Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obliceje, ze by jeden blil, animace jak pred 10 lety a celkove ta hra z ukazek spis odrazuje, nez ze by navnadila. Pravy opak, nez tomu bylo u trilogie, kde ty trailery dokazaly opravdu hrace nalakat.
    Rekl bych, ze jsou to chabe vymluvy ze strany tvurcu. Kdyz to zvladnou jini, tak proc by nemohlo takove vehlasne studio s molochem EA za zady.
    I kdyz mozna jsem si tou posledni vetou zaroven i odpovedel.
    • Bohužel. EA na to zcela kašle.

      Mě fascinuje jedna věc. Když se dělá AAA film, tak je vždy minimálně vizuálně skvěle proveden. Jo, příběh je třeba trapný, je to politicky korektní a srandovní... Ale je to hezké. To minimálně.

      Ale u her tomu tak není. Člověk by čekal, že v roce 2017 taková hra prostě musí nějak vypadat a musí něco splňovat a ono ne. A ještě tomu nějaký slepec dá třeba 8 nebo 9..... Kdyby takto někdo osekal AAA film, tak by to kritika strhala a lidé by tam nešli. Od AAA filmu se očekává technická kvalita a od těch lepších i pokrok. Představte si pána prstenů kdyby to vzali EA stylem....

      U her nic? Asi nic. A ještě někdo má tu drzost říci, že to nevadí...Proboha... Čumíš na to stejně jako čumíš na film a vadí to, protože na to čumíš celou hru.
      • Problem je, ze to vypada graficky naprosto skvele. Jediny co to kazi, jsou animace, ktere ani tak nejsou na to, abych mel potrebu nekde hlasat jak je hra diky tomu odpad, nehlede na to, ze si ctu titulky ze ano, necumim na ten xicht. Mimo animaci je hra na hodne vysokem levelu.
      • Recenzentům to nevadí, protože dostávají hry k recenzovani zadarmo. Kdyby začali vydavatele rozdávat hry zadarmo všem, tak jsem ochotnej taky nad spoustou problému zamhourit oči. Ale dat za Andromedu 1600,- Kč, tak jsem nastvanej a tohle vysvětlení vývojářů me akorát vytočí ještě víc.
        • 2Hz ... jestli das 1600 a budes vytocenej, tak to uz nikoho nezajima, podstatny je, ze si dal tech 1600 => PR masirka zafungovala === priste dame na hru jeste o 1/2 min a o rozdil navysime rozpocet PR ... tvoje EA.
  • https://www.youtube.com/watch?v=7KWkao73HuU

    od 16:00 asi nejzajimavejsi *1* *2* Bioware future of gaming *11*
    • Super video. Ja sem vazne zvedavej, jestli a do jaky miry se to budou snazit spravit.
      Me prijde, ze v Bioware (EA?) u svych her na nejaky velky bezplatny opravy po vydani kaslou a jediny ceho se dockame budou placeny dlcka. Kez by se chovali jako cdproject se svyma enhanced edicema...
  • Pořád se nemůžu zbavit dojmů, že za to můžou vyžraný prasata v EA co mají na starosti prachy a hnali termín, že už se to musí vydat kdesi co si... Bohužel, místo toho aby lidi to nekupovali a tím dali najevo, že prostě takhle ne hoši.
    • flash789
      Ses blbec, vis co by se stalo akorat? Ze zadny dalsi Mass Effect nebude. Naivne si myslet ze vzpourou neceho dosahnes je logika malych deti. Myslis ze hraci jsou jediny kdo vi ze ve hre je neco blbe? ze to vyvojari nevedi? Myslis ze nevidi ze nektere animace ksichtu nestoji za nic? Jestli to maji nekdy opravit nebo delat dalsi dil je naopak potreba aby se hra prodavala...
      • No, nic ve zlém, ale pořád lepší ŽÁDNÝ další Mass Effect, než Andromeda. Mass Effect začal a skončil jako trilogie vůbec by mi nevadila nová značka. Jenže celá Andromeda je jen klasický EA model, jak z úspěšné značky vytěžit maximum za každou cenu. Jestli tě hra baví, tak budiž ti to přáno. Neberu ti tvůj názor na to, že je to dobrá hra. Za sebe říkám, že jeto špatná, hnusná a naprosto zbytečná hra. tak se s tím smiř a taky mi to neber.
        • flash789
          Pokud jsi hru hral a nebavila te, zadnej problem, mas na to pravo. Pokud ne, tak radsi mlc.
          • když seš ta stará škola, tak bys moh bejt tak starej/chytrej, a nehádat se s dětma. tvý hysterický a sprostý reakce se od reakcí místních děcek vůbec nelišej
            • flash789
              Prestan me vychovavat, na to je uz krapet pozde. Jinak mas samozrejme pravdu, tohle co pises si rikam porad az na tu hysterii, bohuzel se u toho spsi bavim..to je to:)
          • ach, další demograt, kterej chce určovat, kdo může v diskuzi hodnotit hry
            odkazuji tě na můj příspěvek výše týkající se namyšlených a sebetředných pitomců
            • h0p3
              Co to zas breptáš prosim tě. Proč by mi měly názory starších, připadat jak ze zvláštní školy? Mluvím konkrétně o tobě. To ty se tady tak vyjadřuješ. Já nemám nejmenší problém respektovat a uznávat názory !kohokoliv!, pokud mají hlavu a patu. Což ty tvoje přesně postrádají. Proto nechápu komu bys ty měl udávat směr, když ten tvůj je vydlážděn nelogičnostma a hloupostma
            • flash789
              Jo nazory starsich lidi muzou mladym pripadat jako ze zvlastni skoly. uvidis sam az ti bude treba 50 jestli vubec budes mit tolik mladickeho elanu se chodit hadat s deckama po forech o hrach. Vis kdyz vas tady ctu, uplne vidim sebe kdyz sem byl mladsi :)
            • h0p3
              Stará škola? .. Já bych tipoval zvláštní školu. *1*
            • flash789
              To vis stara skola, mladym je treba udat jasny smer, pac pak jsou jak ztracene ovce..mohl bys vypravet..
      • Kupovanim smejdu se situace urcite zlepsi...a mimochodem, tohle neni Mass Effect.
        • flash789
          Bez s tema definicema vycucanejma z prstu do prrdele, dekuji:)
          Nevim kde ve vas bere ta naivita ze hracska vzpoura muze u megakorporace jako EA neco vyresit, jediny co tam veci resi jsou penize. Myslite si ze to vase zvatlani na forech ma pro ne nejakou vahu? To jste teda dost namysleny a sebestredny pitomci. Myslite ze kdyz si pepicek usmysli ze si nekoupi hru od EA a k nemu se prida dalsi skupina pepicku ze si z toho v EA sednou na zadek, zacnou zpytovat svedomi a vsechno v dalsi hre bude jinak? Nebude, pohrbi, Mass Effect a pohrbi i Bioware..jako to udeli se spoustou jinych.
          • aha, takže chování hráčů nemá žádnou váhu říkáš...
            a pak, když hráči nebudou kupovat hru, ea zareaguje, říkáš...takže to vlastně váhu má, říkám já.
            nebavíme se tady o hráčský vzpouře, což sis z prstu vycucal ty, ale o tom, jakej produkt a v jaký kvalitě máme kupovat
            jako namyšlenej a sebestřednej pitomec ses projevil ty sám
            • "Mysleni EA je zcela jasne, hra vydela hodne penez, udelame dalsi a dame do ni jeste vic penez. "

              Bohužel tak EA nedělá. Jejich myšlení funguje takhle:
              "Máme dobrou značk a jak z ní maximalizujeme zisk?? Snížíme náklady! Hlavně že jsou akcionáři šťastní!"
            • flash789
              Prestan z toho tady delat reklamni seznamku ty produkte. Mysleni EA je zcela jasne, hra vydela hodne penez, udelame dalsi a dame do ni jeste vic penez. Hra vydela malo, uz to delat nebudeme. Ja jsem tim chtel rict to ze ti lide co si hru koupily prispely k pripadnym zmenam daleko vice nez ti co to sabotuji.
          • Zhluboka dychej...
  • tomocz
    I just leave it here...

    https://videacesky.cz/video/co-kdyby-byli-v-bioware-uprimni
    • Jo, tak to nám vše vysvětluje... :/ Díky.
  • To čo sú za sprosté výhovorky...... *16* *11*
  • Hru jsem si koupil jen kvůli mulťáku a ten je povedenej. Ostatně celá ta bojová část je perfektní.
    Ale říkal jsem si že se zkusím do SP podívat abych to viděl na vlastní oči.
    A nevím teda jestli jsou horší ty animace a nebo ta korektnost. Aby se nikoho nedotkli tak se snaží nacpat každou rasu už do úvodu hry a působí to směšně. A teď nemluvím o Kroganech a tak podobně. V kombinaci s tím že jsou lidi dost ošklivý to způsobuje, že chodíte po základně a držíte si peněženku.
    A pár vteřin mě trvalo než jsem pochopil že na mě v jedné scéně mluví krogan/žena - ten hlas je síla.

    No a ty animace... na začátku je q kde řešíte kdo udělal sabotáž. Podle mě jsou podezřelý všichni protože když s někým mluvím tak se podivně klepe a má skelnej pohled upřenej někam k mléčný dráze. Radši se soustředím jen na titulky.

    A ještě musím zmínit dialogy, kde když dáte "citovou" možnost tak z něho vypadne tak infantilní žvejk že pokud to je jediná naděje tak máte chuť se rovnou zapíchnout. Strašnej ufňukánek.
    Slyšet jednu tu větu krogan, tak s váma celá rasa nepromluví do konce hry.
    Ale mulťák je na pohodu.
    • jamar28
      Jak jako aby se nikoho nedotkli? To se snad už najdou tací, co měli comingout a zjistili, že jsou krogany uvězněnými v tělech lidí nebo co? *1*

      Ale vážně - o jaké korektnosti mluvíš? Že tam dali kroganky? Ty jsou v ME už od druhého dílu. Tady furt vidím něco o tom, jak je to určené pro SJW, ale zatím jsem neslyšel jediný konkrétní příklad.
      • Ta kroganka má akorát hlas jako taková milá tetka. Bys neřekl že to vyjde z tak mohutnýho těla.

        A ta korektnost? Nehraješ to 30 minut a už tam potkáš bělocha, hispánce, černocha, japonce, mulatku, něco co vypadá buď jako arijec a nebo ze skandinávie a inda. A se všema mluvíš, né že tam jenom někde stojí. Šílená přehlídka.
        • jamar28
          A ve trojce měla ta kroganka hlas nějak výrazně odlišný? Jediný hlas, který mě štve, je hlas salarianek, ten neodpovídá předloze.

          A tohle považovat za korektnost...Proč? No tak tam nejsou jen samí běloši. No a? A jakmile tam je pár nebělochů, tak to má hned být multikulti propaganda? To přece není žádná korektnost, pol. korektnost by byla třeba to, kdyby každý běloch v té hře byl gauner a každý černoch andílek. A nebo se tam tlačily nějaké jednostranné liberálně levičácké názory. A to tam není. Btw mnohé z těch postav vypadají tak, jako žádná rasa nebo etnikum na světě, prostě neexistující anatomie, barvy, proporce atp. Takže řada z nich možná měla být běloši, ale holt když to dělají nováčci... *1*
          • Schválně jsem ještě předtím kouknul na video a měla hlas uvěřitelnej. Tahle nemá.
            Mě rozhodně nejde o to aby tam byli samí běloši, ale tady se nemůžeš ubránit dojmu že ti je ukazujou jak opice "hele koho tady ještě máme". To se nedá popsat. To bys musel vidět.
            Tu korektnost myslím tak že Zaklínač taky čelil kritice za to že tam nejsou černoši.

            Ale možná mě to jenom tak připadlo. Ze začátku je tam dost mluvení a tak pozoruješ ty charaktery jak se klepou jak kdyby se držely fáze, v xichtech mimiku že čekáš kdy praskne a vyleze vetřelec a to nahlodává soustředění na děj a ty přemýšlíš proč na misi do jiné galaxie poslali zrovna chovance Jedličkova ústavu.
            • Černochy do Zaklínače dodali v Srdcích z kamene... politická korektnost je mocná síla.
            • jamar28
              Tak takový pocit jsem neměl ani chvilku. Andromeda Initiative otevírala dveře každému, přijde mi přirozené, že tam půjde Amík, Číňan, hispánec, whatever...Že spousta těch postav vypadá divně imho není nějaký propagandistický záměr, ale odfláknutá práce. Třeba bledý zrzek s afrem a rysy černocha, to prostě není snaha propagovat multikulturalismus nebo tak, to je prostě mizerně odvedená práce (kdoví, jestli tyhle postavy vůbec dělali manuálně). Ale chápu, že člověk může být v dnešním SJW světě trochu paranoidní. Naprosto to chápu, je to logická reakce na všechen ten pol. korektní balast ze západu. Ale nesmí se to přehoupnout v "politickou nekorektnost za každou cenu", třeba v každém černochovi vidět podporu multikulti atp. To bychom se vlastně vůbec nelišili od nich. *3*

              Taky jsem z toho měl trochu obavy, ale zatím jsem tam nezpozoroval vůbec nic takového.
  • "A nezapomeňte, že mimiku a pohyb rtů vám pravděpodobně vygeneroval počítač na základě vloženého textu"
    možná tak v roce 2001
  • U her od EA uplaťnuji stejnou politiku jako u her od Ubisoftu....raději knihu!
  • Clanek jen prebira tiskovou zpravu. To neni dobra novinarina. Tady v diskuzi je odkaz na video od YongYea, ktery poukazuje na to ze udelali nekolik nepatrnych chyb (treba ze ocni vicko nezakryva zrenici), cili nezkusenost vyvojaru.
  • Lukass
    Lenost!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit