří lidi by si tu měli vytvořit vlastní názor a nebýt za opakující opičky který si ten názor neumí vytvořit.

    Valná většina z vás tu hru ani nezapla natož zahrála na delší čas a chcete si tu hrát na soudce.
  • No Man's Sky je výborná hra se špatnou PR.
    V podstatě nechápeš, proč redakce nepodléhá davové psychóze jako ty.
  • Odpovědnost za výsledek nesou vždy manažeři, nikoliv lopaty.
  • Schválně jsem ještě předtím kouknul na video a měla hlas uvěřitelnej. Tahle nemá.
    Mě rozhodně nejde o to aby tam byli samí běloši, ale tady se nemůžeš ubránit dojmu že ti je ukazujou jak opice "hele koho tady ještě máme". To se nedá popsat. To bys musel vidět.
    Tu korektnost myslím tak že Zaklínač taky čelil kritice za to že tam nejsou černoši.

    Ale možná mě to jenom tak připadlo. Ze začátku je tam dost mluvení a tak pozoruješ ty charaktery jak se klepou jak kdyby se držely fáze, v xichtech mimiku že čekáš kdy praskne a vyleze vetřelec a to nahlodává soustředění na děj a ty přemýšlíš proč na misi do jiné galaxie poslali zrovna chovance Jedličkova ústavu.
  • jamar28
    Hraju na PC.Co se toho času týče - právě bych tipoval, že lidi jako ty to bude štvát naopak ještě víc. *1* Protože všude tě někdo zastavuje a střílí na tebe a tak. Otázka je, co je lepší? Jet hodinu a během té doby narazit na 5 generických nepřátelských táborů, 2 nezajímavá naleziště a zažít 3 přepady, nebo je lepší jet hodinu a během té doby narazit třeba jen na 3 lokace/události, zato ale na takové, do kterých byl investován čas a snaha? Já bych dal přednost té kvalitě nad kvantitou. A právě pokud máš na hraní méně času, tak máš taky lepší mít toho třebas méně (protože jestli hraješ fakt hodinu denně, dokončíš to tak za 2-3 měsíce), ale zato propracovanější a zapamatovatelnější. Ne?
  • jamar28
    A ve trojce měla ta kroganka hlas nějak výrazně odlišný? Jediný hlas, který mě štve, je hlas salarianek, ten neodpovídá předloze.

    A tohle považovat za korektnost...Proč? No tak tam nejsou jen samí běloši. No a? A jakmile tam je pár nebělochů, tak to má hned být multikulti propaganda? To přece není žádná korektnost, pol. korektnost by byla třeba to, kdyby každý běloch v té hře byl gauner a každý černoch andílek. A nebo se tam tlačily nějaké jednostranné liberálně levičácké názory. A to tam není. Btw mnohé z těch postav vypadají tak, jako žádná rasa nebo etnikum na světě, prostě neexistující anatomie, barvy, proporce atp. Takže řada z nich možná měla být běloši, ale holt když to dělají nováčci... *1*
  • Jo vidiš na tu mapu sem zapoměl. To naletavaní a odzoomovani k planetam.... :-D tohle je jedna z mala věcí co totálka nechápu. Je tom jenom 3D model planety takže to není o loadovaní. Podle mě to mělo působit jak prvek vžití se do role. Prostě to nevyšlo. Ale tak jak říkáš člověk si zvykne tak jak na třízení Questů atd...
  • uz svejk rikal, hejt musi bejt

    psat nekomu liebesbriefy nepomuze, to maj nekde

    jedina sance jak tenhle slendrian vymytit, je nekupovat podobny pseudo aaa hry
  • Což o to, ksichty a animace, to jsou detaily, který by samy o sobě nikdo moc neřešil. Jenže jsou to symptomy závažnějšího problému - ta hra je prostě nedopečená. A smutný na tom je, že všechny ty otravný drobnosti jsou něco, co ve hře vůbec nemuselo bejt, kdyby strávila o jeden blbej měsíc delší čas ve vývoji. To by byl takovej problém otevírat i zavírat mapu Mkem? Jasně, že nebyl. Bylo by těžký moct parťákům zadat kterou schopnost a kdy maj použít? Vzhledem k tomu, že to šlo před deseti lety, tak asi ne. A jasně, jednotlivě jsou to nepodstatný maličkosti, ale nasčítaj se a člověka nasíraj sice po troškách, ale konstantně.
    Ponecham stranou, že dialogy a postavy mi připadaj dost nudný a klišovitý, za to si můžu sám. Neměl jsem tejden před vydánim Andromedy hrát Torment, kterej je v týhle oblasti trošku jiná liga.

    Ale jak už jsem několikrát řek, problém neni v tom, že by Andromeda byla špatná hra. Ona je to ve skutečnosti hra dost dobrá. Ale to mi od nástupce jedný z nejlepších videoherních trilogií všech dob ani zdaleka nestačí. Sorryjako.
  • Tak to je celkem peklo. Já nevím jak je to možné, že někomu to tak hapruje a někdo má bug jednou za čas. Já hraju na PS4 Pro. Ty co ? PC? Xbox ? Prostředí... no jako je celkem je tam toho mrtě, zase nadruhou stranu jsem si snažil představit, že s nomadem jedu třeba 4 min a nic nepotkám. Jasně asi by to byla víc realita(vlastně realita by byla jezdit x hodin a nic nepotkat), ale ... chápeš na hraní mám tak tu hoďku denně. Takže z toho nechci 25 jezdit prázdnou krajinou :-) Kdybych to měl nějak odseknout řeknu tolik. Ty buggy by měl setsakra rychle opravit. Já tím netrpím, ale chápu že kdo jo tak to pěkně s... přece jen je to hra za mastný peníz. Ale zbytek záleží jaký je člověk hráč. HC který řeší každý detail a logiku daného universa asi bude šílet z questu typu: "Jé ty seš Pathfinder, vím že zachranujš celou Adromedu, ale prosimtě kdyby se ti chtělo, támhle za rohem hlídají Remenanti 10 jablek, můžeš mi je přinést ? Potřebuju je na vývoj nového jablečného džusu který bude chutnat i Kettům" :-D A pro všechny HC, kteří by to chtěli koupit tohodle je tam fakt dost. A nic proti tomu že to někoho s... taky sem kdysi býval HC. Jenže když si cassual, máš x jiných koníčků a povinností a máš hoďku denně na to si trochen vyčistit hlavu a máš rád sci fi a ufouny atd... prostě to neřešíš.Tohle není hra, která posbírá 1000 ocenění a všechny rozbije. Je to něco jako dobrý seriál, odpočineš si u toho, hodíš se do klidu a v momentě kdy to vypneš do 10ti min je ti to jedno. Ty doby kdy sem šel spát v 5 ráno a vstával v 7 do školy, tam se dospal a zase mohl pařit... no díky bohu to už pryč *5*
  • Fakt? :D Jsem to ale trubka :D
  • Ta kroganka má akorát hlas jako taková milá tetka. Bys neřekl že to vyjde z tak mohutnýho těla.

    A ta korektnost? Nehraješ to 30 minut a už tam potkáš bělocha, hispánce, černocha, japonce, mulatku, něco co vypadá buď jako arijec a nebo ze skandinávie a inda. A se všema mluvíš, né že tam jenom někde stojí. Šílená přehlídka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit