Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč si furt myslej že na těch hrách je něco výjmečnýho. Z druhý ruky se kupuje snad všechno kromě rohlíků, tak proč né hry?? Místo toho aby lidi nalákali si hru koupit, budou vymejšlet další takovýhle paskvily. Já teda nejsem žádnej PR manager nebo vývojář tak nevim co je vede k tomu takhle pravidelně bouřit lidi proti sobě. *7*
    • Představa, že každý rok musí mít raketové zisky ideálně bez ohledu n potřeby zákazníků a s minimálními náklady. Pro herní průmysl je to šok, před krizí se holedbali jak rostou, na počátku krize vydávali PR, jak jako jediný nejsou zasažení krizí a najednou musí reagovat na ztráty. To vždycky vymýšlí nesmysly místo řešení situace.. výrobci voskových válečků uvažovali stejně
  • Za ty sračky co dnes vychází,ještě někdo platí?.Zaplať pánbůh,že už mě hraní nebaví.Z nostalgie na disku:Fallout 1 a 2.Baldury oba díly.Planescape:Torment.Mám klid *1*
  • Vetsi pi*** jsem teda dlouho neslysel. Jestli chteji jeste zvysit podil piratstvi, tak do toho. Za nejakej polovicni paskvil, kde budu mit pulku hry a za druhou budu platit po druhy pres net svy penize opravdu nedam. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit