Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snidam, popijim kavu a nemuzu se nesmat. Staci precist prvni desitku prispevku a lepsi zavrit stranku. Po takovych ohlasech jeden aby se bal hru si poridit. Nimene pro ostatni, kteri o hre uvazuji. Doporucuji jeji porizeni. Hazet hru do odpadu kvuli vyrazu postav? Ja mam teda dost prace s titulky, takze me to nijak nerusi a i kdyby, ta hra je perfektni (ne dokonala). Je o prozitku, o mem prozitku (ne o prozitku u vyrazu tvare okoli) a z toho me pousmivajici Cora rozhodne nevytrhne. Kdyz opomenu ten vyraz, po nejakych odehranych 45h jsem zaznamenala zatim jediny bug (ktery opravi nasledny patch). O technickem propadaku tedy nemuze byt rec (verze pro ps4, vlastnim i pc verzi). Zdejsi diskuze je pomerne nevyznamna s ohledem na zpusob kritiky. Ja od hry ocekavam zabavnost a toho se mi dostava. Na realnou mimiku se muzu podivat do zrcadla. Podobne chyby, nedodelky (rikejte si tomu po svem) prechazim s usmevem, protoze vsechno ostatni pro me hra splnuje. Nerikam ze mi to uplne nevadi, ale nebudu si tim kazit hru. Adekvatni vyrazy k situaci by byly jen prijemny bonus (imho kdyz se na ty vyrazy soustredim, i tak me z prozitku nerusi). Mluvit tedy o amaterismu neni na miste. Amater jsem ja, pustte me k te technologii a vyleze teprve ten pravy "odpad" resp nevyleze nic. Snizte hre znamku ve vasem osobnim hodnoceni, ale nemluvte o odpadu kterym neni. Trochu korektni kritiky by neuskodilo. Priklad: hrozne mi vadi ten vyraz ve tvarich, pro me neprekonatelna chyba, kvuli ktery si to nezahraju, skoda. Tecka. Ok. Kazdy ma na to pravo. Velmi prestrelene uz ale pusobi "hru jsem nehral, hrat nebudu, ksicht me rusi, je to odpad stoleti. Hmm ktera varianta zni korektneji? Nastvany byt muzete (leda tak na sebe). Protoze se pripravite o poradny kus zabavy, kterou ve hre hledam ja osobne nejvic. Ale to uz je rozhodnuti kazdeho z nas. (Stejne si myslim ze 90% kritiku hru potaji hraje nebo hrat bude). Tak a vzhuru zpet do Andromedy. Kafe dopito.
  • Luckiller
    Ze scénaristy, co zesmolil konec trojky a znepřátelil si tak půlku internetu pověřili napsáním célého ME:A. A tou programátorkou je cosplayerka co před tím udělali jediné video s názvem "Nenávidím bílé muže" a jejíž jeidné kvality se nacházejí mezi krkem a pupkem. Drop the mike *5*
  • U her od EA uplaťnuji stejnou politiku jako u her od Ubisoftu....raději knihu!
  • Hru jsem si koupil jen kvůli mulťáku a ten je povedenej. Ostatně celá ta bojová část je perfektní.
    Ale říkal jsem si že se zkusím do SP podívat abych to viděl na vlastní oči.
    A nevím teda jestli jsou horší ty animace a nebo ta korektnost. Aby se nikoho nedotkli tak se snaží nacpat každou rasu už do úvodu hry a působí to směšně. A teď nemluvím o Kroganech a tak podobně. V kombinaci s tím že jsou lidi dost ošklivý to způsobuje, že chodíte po základně a držíte si peněženku.
    A pár vteřin mě trvalo než jsem pochopil že na mě v jedné scéně mluví krogan/žena - ten hlas je síla.

    No a ty animace... na začátku je q kde řešíte kdo udělal sabotáž. Podle mě jsou podezřelý všichni protože když s někým mluvím tak se podivně klepe a má skelnej pohled upřenej někam k mléčný dráze. Radši se soustředím jen na titulky.

    A ještě musím zmínit dialogy, kde když dáte "citovou" možnost tak z něho vypadne tak infantilní žvejk že pokud to je jediná naděje tak máte chuť se rovnou zapíchnout. Strašnej ufňukánek.
    Slyšet jednu tu větu krogan, tak s váma celá rasa nepromluví do konce hry.
    Ale mulťák je na pohodu.
  • "Co s tím má co dělat politická korektnost?"
    Pokud se nepletu, tak se diverzitou týmu docela chlubili. A co to s tím může mít společného? (netrvrdím, že má, ale ten potenciál tam je). Hold je rozdíl mezi tím, když pesonální oddělení dostane zadání "najděte nám 6 co nejlepší grafiků Vemte ty s nejlepší zkušeností". A nebo když dostanou zadání ve stylu "Kvůli politické korektnosti potřebujeme do týmu bělocha, černocha, araba, inda, japonce a číňana. Dva muže, dvě ženy a zbylé dva nějaké trans identity. Minimálně jeden aby byl gay a jeden invalida. Pokud budou umět i dělat trochu grafiku, tím lépe.".
    Ve vývojových deníčcích bohužel někdy tak kladli důrazi na to jak mají super multikulturní tým, že měl člověk pocit, že zkušenosti s animací byly podřadné a podle toho to dopadlo.
    Politická korektnost je správná, pouze pokud se řeší neutrálně (ke všem přistupuješ stejně). Bohužel je to nyní tak oblíbené téma, že to mnozí přehánějí a paradoxně dělají přesně to, proti čemu bojují. Mít tým jen z býlých heterosexuální mužů, protože nesnášíš černochy a gaye a je úplně stejně špatné jako cpát do týmu černocha a gaye jen proto, že tam chceš mít od všeho trošku. Správné je vzít ty co práci udělají nejlépe. Bez ohledu na to, jak to zrovna padne. Ale to si dnes málokdo troufne
  • Když se tu rozčiluješ, že lidem leží v žaludku politická korektnost, čekal bych, že se tady bude květnatě řešit. Ve skutečnosti to tady zmínil 1 člověk na posledním řádku svého půlstránkového příspěvku, na který jsi reagoval jen a ty a to ještě ublíženě. Nerozumím co ti pořád není jasné a proč píšeš "co je to sakra za argument" na zcela relevantní připomínku.
  • Btw jsem si misto Andromedy poridil Nier Automata a muzu rict, ze pro me jednoznacne zatim GOTY, silny pribeh, poradna rubacka, dokonaly soundtrack. Za vikend nahrano 34 hodin a porad to jede dal
  • wenceslaus
    Tak zrovna na to se z diskuzí na internetu moc přijít nedá... ale dekuju za zajem o moji personu.

    Ano, mluví se o animacích, protože na to byl zaměřenej článek v reakci na to, co se děje.
    Poslední řádek je pořád řádek, ale napsal taky "ano, vadí to" jako by to snad někdo popíral.

    A to, že na to nikdo jinej neregoval, ze do toho vrtám... je co za sakra argument? Jak z minulyho rezimu. Byla to pitomost a lez, tak jsem na to reagoval.

    Práci zdar!
  • Menu a interface celkove je opravdu peklo :-( At uz je to denik, codex apod....peklo v tom neco delat :-( Nekdo si tu v nejakem starsim clanku stezoval na mapu....otevre se M ale uz nejde zavrit...jen pres escape. Smal jsem se tomu, ale vzhledem k tomu, ze mapu oteviram casto, protoze ten compas je temer nepouzitelny, je zavirani mapy pres escape a prechod zpet do hry asi pres dve rozdilne menu opravdu na facku :D

    Animace a obliceje neresim, to se da prezit, byt Ryderova je fakt maso v nekterych scenach :D. Ale interface a nepreskocitelne prelety mezi planetamy a podobne me na tom fakt drazdi asi nejvic.
  • Proboha, přemýšlím nad tím, kdo ty jsi asi zač. Diskutér nad tebou prohodil, že tady se mluví jen o problému animací a na úplně poslední řádek svého dlouhého postu uvedl jako příklad dalšího neduhu - politickou korektnost. Vysvětli, proč máš potřebu do toho vrtat a přihlouple to komentovat. Zvlášť, když na tu poznámku ani nikdo kromě tebe nereagoval.
  • To si tady nekdo plati omluvne clanky pro Andromedu? U AAA hru pro tady ten amaterizmus neni omluvy. Navic nezapomente, ze Bioware Montreal nema spolecneho s puvodnim Biowarem vubec nic, je to jako jabko a hruska, proste team amateru dostal na starost AAA hru zname serie a je to prus3r.
    Ti co to porad omlouvaji, ze sem tam par chyb prece neni zadna pohroma...ta hra je tragedie jako celek, a ano, taky me to sere jak to poku****i...
  • Wow...tak to jsem ani nevěděl...to jsou ale *****
  • A jak je možné, že třeba v Zaklínači s tím nebyl problém? Nebo Dragon Age Inq. ? Promiňte ale tohle zní jako snaha najít nějakou výmluvu.

    Sakra i Mass Effect 1 měl lepší nasvícení a živější obličeje než Adromeda.

    Jasně pochopil bych, kdyby byli špatné animace u nějakého side questu ale tyhle problémy začnou prakticky od první minuty hry a vlečou se skrz celý příběh. Ryderová vypadá často až, parod, retardovaně když se přiblble usmívá a koulí mrtvýma očima.

    Jasně hra má i svoje plusy ale sakra je to AAA titul od BIOWARE. Neměli by jsme čekat trochu víc a lepší kvalitu po pěti letech?
  • Čert vem animace, ale co třeba obchodníci?
    Ryderová: Jak by tohle brnění vypadalo ve starorůžový? Obchodník: To nevím, ale můžete si ho u mě koupit, pak půjdete támhletou chodbou rovně, na konci doprava, po schodech nahoru, tři stanice tramvají, pak přes tu velkou halu a několik chodeb až do lodi, s tou musíte odletět někam pryč. A pak si můžete zkusit, jak to bude vypadat. Je to snadný.
    nebo
    Ryder: A co tahle brokovnice? Můžu jí vyzkoušet? Obchodník: To teda nemůžete, musíte si jí koupit, pak skočit do lodi, odletět do vedlejšího systému, přistát na čtvrtý planetě. Tam pak chvíli pobíhat, než najdete někoho, na koho si zastřílet. No a kdyby vám ta bouchačka nesedla, tak se vraťte, vrátím vám za ní ceny 10% zpátky.

    Někdo: Whoa, další vault, co budeme dělat?
    Ryder: To co vždycky, půjdeme chodbou, pak zmáčknem tlačítko, pif paf, půjdeme chodbou, zmáčknem tlačítko, pif paf, půjdeme chodbou, pak zmáčknem tlačítko, pif paf a hotovo.. A pak to buď oš*káme nebo oskenujem. Nebo obojí.

    Takže opravdu, čert vem animace. Ta hra je plná debilit a nesmyslů. V multiplayeru nejde úplně vypnout voice chat, tlačítka poskakují sem a tam. Uživatelský prostředí je přeplácaný a nepřehledný, chybějící tlačítka, myš invertnutá i na naprosto nevhodných místech, samy se odznačující nepřečtený položky už jenom při skrolování, podivný přechody mezi nabídkama přes několik úrovní menu. Místama aby se v tom prase vyznalo. Když se k tomu přidá opravdu bídná optimalizace (doporučené nastavení pro 1060 6GB je 1366*768 a nízké/off nastavení, haha, na čem to bych to jako měl hrát?) a spousta nudných stereotypů, vyleze z toho hra, která má sice spoustu věcí, ale ani jednu udělanou dobře. A ani náznak nějakýho nápadu, něčeho originálního. Což je ve výsledku neskutečně otravný.
  • Ve skutecnosti nemusis tu hru ani hrat ani resit animace, staci se podivat na ty drzky, tohle kdyz ukazes detem ve skolce, tak utecou, protoze urcite nekde videly nejakej film se zombie pozirajicima lidi.
  • autor No Mans Sky ... si muze leda gratulovat ze jeste nesedi v base za podvod. Vzhledem k tomu co vsechno nasliboval a co ve hre bylo a stale je.
  • wenceslaus
    Koukám, že lidem leží "politická korektnost" v žaludku natolik, že ji viděj úplně všude a boj proti ní ospravedlní i to nejzaslepenější ignorantsví.
  • 2Hz ... jestli das 1600 a budes vytocenej, tak to uz nikoho nezajima, podstatny je, ze si dal tech 1600 => PR masirka zafungovala === priste dame na hru jeste o 1/2 min a o rozdil navysime rozpocet PR ... tvoje EA.
  • Tohle je problem i zaklinace ... plna mapa otazniku o nicem, vysledek navstevy je zabiti par potvor a bedna s odpadky. Nebo trebas naprosto nevyuzitej potencial itemu - mas tam doslova hory paradnich oblecku, zbrani a zbroji, ale nemas zadnej duvod je nosit, protoze jakmile mas zaklinacskou zbroj a zbrane, uz nic lepsiho stejne nenajdes.

    Dtto trebas primal, kde mas prozmenu porad dokola eventy na tema "zachran vesnicany".

    Jinak receno, je to typickej projev "openworld" a zoufaly snahy ho zaplnit nejakym obsahem. Jen v tomhle pripade to graduje jeste tragickym zpracovanim.
  • jamar28
    To je náhoda, že shánějí tolik nových lidí, nebo to nějak souvisí s Andromedou, co myslíte? *1*

    http://www.bioware.com/en/careers/?sf53391521=1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší