Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prej v recenzi na Pink robotu... "Z podmanitosti Svaté říše římské se zkrátka nedá dostat. Když uděláte armádu a napadnete je, tak vás armády ríše rozdrtí. Počítač podvádí" :-D No dává logiku, že se touto cestou z Impéria nedostenete :-D:-D:-D To mě jako zapřísáhlého Paradoxa rozsekalo :-D
    • Zayl
      No recenzent v tom případě není moc talentovaný hráč Grand Strategií. A ještě ten typický "on cheatuje!" typ člověka, který mě víc dráždí než rozesmívá.
    • Hairy_Ass
      Hlavně v reálu by to dopadlo úplně stejně. *3*
      • Tak jasný... Žejo... :-) Dá se z říše dostat celkem jednoduše tak že se stanete vazalem jiné říše :-) Potom stačí jen ukočírovat problémy s tím spojené :-)
  • Nechápu, jak mohli tomuhle skvostu dát na Pink Robot 3/10. Svatou Inkvizici na ně!!! *3*
    • Tak ja myslim, ze recenzent Pink robotu neni mozkove cilena skupina, na kterou je tato hra smerovana:-)
    • Inquisitor
      Už se na tom pracuje *16*
  • Vypadá to na velmi zajímavý sňatkový simulátor! *15*
    • Hairy_Ass
      O tom evropská středověká politika vlastně byla, takže další důkaz, že to je kvalitní středověká strategie. *3*
  • smejki
    Vy mě týráte! Nemám čas na učení se další paradoxí hry!
    A tak jo, koupím to, až v Europě Universalis 3 do konce hry udržím Benátky, dobydu celou Čínu a trochu se realizuju v Jižní Americe při hře za Japonsko. Což by mohlo být ještě letos *1*
    • Nečeká tě ještě Hearts of Iron III ? *2*
      • smejki
        říkám že koupím, ne že budu hned hrát. *2*
        • MrSanta
          Á, koukám další maniak, co nakupuje do šuplíku *2*. Já už to pomalu nemám kam dávat... Ještě štěstí, že strategie tohoto typu nejsou můj šálek kávy, to bych se mohl jít zahrabat rovnou.
          • ...i když nehrajete, tak hlavně že se ekonomika hejbe, kluci *15*
  • Ták, další šílená Paradoxí hra do sbírky. Myslím, že HoI II: D a IC, AoD, DH, EU III: DW, HoI III: FtM, Victoria II: AHD a Crusader Kings II mi budou stačit tak na 20 let. Ať žíje karpální tunel! *1*
    • na krabice od Paradoxich her uz potrebuju specialni polici :)
  • Tahle hra si rozhodně 9 zaslouží *3* . Zase máme na pár let vystaráno *14*
  • Na tejto hre sa my páčia jej obrovské možnosti.
    Môžem si zahrať zo koho chcem i toho najmenej podstatného šľachtica na mape a skrz prepracovaní systém intríg vzťahov a vojen sa hráč môže prepracovať až na vrchol.

    Ja osobne som to skúsil za Slovenské knieža z rodu Arpádovcov a už od začiatku až doteraz si to užívam. to ako postupne som sa dostal na uhorský trón a z neho vďaka dobre vybraním manželstvám a jednou či dvoma vraždami až na trón Svätej ríši Rímskej.
    A ani potom zábava nekončí šľachtické odboje vytváranie nových kráľovstiev sväté vojny voči islamu či obrana Európy proti armádam zlatej hordy.
    A to všetko v doprovode neodmysliteľného intrigovania.

    Jedna z mála hier ktorá ma v poslednej dobe udržala celé hodiny pripútaného pred monitorom.
  • hodně dobře napsáno, přemýšlím o koupi *3*
  • 13_11
    Ke Crusader Kings se mimo jiných fantastických věcí váže jedna, pro mě osobně takřka zázračná. U jedničky jsem si dost často pouštěl hudbu z filmu Království nebeské, a říkal si, jaká by to byla paráda, kdyby do pokračování Crusader Kings 2 nahráli něco podobného. Nikdy bych však nevěřil, že Andreas Waldetoft se Harrym Gregsonem-Williamsem skutečně inspiruje. Ale ano – i zázraky se dějí:

    Harry Gregson-Williams: Crusaders
    Harry Gregson-Williams: Burning the Past

    Andreas Waldetoft: Crusaders

    Jinak vynikající text, Aleši.
  • Aleše do škol. Kdyby nás tehdy učili takový dějiny, tak bych určitě neusnul. Alespoň ne před tím, než bych spořádal ten půlkilovej balík arašídů *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit