Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celý poslední Mass (D)Effect je příkladem hesla kvantita místo kvality. Není to jen o animacích ksichtů, které opravdu nestojí za moc, ale i o herní náplni. Na každé planetě můžete dělat x různých věcí, ale ve výsledku jsou všechny na jedno brdo a některé už napoprvé nijak zvlášť zábavné. Stokrát radši bych si zahrál jednu půlhodinovou příběhovou misi s animačkama, rozhovorama a nějakou tou akcí na konci (která je v Andromedě překvapivě dobrá), než 4 hodiny tupě skenovat každý přiblblý šutrák. Jenže pak by to nebyl nejvetší Mass Effect a ono se to na té krabičce tak vyjímá. Z celé té hry čpí to, že Bioware si prostě odpracoval svoje a ve výsledku jim bylo docela u zádele, jak to dopadne. Na Tyranny, Tormentu, Zaklínači nebo nakonec i na prvních ME je i přes jejich občasné problémy vidět, že ty hry byly dělány s nadšením pro věc, tohle je prostě jen bezduchý produkt, u jehož vývoje si Bioware tak maximálně odškrkávalo položky ze seznamu požadavků EA. A EA si může odškrnout další nadané studio, které se mu povedlo zničit.
    • Tohle je problem i zaklinace ... plna mapa otazniku o nicem, vysledek navstevy je zabiti par potvor a bedna s odpadky. Nebo trebas naprosto nevyuzitej potencial itemu - mas tam doslova hory paradnich oblecku, zbrani a zbroji, ale nemas zadnej duvod je nosit, protoze jakmile mas zaklinacskou zbroj a zbrane, uz nic lepsiho stejne nenajdes.

      Dtto trebas primal, kde mas prozmenu porad dokola eventy na tema "zachran vesnicany".

      Jinak receno, je to typickej projev "openworld" a zoufaly snahy ho zaplnit nejakym obsahem. Jen v tomhle pripade to graduje jeste tragickym zpracovanim.
  • animace vem čert, na těch nezáleží. Mnohem větší průšvih je kvalita dialogů a příběhu, struktura celé hry, vedlejšáků. Já prostě nechci další DAI, a tato hra vypadá, že je DAI ve vesmíru.
    • DA:I ve vesmiru to absolutne neni. Kvalita dialogu? Naprosto normalni. Kvalita pribehu? Naprosto normalni. Struktura cele hry naprosto dostacujici, resp. BioWare system vylepseny o nektere nelibe veci z minulych dilu. Parada. Animace obliceju neni potreba resit, clovek si cte stejne titulky, na xichty cumi minimalne.
      • Ano lebo 90% hracov je anglicky nerozumejuca a cita titulky :D Aj cele USA :D
      • jamar28
        Vždyť ten příběh vykradl všechno z trilogie a splácal to dohromady. To je kvalita? Neříkám, že je to tragédie, ale kvalita? Tak na trojku.
      • Na film, kterej ma otresny herecky obsazeni, s nepresvedcivymi vykony, by ses taky nekoukal a nehodnotil bys ho kladne
    • Jack1947
      Jak vem čert má to být kompletní a ne že něco ano a zbytek chybět *7*
  • Jj, chápu, že dnes moc věcí dělá pod tlakem a vydávají s nedodělané produkty, ale proč BioWare třeba půl roku po vydání nevydá velký patch, který by kompletně mimiku předělal? Prostě ve stylu "nestihli jsme release hry", opravíme to později, ale na naše hráče nezapomeneme. Mrzí mne poslední věta článku, kde se říká, že "snad příště to vyjde". Vždyť i ten bláznivý autor No Mans Sky se snaží přidávat content a doplňovat průběžně hru. Proč by to nemohlo jít zde?
    • autor No Mans Sky ... si muze leda gratulovat ze jeste nesedi v base za podvod. Vzhledem k tomu co vsechno nasliboval a co ve hre bylo a stale je.
  • To si tady nekdo plati omluvne clanky pro Andromedu? U AAA hru pro tady ten amaterizmus neni omluvy. Navic nezapomente, ze Bioware Montreal nema spolecneho s puvodnim Biowarem vubec nic, je to jako jabko a hruska, proste team amateru dostal na starost AAA hru zname serie a je to prus3r.
    Ti co to porad omlouvaji, ze sem tam par chyb prece neni zadna pohroma...ta hra je tragedie jako celek, a ano, taky me to sere jak to poku****i...
    • Btw jsem si misto Andromedy poridil Nier Automata a muzu rict, ze pro me jednoznacne zatim GOTY, silny pribeh, poradna rubacka, dokonaly soundtrack. Za vikend nahrano 34 hodin a porad to jede dal
  • jak je možné že v jiných hrách to jde?
  • KrPa
    Od roku 2015 jsem koupil jen jednu novou hru, a to Zaklinace 3. Jak se tak divam, udelal jsem dobre. Je mnohem lepsi se zamerit na mensi evropske studia, ty jeste dokazi vytvorit kvalitni hry.
  • Magister_Peditum
    Takže kdo za ty chyby teda může? *15*
    • za ty chyby mužou sami hráči, že meli neprimerene vysoke očekávaní. v AAA produktu se proste musí nekdy tlačit na termíny atd. priste se poučí.
      btw na ulici taky nepotkavas same modelky a herečky, takže to imo pusobí realne *7*
      • Jack1947
        Jsem nevědel že většina lidi co na světě choděj jsou retardi a zhulenci, takhle normálně to toiž působí milý (b)lobe *7*
    • EA..měli dostat minimálně pár měsíců navíc a dneska by z toho nebyla takováhle kauza
      • Nějakej EA pohlavár se ještě začátkem podzimu dušoval, že nebudou váhat ani na okamžik vydání klidně i o týdny odložit, aby to stihli doladit k dokonalosti.
        Takže jsou to buď opravdu zabedněný diletanti, když nevidí, co vytvořili. Nebo to šlo na rozkaz nějakýho cifršpióna, kterej potřeboval hezký čísla za minulý rok a měl z čeho nacpat dividendy do nenasytných chřtánů akcioářů.
        • slibem neurazis, dostatek predobjednavek prislo, uz nebylo nac cekat
      • Magister_Peditum
        Měli na to 5 let...to nemají betatesting, či co?
        • Betatesting přeci dělají až hráči, kteří mají předobjednávku. *1*
        • ten nic neodhalil soustředil se na gendrovou vyváženost a podporu multikulti takže shledal hru naprosto perfektní
  • x_ander
    S přivřenýma očima bych i dokázal pochopit ten argument, že v rozsáhlé hře, kde se vyskytují stovky postav, není možné ukočírovat všechno a zajistit dokonalou mimiku všech postav, např. nějakých zapadlých vedlejších, které málokdo ve hře potká, jak je v článku uvedeno.

    Ale nebavíme se tady náhodou o tom, že většina postav, včetně těch hlavních - hráč a jeho parťáci - mají tu animaci dost šílenou?

    Jako já to nechci hejtovat, hru jsem nehrál. Ale jak původní trologii uznávám a považuju ji za jedny z nejlepších her, tak Andromeda mě zkrátka ničím nenalákala - mdlé trailery, recenze i hodnocení hráčů jen lehce nad průměrem. Animace obličejů je u mě to poslední, co by mě odradilo od koupě hry, ale výmluvy typu "málo času" jsou mimo. Jak je možné, že to u minulých Mass Effectů šlo bez problémů?
    • Ve skutecnosti nemusis tu hru ani hrat ani resit animace, staci se podivat na ty drzky, tohle kdyz ukazes detem ve skolce, tak utecou, protoze urcite nekde videly nejakej film se zombie pozirajicima lidi.
  • Stejně je to divné. Starý Mass Effect (Ano první díl) měl neskutečné animace postav, mimiku, vypadalo to jako film. Tohle vypadá jako hra která je starší než Mass Effect I. Tohle mne odradilo, koupím si to někdy ve slevě za 250CZK a to ještě kdo ví jestli. Takový Battlefield První Světová má teda animace hezčí. Ach jo. Nu voť, budeme hrát něco jiného.
  • Animacie a mimika? L.A. Noire! Sest rokov stara hra...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit