Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvelá videorecenzia, ako vždy samozrejme, len by ma zaujímalo, prečo je pri textovej recenzií aj videorecenzií tej istej hry vždy rovnaké hodnotenie. Pochopil by som to, keby obe recenzie robil ten istý človek, ale keď ich robia dvaja rôzny ľudia, nie je možné, aby mali vždy rovnaký názor na rovnakú hru. Potom to niekomu môže pripadať tak, že tvorca videorecenzie sa musí prispôsobovať hodnoteniu z textovej recenzie len preto, že sú zverejnené na rovnakom webe.
    • sleepless
      Chapete to spravne. Lukas dela videorecenze po svem, ale drzi se pritom celkoveho vyzneni textove recenze. Primarnim ucelem videorecenze neni podat jiny nazor, ale jit ruku v ruce s recenzi textovou 50:50 a ukazat/upozornit na to, co se textem podat neda. Pokud se nazory vyrazne lisi, tak je obvykle probereme v podcastu, popripade v samostatnem clanku.
    • janchor
      Tohle je určitě platná otázka, ale zatím nám přijde lepší / přehlednější, když video přejímá číselný hodnocení z textu. Pokud se se názory nějak konkrétně rozcházejí, ve videorecenzi to samozřejmě zazní, ale co se čísel týče zatím k žádnýmu zásadnímu (dva stupně a víc) rozkolu nedošlo, takže nebyl důvod to nějak zevrubně řešit.
  • pan.smajl@tiscali.cz: naprosto s tebou souhlasím. Bohužel mám zrovna tu smůlu, že se u mě bugy dost vyskytují ( mám origo ). Nejvíc mě štve, že se mě občas nenačítají Nano body, nebo naopak z ničeho nic zmizí, pak občas nemohu střílet ani měnit zbraně, jakoby se ovládání zasekne. Další věc ne systém checkpoitů, které je v některých situacích stupidně rozkmístěny, jsem pak po svém skonání nucen někdy celkem velký usek hry opakovat a to i několikrát za sebou z výše uvedených důvodů ( zásek zbraní ).
    Lol: není ti trapné se tu chlubit, že jsi si to stáhl, takovým jako ty bych z fleku napařil takovou pokutu, že by jsi ji do smrti nesplatil *10*
    • No vidis to! Na zaseknuti ovladani (nejde prebijet a to se stava i v MP, coz je na rozmlaceni klavesnice) nebo zaseknuti neustale chuze dopredu - na to jsem uplne zapomnel! To se mi stava taky. :/ Nano body radsi ani neresim, staci, ze je bugle hlavni multiplayer menu a neukladaji se v nem unlocky (clovek musi primo live na nejakem serveru). Stejne tak nefunguje sqaudovani s kamarady. Tahle hra je proste libova..
  • Já zas jako 40letý člověk s rodinou a spoustou jiných koníčků nedovedu pochopit zálibu v multiplayer :)
    Kdežto občasná oddychová řežba v singlu, mi naprosto vyhovuje...
    Dovedete si představit, jak asi dopadne při multiplayeru hráč co hraje jednou za týden. Nebo míň... :)

    Tedy já bych tu otázku
    "Opravdu si lidi nad 18 let takovou hru koupi kvuli singleplayeru??"
    otočil
    "Opravdu si lidi nad 18 let takovou hru koupi kvuli multiplayeru??"
    • Pochopitelně, pokud má někdo jiné hobby, nad kterým raději tráví čas, netráví u hraní tolik času. To je jenom o prioritách.
    • Kvalitni MP si cas od casu dam ale treba u Crysis 2 jsem si ho fakticky odbyl v demu. On ted stejne poradne nefachci a u hrani se nervovat nehodlam. Ale je fakt ze si radeji vysetrim cas na kvalitni SP nez na bezduche pobyhani mapou nahoru a dolu a kropeni vseho na co cestou narazim. Ciste MP titul bych si nikdy nekoupil, ja proste k tomu strileni potrebuji take nejakou tu omacku okolo. Co se tyce Crysis 2 pridal bych podivne fungujici utok na blizko, z pricin u kterych jsem neodhalil zadnou logiku se nekdy stava ze postava nereaguje na pokyn klavesy a z efektni rezniciny se tak stane trapny moment. Bohuzel hlavne kvuli tomu sem musel nektere casti dat dvakrat. *10*
    • ja si treba kupuju COD jen diky zabavnemu multiplayeru a singl povazuju za naprostou ******. naopak jak prvni far cry, tak crysis sem kupoval jen jako singl a dodnes na tyto dve hry nedam dopoustit. takze u me zalezi spis na hre :)
      ale treba jako hrac wow se da docela vypozorovat co, ktera generace vetsinove preferuje :-) kdyz hrajete na PvE serveru a neustale na vas nejakej s prominutim d*bilek klika a posila vyzvu na souboj treba 20x za sebou, tak clovek zacina premyslet kdo je ten na te druhe strane vlastne zac a ve vetsine pripadu je to nekdo nactilety :)
  • Do háje dejte už možnost nastavení kvality videa kdo se na to má potom v práci dívat sakra už.
    • sleepless
      Dnes vam reknu, ze je to v planu, pristi tyden uz budu moci status zmenit na "uz se na tom pracuje." :)
      • Ze ty ses z IBM?:D Lol!
    • Tak tak, nestihá mi browser, kua lidi myslete na pracující třídu:-)))
      • No ja nechci nejak rejpat ...ale nemela by pracujici trida v prve rade PRACOVAT!!!! *1* *5*
        • nj jen nesmis dat najevo ze prace na kterou mas 4 dny se da zvladnout za 4 hodiny ..
        • v cechach ? xDD to si me rozesmal *1*
  • Recenze se mi libila :) I kdyz autor v podcastu slibil, ze s nima konci, tak mu to snad promineme...:D Jen mam dotaz pro vsechny... A neberte to jako prudu :) Ted fakt neprudim a vazne me to zajima.. Opravdu si lidi nad 18 let takovou hru koupi kvuli singleplayeru?? A bavi je?? Ja totiz nerozumim tem hodnocenim a tak se chci presvedcit , ze je to jen muj tupej nazor, ze si takove hry to hodnoceni nezaslouzi... Hraju uz nejakej ten rok, stejne jako filmy sleduju nejakej ten rok.. A proste mi prijde , ze kdyby se tocil porad ten samej druh filmu akorat lehce pozmenen, coz ale hrace zase tak moc nezjima, kdyz herni zazitek se moc nezmeni tim, jestli strilim z te zbrane s tim oblekem, nebo z jine, tak proste nikdy takove hodnoceni nemuze prece dostat... S kazdou dalsi recenzi mi prijde , ze hodnotit nejakou znamkou je proste uplne zbytecne... (sorry, ja vim.. trochu dlouhej prujem) :)
    • za poslední roky vyšlo jen pár velmi dobrých multiplayerů, které svojí hratelností připomínají "staré" dobré časy. Z mé strany to vidím snad jen na TF2 a BF:BC2 (dodám, že jsem nehrál úplně vše).. Tyto hry mi ještě spolu s Q3A a CSS plně vystačí na multiplayerovou zábavu. Tudíž MP mi nepříjde jako stěžejní součást nové hry, která obsahuje kvalitní singleplayer (viz HL:2, crysis 1 či GTA4). O této hře se to ale říci nedá. *3*
    • Diky za oba nazory :) A midnight tam urcite nebylo nic co by nekoho urazilo.. jen me zajima jak to mate Vy ostatni :)
    • povím ti to takhle je my 25 a mulťák jsem naposledy hrál u modern warfare a to ješťe jen asi do 15. lvlu. Pokud hra nemá pořádnej singl tak nemám důvod ji hrát. Nebavý mě jak nějakej idiot pobíhat kolem dokola po mapě a snažit se trefit přímo ve středu bitevní vřavy poskakující lamu nebo si ničit nervy s cheaterem co vidí přes zeď jenom pro to abych si odemčel zaměřovač. Pokud to nemá příběh není to pro mě plnohodnotná hra. Vem si to takhle příjdeš z práce nebo ze školy nasranej na všechny kolem jak tě celej den prudili chceš mít chvíly svůj klid tak si přece nezapneš mulťák kde tě bude srát další banda předpubertálních lam. Pro trolly atd je to můj názor a nikoho tím nechci urazit.
    • no myslim, ze pri urovni dnesnich FPS jde spis o to si na par hodin zastrilet a pak se venovat necemu kvalitnejsimu ..
  • moc dobrá videorecenze a hezká větotvornost, Lukáši :)
  • perfektni recenze. Díky za ni.
  • Lukáši, díky za recenzi. Od té doby, co od Vás odešel můj kamarád si jediný, koho recenze čtu. Jen tak dále :-)
  • *11* *11* *11* z tý konzolový verze
  • Single i multi je plny bugu, ktere akutne potrebuji opatchovat. Zasekavajici se NPC a protivnici, chyby v prehravani hudby a zvuku, graficke glitche, nemoznost nastaveni prakticky niceho v menu hry, chybejici textury, predmety, chybna LOD, atd. atd. Multiplayer je navic momentalne prakticky nehratelny, protoze je zamoreny cheatry - existuje funkcni MP crack, existuje multihack, existuje moznost si upravit zbrane a parametry obleku dle vlastni libovule primo v souborech hry! CryTek anti-cheat vubec nefunguje a misto banovani cheatru jim rozesilaji tak akorat emailem upozorneni. EPIC FAIL. Tato hra ode me zatim 6/10, pokud se podari vse opatchovat, tak mozna nekdy 8/10. Nechapu vysoka hodnoceni, bud je to sponzoring ze strany EA nebo recenzenti nemaji kritickou soudnost. *12*
    • Mám projeto a jediný co jsem viděl, z toho co píšeš, byl jedinkrát zaseknutý vojáček. No a samozřejmě ta slabá možnost nastavení graficky, což řeší ta utilitka. Takže moc objektivní ten tvůj příspěvek není. Já si na hru nemůžu stěžovat, užil jsem si plně bez žádných problémů.
      • no teda... pamatuju si tě více kritického... doba pokročila, člověk stárne a už nemá čas ani náladu hledat či všímat si chyb *3*
    • Naprosto s tebou souhlasím. Bohužel mám zrovna tu smůlu, že se u mě bugy dost vyskytují ( mám origo ). Nejvíc mě štve, že se mě občas nenačítají Nano body, nebo naopak z ničeho nic zmizí, pak občas nemohu střílet ani měnit zbraně, jakoby se ovládání zasekne. Další věc ne systém checkpoitů, které je v některých situacích stupidně rozkmístěny, jsem pak po svém skonání nucen někdy celkem velký usek hry opakovat a to i několikrát za sebou z výše uvedených důvodů ( zásek zbraní ).
      • Jo, mizení nanobodů sem si všiml taky, ale to mám pocit je kvůli přecházení z jedné části lokality do druhé. Nejčastěji po nějaké ingame sekvenci či videu.
    • Opravdu netuším co s tím máš, nemáš to blbě cracklý ? *3* Protože mě to nic nedělá.
    • Nechci být hnusný, ale krom občasného zaseknutí nepřítele jsem žádnou z těch chyb, co tu píšeš nespozoroval ani neslyšel.
      • V poradku, mas stesti. :) On si toho clovek ani nemusi vsimnout, ale kdyz se na to zameris, tak zjistis, ze kolem tebe obcas pobihaji vojaci s neviditelnyma zbranema, mizi ti predmety pred nosem, nebo okna ve strope, pri vypnutem bluru cerna obraz nebo se okna stavaji nepruhledna. V MP mape s majakem je zase bugla textura zeme - je cela cerna a vubec cele nasviceni mapy je divne. A multiplayer a jeho zamoreni cheatry, proti cemuz se nic nedela - to je kapitola sama o sobe a ja si tu hru kupoval hlavne kvuli MP. *10*
        • Na MP co sem četl, tak si velice Cry brousí zuby a už začali s banováním cheaterů a tak. Někde sem to četl, myslíšm že na Zingu nebo dokonce i tady, již nevím.

          Mě se hra sama nastavil na extra a tak sem to stáhl na velice vysoké nebo jak je to a hra mi opravdu nic nevyvádí, ani v SP ani v MP a věř mi, že bych si chybějící bouchačky všiml :-)
          • Jinak velmi vtipne (zaroven smutne) video, ktere ukazuje neco z toho, o cem jsem psal ;)
            http://www.youtube.com/watch?v=BmSR3c-Ru74
            • No pěkně jim to tam skáče, jen co je pravda :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit