Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • malachi

    ..ja napríklad som zo začiatku ..(to už bude dákych 20 rôčkou dozadu😱)kým som mal menej hier som prešiel každú ktorú som si kúpil...nech som nevyhodil peniaze nadarmo..ked už..:)..aj ked ma prestávali baviť...ale tak na 90% som si vybral dobre takže že by ma vyslovene nudila nebola ani jedna..hádam..😀..teraz sa tiež snažím prejst každú ktorú si zadovážim..ale kedže nestíham-nekupujem hry hned po vydaní-ale až v zlave tak do 10e..😇..tak mám sklz a hrám hry s takým 1-2ročným oneskorením...ale snažím sa vždy dokončiť..ak prestáva baviť ..alebo nechytila..tak znížim obťiažnosť aby to išlo rýchlejšie..ale inak hrám vždy na tej najťažšej napríklad u tých srdcoviek a čo sami najviac páčia je problém dohrať ked sa blíži koniec ...tak to umelo predlžujem -bojím sa toho že to skončí--oddalujem aby prišiel koniec čo najneskôr..aktuálne 3 zaklínač...začal som posledný prídavok o víne a krvi..a už som začal a skončil elex-rozohral pomedzi to 2 dalšie hry-grim dawn už prvý datadisk a akurát finišujem s Xcom2....ale stále ma čaká geralt..😀..a ešte skyrim mám rozohraný niekolko rokov,,a aj tam som tesne pred koncom hlavnej línie..len umelo to predlžujem a lvlujem aj schopnosti čo nepoužívam často..😀..a tak isto to bolo so sériou gothic a mass effect ktoré som ale dohral ..a to 3x😀...takže u mna je dôvod v podstate opačný nie že ma prestali bavit ale že tak ma bavia až sa to bojím skončiť...😬😎

  • untentrauer

    Assassiny už vůbec nehraju, pro mě je to uzavřená kapitola poslední díl byl Black Flag ten mě bavil pak sem ještě něco zkoušel, ale zatím se držím dál a čekám na tu pecku...

    Naposledy jsem se nutil k dohrání KCD, tam to bylo absolutně nudné. Nebavilo mě pachtit se po penězích a plnit vedlejší mise, mise s plížením a vylamováním zámků, lovení s tím lukem bez HUDu (i když ze začátku mě to bavilo, ale pak už ne) neustále si hlídat spánek a sytost a k tomu ještě stav/čistotu vybavení, nebo stav čerstvosti potravin které jsem ulovil a chtěl prodat (na konzervant zase nebyli peníze), nebavilo mě ani moc vaření/míchání lektvarů...... Tohle je pro mě problém, tak jsem se snažil jet jen hlavní linii což celkem šlo (až na souboje s více soupeři a ty trapně udělaný bitvy jako ze starýho Mount a blade). A lautr stejný to je s RDR2 rozehrál sem ji, ale opět zase nedostatek peněz a jednotvárnost misí, kterými si máte vydělat nějaký doláče, starost o koně, oblečení, zbraně....Ani ten příběh mě moc nezaujal...Hra mi leží na M2 jak odpad. Budu ji hrát minimálně 2 roky už to vidím...

    • spoock

      KCD bych bez modu a nekolika cheatu nedohral. Dohral jsem to jen proto, ze jsem to zaplatil na KS.

      • untentrauer

        JJ taky sem jim hodil prachy na Kicku...

        DLC to pak hodně poupravili to je pravda, ale díky nim sem přišel o vytrénované prodejce, kteří měli u sebe hodně peněz. Po nainstalování DLC sem jim šel prodat nastřádaný věci a musel sem čekat několik dní, než sem mohl prodat všechno, protože neměli hotovost na to vykoupit vše najednou…úplně mě bolí na to vzpomínat. 


        • Z obchodníků v KCD mam noční můry dodnes. Když jsem musel objet celou mapu, abych prodal výbavu nasbíranou z jedný bitky... fujtajbl. Ale nechápu, jak se ti mohlo nedostávat peněz. Je jasný, že zezačátku je člověk socka, ale tak na konci první třetiny hry jsem měl opačnej problém. A ke konci bych si moh celý Posázaví koupit, a ještě by mi zbylo na novej, vylepšenej klášter. S karbanem a šlapkama. 

          To samý v RDR2, kde jsem sice moc prachů ze začátku taky neměl, ale pak mi došlo, že je vlastně na nic nepotřebuju. V rámci jedný kategorie je ve zbraních rozdíl tak mizivej, že je vůbec nemá smysl kupovat. Krom toho je člověk při postupu hrou stejně všechny dostane grátis, jídlo si uloví, munice se všude válí hromada, stejně jako chlastu, cigaret a podobnejch věcí, koně jsem používal celou hru, protože mi prostě stačil. Takže jediný, na co jsem ve finále potřeboval peníze byly odměny, když pro změnu nevyšel nějakej Dutchův skvělej plán (ale to bylo stejně zpravidla míň, než kolik jsem za tu misi dostal), upgrady kempu a oblečky a vylepšovací předměty z legendárních zvířat. A na to má člověk vždycky dost. Hlavně ve chvíli, kdy odemkne překupníka, protože pak z jedný pitomý přestřelky člověk vyrazí šperky, hodinky a další věci klídně za 4 stovky.

          • untentrauer

            Ano, ke konci KCD to už bylo dobré, zejména, když jsem měl na max Přibyslavice a pak jsem zjistil, že mám všechno vylepšené a koupené a začal jsem se nudit a hledal jsem meče.


            No a RDR2 - jsem v druhém táboru na začátku a upřímně mi vadilo, že nemám dvě pistole a že ta jedna nevypadá, jak bych chtěl a že můj avatar nemá oblečení co bych chtěl, tak jsem honil peníze. Teď jsem jakž takž v pohodě a to se zbraněmi zjišťuji také - že jsou vlastně všechny dost podobné. A opět teď, když už mám co jsem chtěl mě to zase nějak nudí. Nedokážu se vcítit do příběhu. Některé mise mě nebaví a dokonce mě nebaví ani dlouhé cestování na koni. Já nevím čím to je...Musím se přemáhat, abych hru spustil....Jsem nějaký zmlsaný

            • Víš čim to asi bude? Tim, že RDR2 neni tak dobrá hra, jak se nám recenze a skalní fandové snaží namluvit. Já se taky musel v poslední třetině hodně přemlouvat, abych to dohrál. Jednak jsem chtěl vidět konec příběhu, a potom mi přišlo blbý to odložit, když jsem do toho investoval takovýho času.

              On to totiž z hlediska gameplaye žádnej zázrak neni. Svět je sice boží a fakt to vypadá, že si žije vlastnim životem, kterýho jseš součástí, ne hlavnim bodem, ale jakmile tohle nadšení ze hřiště, kde si můžeš jít kam chceš a dělat co chceš vyprchá, začneš si všimat, že... mise jsou extrémně lineární a voděj tě za ručičku až to hezký neni, přestřelky jsou generický, gunplay nudnej a zbraně jsou si strašně podobný (dobře, tady jsem možná trochu moc přísnej, protože před RDR2 jsem hrál Doom Eternal a Metro Exodus, což jsou oboje hry s výbornou akcí), stealth je asi nejhorší, co jsem v AAA hře viděl, spousta aktivit je příšerně zdlouhavá a celkově je to hodně natahovaný.

              Furt to má do špatný hry hodně daleko. Ale kdyby místo realistickejch animací zcvrkávajících se koňskejch koulí zapracovali na přestřelkách, odstranili nutnost hřebelcovat koně každejch 13 vteřin, dali člověku trochu víc svobody v misích (design typu schovej se za šutr, ale musí to bejt tenhle konkrétní šutr, jinak ti nepustíme skript mě fakt moc nebaví) a ideálně úplně odstranili stealth, když to neuměj, byla by to fakt jedna z nejlepších her, co kdy vyšly.

              • untentrauer

                Reakce na příspěvek:

                Jo asi si na to přišel. Bude to tím. Cítím to podobně...Aspoň, kdyby dali člověku vybrat v možnostech hry jestli chce, aby se mu ošoustávali věci apod....Někdo na to prostě není. 

                A ještě jsem si vzpomněl co mě dost štvalo - ovládání koně a reakce lidí ve městech. Nechtěně jsem najel do člověka a už po mě stříleli. Nebo, když tam pobíhám tak mě hned začnou mlátit. Je strašně snadný si zkazit reputaci aniž by se o to člověk nějak přičinil...

  • je jen málo her, které nedohraju, asi tak 1 z 10ti. Párkrát se mi stalo, že jsem hru přerušil, protože jsem z ní cítil únavu, ale po nějaké době jsem v ní pokračoval a dohrál ji do konce. Stalo se mi to u Pillars of Eternity, u Zaklínače 3, Kingdoms of Amalur. Důvod proč mne hra přestane bavit je přílišná délka a repetitovnost MMO-type questů (nasbírej 30 crystal shardů 30x dokola - viz DA3)

    • KrPa

      no tak dragon age 3 byla fakt sr*cka, lituji tech 5€ za co sem to koupil

  • victor

    TO je přece jasné .Další Zero days software skladem ;)

    Nebo prostě hry co zaujmou natolik ,že vrátit se k té rozehrané už považujeme za ztrátu času ;)

  • Marines

    Ano, her je tolik, že vlastně se vylučuje je všechny dohrát. Jelikož jsem fanda her od Paradoxu, tak musím přiznat, že některé prostě dohrát nejdou. Nejkratší z těchto her je VicII a to mne vždy rozčílí, protože nestihnu vše vynaleznout, opak je u EU tam se mi už několikrát povedlo že konec vlastně vyhlížím a ten nepřichází. Dříve jsem kupoval hry spíše na objem, dnes už pouze na kvalitu, raději si novinku odpustím na půl roku, než abych kupoval mizernou a vlastně hloupou hru. Asasínské a zaklínačské epizody co všichni autoři zminují jsem dohrál, protože jsem chtěl hlavně prozkoumat mapy a možnosti hry, ale při opakovaném hraní už hry po hození na save, už nedohrávám i když si vždy říkám, že to udělám. Nevím jestli je to dobře, či špatně, ale je to tak...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit