Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když budou dělat hry, které zaberou hodně času, nebo budou znovuhratelné, tak ten problém nebude takový. Dnes je běžné, že vyjde nový CoD a týden po tom už ho někdo prodává. Dohrál to a posílá to dál.

    S tou licencí je to problém. Ono o tom totiž nikde není moc psáno. Kdyby to napsali velkým písmem na přední stanu, je otázkou, kolik lidí by si to koupilo a kolik rovnou stáhlo. Myslím, že právě existence bazarových her tím trhem hýbe. To, co si koupím, nestrácí hodnotu a za vytěžené peníze si koupím další hru. Když bude zákaz hry prodávat, budou muset jít s cenou dolu.
  • Umím si představit, že vydáme další hru ze série Formula One, která bude jen z poloviny kompletní. Bude mít třeba šest tratí a za další si budete muset zaplatit-----------------No a já si umím představit, že takovou hru si určitě nekoupím. *1*
  • Stejne uz ty nove hry stoji za prd. Jenom prectu recenzi, ale nehraju.
    • Naprostý souhlas...
  • Pan Rod Cousens je holt debil (ve smyslu člověk trpící slabomyslností). Naivní myšlenka, pirátění to jednoznačně nezabrání. Mimo to, svoji F1 ať si strčej za klobouk a vůbec na nás s tím brakem nechodí. V každým aspektu kromě grafiky jsou F1 Series 99-02 od EA mnohem lepší, mnohem. Lepší menu, lepší zvuky, míň bugů, lepší pocit z jízdy (se zaplými pomocníky může řídit i naprostej nováček na klávesnici, bez nich naopak musí mít člověk volant, cit a musí trénovat), lepší možnosti nasavení (opět buď primitivní posuvníky přetáčivost-nedotáčivost, akcelerace-rychlost, grip-rychlost a pro experty spoustu věcí k manuálnímu nastavení, jednotlivý přítlaky, otáčky, sbíhavost, vyvážení, brzdy...), výborná AI (jde nastavit shopnost a agresivita). Fakt, kromě grafiky nejsou v ničem lepší. Navíc existuje na F1 09-02 spousta modifikací, takže je o dlouhou zábavu postaráno. F1 od Codies se může jít zahrabat.
  • Dříve jsem byl hloupej a to do té doby, co jsem objevil torrent!! Jenom když pomyslím, jaký prachy jsem těmhle hajzlům nechal, tak je mi na zvracení...
    • jojo - nehodlam jim plati za singlplayer... a pokud jde piratskej multi tak ani za to ne :D

      BTW - ochrana proti bazarovym hram ? proste vezmu obal na dvd a dam tam stitek s kodem - lidi si pak hru stahnou z netu :D
      • To ze si zlodejska socka je opravdu duvod pro chlubeni *7*
    • A teď nejsi o nic chytřejší, když používáš torrenty ;)
  • Nemohl bych toho pána někde potkat? Rád by si s ním vyřídil nějaké pěstní nedorozumění. On vrdí, že když kupuji použitou hru, kradu. Obávám se, že jedna rána do rozkroku by mu asi nestačila. Budu muset přitvrdit. Pár ran do hlavy by mu snad zpravilo zrak! *5*
  • Myslím, že Codemasteři svým způsobem vyzývají lidi, aby si hru raději zadarmo stáhli z nějakého P2P serveru! Jejich blbost.
  • ankitamishra
    Doufám, že ta Codeprasata zkrachují! Odemě už nedostanou ani HALÉŘ!
  • Článek jen ukazuje na to, že nepřítelem her není jen warrrez, ale někteří producenti sami.
    Věřím, že i kdyby se počet pirátských kopií rovanal nule, vždydcky se najde něco, co jim bude "krást zisky". Dnes je to bazar, -co příště ? -mám snad čekat hry na jedno použití, -že se jako po dohrání sama vymaže, a nepůjde znovu zainstalovat, aby mě náhodou nenapadlo ji hrát znovu a raději běžel udělat předobjednávku na nový díl...
    • Jak to tak vidim budes si muset za 5$ koupit klic, ktery ti umozi provest druhou instalaci, ale az pote co online deaktivujes instalaci prvni *3*
      • Jo, a za dalších 5 ti nechají stáhnout zpět tvoje savy,- a všechno bude " v pořádku", protože je to řeci psané v té, ... no...licenční smlouvě *4* *4* *4*
  • Codemasters není zrovna firma s revolučními nápady a skvělými tituly, takže by si měli radši rychle ujasnit jednu věc: hráči nemají žádnou povinnost jejich hry kupovat a klidně se jim na tohle všechno můžou vykašlat. Z dobrých her od Codemasters za poslední dobu si pamatuju snad jenom GRID (a to už je 2 roky) a v budoucnu se to asi moc nezlepší, takže si myslím, že by se bez nich herní scéna klidně obešla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit