Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ´troll rolf omg .... nechovejte se jako idiiiot* a začněte mluvit normálně
  • jestli si chtěli vývojáři šplhnout, tak se jim to nepovedlo. Zničitelné prostředí je fajn, ale vybavuje se mi jenom men of war AA, world in conflict a Silent Storm
  • Mohl by to tu raději někdo střízlivý porovna například s BF2? Ne nadšené a chvástavé opakování PR, ale skutečně stručně popsat hru +/- (i když jde samo zatím o betu)?
    • Jen strucne (mam v BF2 700 hod a v BF2142 400 hod)
      Nejvetsi zmeny co jsem si vsiml:
      1. Ucinnost zbrani je v BF 3 mnohem vyssi. Ja vim ze tu jsou lide co rikaji, ze proti COD apod je to porad moc arkada, ale oproti BF2 a BF 2142 je to sakra rozdil. Tam lide casto nadavali (a meli pravdu), ze zacali strilet na nepritele zezadu a ten se klidne stacil otocit a jeste je sundal driv nez oni ho. V BF3 tak na 90%, kdo zacne strilet driv (samozrejme zalezi na zbrani), tak vyhraje.
      2. System samouzdravovani a samoopravovani neni tak hrozny, jak by se mohlo zdat. Tato funkce se zaktivuje az po celkem rozumne dobe, takze to nema na hratelnost zas tak velky vliv.
      3. Ted pro BF2 a 2142 veterany - s AA raketometem se mi podarilo trefit stihacku *3* (pro neznale - v predchozich BF byly AA raketomety spis na okrasu).
      4. System cet nelze u bety porovnavat, protoze tam byl ZNACNE zjednoduseny (proste na okrasu).
      5. Znicitelnost v porovnani s predchozimi BF v nekterych pripadech znacne meni hratelnost. Zvlast pri souboji s tezkou technikou (tanky apod) uz si nemuzete byt svym krytim tak jisti.
      • To uzdravování... i kdyby se aktivovalo až za minutu a trvalo další minutu, než se postava zregeneruje do těch 75% nebo kolika... to pořád mění hratelnost. Když si někdo sám zaleze na kopec, tak tam sám může být dost dlouho s těmi 75%.
        • V bete to probihalo vetsinou tak, ze kdyz doslo k souboji a jeden z hracu se kvuli zdravi schoval, tak pokud nebyl dostatecne daleko, tak ten druhy k nemu v pohode stihnul dobehnou a dodelat ho nez zacalo uzdravovani. Jak jsem psal ma to vliv, ale hratelnost to vyrazne nemeni.
          • 3D spotting tam je, ale to bylo v BF 2 a 2142 vzdy. A pokud jde o samouzdravovani sniperu, tak snipera na vzdalenem kopci stejne utocnou puskou nebo samopalem netrefis, takze te dostane driv.
            • Puškou se trefit dá celkem snadno. I pistolí. (BF2 a BC2) A 3D spotting si z BF2 nebo dřívějších fakt nepamatuji, jen to bylo vidět na mapě. V 1942 to snad bylo jako v CS, při zamíření. A to viděl jen ten dotyčný, kdo mířil...
              Ale taky si to můžu pamatovat špatně, je docela dlouho, co jsem to hrál.
          • a tys videl nekoho ze by stihnul odbehnout a uzdravit se ?
            kdyz jo tak to byla jedinecna rarita.

            Pac po spotu (zviditelneni cervenou sipkou nad hracem - spis trojuhelnicek) se po nem v dosahu 50 metru strilelo ze vsech kanonu, a moc krat sem to zazil na vlastni (ingame) kuzi, ze ani zalezeny za sutrem toho moc nenaautohealis - 1-2 rany , mas tak 14-26% hp a pak staci par odrazenych strel pripadne obsuchu strel kolem skaly a ses tuhej.

            Jedine co mne napada ze ten heal muze byt uspesny , kdyz je sehrany tim, a pripadnou hrozbu v okoli zlikviduje ....ale porad je to hooodne tezky zlikvidovat vsechny enemy.
            • Jo on tam je zas 3D spotting? Hah, to rovnou můžou všem dát wallhack.

              Edit: Jo a ještě...když je někdo vysoko na kopci s odstřelovačkou, tak k němu těžko někdo stihne doběhnout, ne?
            • Presne tak.
      • Na to "nejdulezitejsi" jsem zapomnel:
        6. Co me oproti predchozim BF zklamalo je ztvarneni mapy, na ktere proti svetlemu pozadi neni nic videt a pri zoomu vidite pouze par desitek metru okolo sve pozice misto cele mapy. System spotovani (oznacovani nepratel) je celkem v pohode.
        7. Take chyby prikazova ruzice (v ostre pry bude), protoze kdyz me dosli naboje tak by se zadost supportum o nove hodila.
      • supr... takhle by se měly psát recenze.
    • Zober kvalitu máp BF2, urob hru ešte viac arkádovú (ala BFBC2), celé to lízni CODom, nezabudni pridať plno plno blikajúcich svetielok a nápisov, hromady hodností, ktorými ti bude hra honiť a máš hrubú prestavu... Proste taký konzum v kvalitnom prevedení.
      • Zkracene receno BFBC2 meets CoD.
        Neboli produkt snahy EA o ukradeni fanousku CoD a jeho sesazeni z pomyslneho trunu.
        Proste znatelny priklon k vetsi akcnosti,primocarosti a arkadovitosti.Coz neni nutne spatne,akorat to nemeli prezentovat jako pokracovatele klasickeho bf.
        Vyhnuli by se tak nelibosti fanousku bf1942 a bf2.
        • Nevadí, pre tých vyšla RO2, ktorá je viac než solídnou náhradou *3* Aj keď to nie je úplne to isté...
          • Tak RO2 je zase trochu mene arkadove,nez bf2/1942.
            Coz me osobne ale vyhovuje.
            Takze po tom,co jsem se smiril s tim,ze bf3 neni pro me ,pujdu prave do RO2.
            • Mozna by nebylo od veci zkusit mody na BF 2 pokud te stary engine neomrzel. Kouknul bych po Forgotten Hope 2, nebo Project Reality

              forgottenhope.warumdarum.de/

              www.realitymod.com/
    • BF2 byla vice o schopnosti umet strilet a mirit. BF3 jde smerem zjednodusovani, jak samotne strelby, tak rizeni techniky (hlavne vrtulniky a letadla). Celkova zabava byla zachovana, akorat se presunuly herni prioryty.
      • v bf2 mam odohratych 1100 hodin a dovolim si tvrdit ze po odohrani 16 ho
        d.bf3 sa da povedat jedno uplne isto.Ze trafit nieco v bf3 je isto daleko tazsie nez v bf2 a to mna osobne rozhodne tesi.Zbrane kopu naozaj slusne a na rozdiel od bf2 sa praveze minimalne boj pechoty dostal na daleko vyssiu uroven udrzat zbran v klude da celkom zabrat a ja si vybavujem krasne stare casy counter-striku.Takze skutocne nechapem odkial ste vyhrabal tu prvu vytku o arkadovosti strelbi buds ste hral niejaku inu hru alebo prosto klamete.No a druha vytka na stihacke som nelietal nikdy zato vo vrtulniku sa povazujem za hodne hodne zbehleho a vpodstate vacsinu casu celeho bf2 som stravil v kokpite (boj na zemi bol na moj v kus prislis arkadovy) v bf3 som v kokpite stravil zatial velmi malo casu ale rozhodne som nemal pocit nejakeho zlachcenia.
      • Nesouhlasím, řekni mně v čem přesně je B3 jednodušší co se týče míření a střílení, popř. řízení techniky (tady mám na mysli pozemní, v heli nebo stíhačce jsem nelétal).
        • Vzhledem k tomu,ze pises,ze jsi nikdy ve stihacce nebo helikoptere nelital,tak lze usuzovat,ze jsi nikdy nehral BF2 pripadne BF Vietnam.
          Potom mi prijde tvuj nesouhlas docela neopodstatneny.
          • Nejspis myslel, ze nelital v BF3
            • @blable: Trojku jsme myslel, v betě se čekala fronta na stíhačku. Ale jo, konkrétně stíhačky jsou zjednodušené, bych řekl. Asi bych měl upřesnit, když jsem řekl, že jsem nelétal v betě, měl jsem na mysli že jsem letěl jednou, zjistil jsem, že jsou přehozená osa y a nejde to přenastavit, takže jsem to nabořil do prvního kopečku a víc jsem se o to nepokoušel, což je velký problém u vrtuly a je to fuk u letadla, kde létám přirozeně jenom klávesnicí a proto jsem to zadřel do země už při rozletu, když jsem to zkoušel s myší. *15* Tak jsem to zkusil ještě jednou s klávesnicí, akorát než jsem zjistil, že se střílí mezerníkem, tak jsem byl na zemi. Takže když tak zpětně popřemýšlím tak jo, s těma vzdušnýma vehiklama máš pravdu, ty jsou tak zjednodušené, že s nimi může létat každý.
            • To me nenapadlo,pokud tomu tak je,tak beru zpet.
          • Mne zas príde od veci uviesť ako príklad pre streľbu BF2, neviem na čo tam už potrebuje človek skill... Aby vedel vystreliť krátku dávku? Aby vedel nasmerovať zbraň na nepriateľského panáka? Ťažké...
      • Spise se zmenila cilova skupina hracu a to smerem k hracum CoD.V podstate to tvrdi i sama EA.
  • at tam daji do hry prodejnu s konzolema a udelam objednavku. Pak jim to prejedu tankem
  • Ellendway
    Hrozně se mi líbí, jak tady všichni komentují betu. EA a DICE jasně řeklo, čím to je, že grafika je slabší. Také všechno krásně popsali, jen by se lidem muselo chtít hledat.

    Nezapomeňte, že je to pouze beta, plno věcí bylo vypnuto kvůli serverům, které neskutečně lagovali. Kdo hrál pár minut po vydání bety to mohl pocítit...
    • A kdo ví něco o vývoji her, musí si hned položit otázky: Vyjde BF3 jako opravdu hotová hra? Neukázala snad beta, ať byla stará sebevíc, že DICE nestíhá a že jako vždy vydá nehotový produkt, který bude celé další měsíce dodělávat?

      Odpustil bych jakékoli nedodělávky kterékoli hře, ale nemohu to udělat u hry battlefield 3 s tak ohromně silnou reklamou, která je tak sebevědomá.

      Hráči by měli být trochu více náročnější a neměli by se u AAA titulů spokojit s čímkoli, co rozjedou. Měli bychom především vyžadovat hotové produkty a dobrý zákaznický servis. Ani jedno zatím DICE/EA nepředvedli.. bohužel.
    • Ano nektere veci byly opravdu vypnute nebo omezene,ale me prijde,ze skalni fanousci zde na foru obranuji hru stylem"v bete to nebylo zaple" nebo "je to jen beta" na snad veskerou kritiku,ktera se na ucet BF3 snese.
      Coz v nekterych pripadech pusobi docela usmevne,vzhledem k tomu,ze betatesting je spise uz o vychytavani chybek a doladovani,nez o nejakych vetsich zasazich do hry.
      • Ellendway
        Nepreferuji ani jednu FPS hru. Hraji a mám předobjednané jak BF, tak CoD, ale v podstatě mám pravdu, je to beta, takže hráči nemohou očekávat, že bude vše zaplé a vše bude fungovat. To je v podstatě nemožné, protože BETA je udělaná tak, aby jí mohlo hrát co nejvíce lidí a aby se vše potřebné vyzkoušelo.

        To, že není celková zničitelnost okolí je jen dobře. Pokud by byla, hrálo by to pár tisícovek lidí, protože by to většině lidí nestíhalo PC.
        • O tomto se nepru,jen jsem napsal,muj dojem z toho,jak to zde mistni obranari vsechno stavi do roviny "je to jen beta".
          Coz v nekterych pripadech je opravnene,jindy naopak vubec. *3*
          • Ellendway
            Místní obranáři jsou divní... Většina z nich nenávidí jinou hru celým svým srdcem. Píší emo posty a den po vydání už hru hledají na torrentech.
  • Přijďte si zahrát na první turnaj v Battlefieldu 3 http://lan.creontech.cz
  • CRTL+F "cod" , enter,enter,enter,enter,enter,enter,enter,enter,..........

    to sou diskuze k BF3 fakt jen o retardech tady už? ..anebo je tady vekovej prumer tak 12?

    *1* *1*

    Opravdu obdivuhodne.
    • jn asi si to taky neporidim jen proto ze to bude hra plna fanatiku z games *11* *11* *15*
  • Hmmmm...tak to nerozjedu *1*
  • BF3 je první hra tento rok co mě donutila si ji koupit. Když už má MP hraní na PC nějak vypadat jak po technologické, tak po herní úrovni, tak to je BF3. A navíc za cenu jaká je na tady na webu není co řešit :) litr za AAA hru, pohodička...
    • Ó neboj sa, ten liter je len začiatok, čoskoro na teba EA začne valiť hromadu viac či menej zbytočných DLC, všetko samozrejme za prachy *3*
      • Whoossain
        Konkurenční značka na tom není v tomhle směru o moc líp. Celkově si myslim, že DLC jsou mor. Je to jenom zpoplatňování toho, co bylo dřív standardní součástí péče o zákazníka, kterej si produkt koupil (mapp-packy součástí patchů etc.)...
        • Mas pravdu, ale vem si bad company 2. Kde vsechen stazitelnej obsah byl zdarma. Jen za vietnam si musel platit. A vietnam bylo povedene DLC. Takovej COD si nechava platit za reciklovane mapky + nejaky novy.
        • A nejhorsi na tom je,ze vetsina lidi je ochotna za to ty penize dat a proto se predrazenych DLC asi jen tak nezbavime.
          Zlaty valve a par dalsich.
          • Valve bude zlaty teprve az zas pohne s Half Life *1*
            • Tak az dotlaci nove half-life,tak to budou vic nez zlati *1* .
              Vzhledem k tomu,jak si davaj na cas,tak to snad bude zase pecka,tak jako HL1 a HL2 ve sve dobe.
    • Whoossain
      Trochu se bojim toho, že si ještě pár měsíců počkáme, než se povede vychytat všechny mouchy. Každopádně jsem na to hodně zvědavej :-)
  • Porad ty same vybuchy, pady a efekty... Jsem zvedav, zda to pokazde spadne jinak nebo spise, jak si myslim, bude skript a u vsech to bude stejne... Ano, zahraji si to, ale ten HYPE je neskutecnej!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit