Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja hral betu a hratelnost byla podobna jako v cod čili run and gun styl. Chápu že tohle je asi nejpopularnejsi z hlediska marketingu ale podle me by se k teto serii vic hodil takticky multiplayer.
    • u cod bo2 uz jsem po zkusenosti z predeslych dilu radsi ani SP nehral, multak byl tenhle vikend na steamu zdarma, tak jsem ho prubnul a muzu rict ze to jsou akorat nove mapy do Cod4, o co hur to spise pusobi vice konzoloviteji.. jak se rika duveruj ale proveruj.. ja temhle recenzim neverim ani tecku an konci vety..
  • Tak na tuhle hru jsem se velice těšil.Po dohrání Far cry 3 jsem se pustil do toho skvostu. Ale ale ale myslel jsem, že to dohraji jedním dechem, ale to se nestalo.Grafika super jen je to pořád strašně tmavé,nepřehledné a odehrává se to z 80 % v uzavřených prostorech.Tak jsem si tedy crysis 3 nepředstavoval.S lukem a neviditelnostto je totální brnkačka až to člověka nudí a to se mě stávalo dost často.Tak jsem musel vždy hru opustit a dohrání mě stálo dost usílí abych se pořád ke hře vracel.A to má být HIT.......????Nechci nikoho urazit, ale podle mě je to nejhorší crysis ze série.
    • keby si nebol asshole a hral si to na najtazsej urovni tak by si pochopil kde je sever a nepisal by si tu bludy ;) a btw okolie je dost obrovske myslim ze na kvalitne vysantenie to staci az moc :P
      • A preco ho urazas za jeho nazor? Ja si tiez myslim ze je to v ramci serie slaby odvar. Navyse velmi zle optimalizovany. V jednotke clovek hardwareovo zaplatil dan za uzasnu grafiku a paradne scenérie. Tu to proste odflakli
  • hej a co to udělat tak že pouze reklamní recenze budou dostávat 10 ale zato vzdycky čily 10 bude znakem podplacené recenze zatímco ty co nebyly podplacené ale dali byste jím 10 z 10 by dostali 9.5 vydavatelé by byli spokojení hráčí by byly spokojení protože by si z toho odvodily podplacenou recenzi a byl by klid 1 az 9 by byly potom normalní hodnocení. co na to říkate ?
    • Vrook
      Buďto už jděte s těma konsipracema o podplacenejch recenzích do píče, nebo předhoďte nějaký důkazy. Už to tu píšu za tenhle měsíc podruhý. Tohle osočování bez důkazů je maximální drzost a kdyby to někdo udělal mě, tak bych se mu prošlápl ksichtem až na zadní lebeční stěnu. A pokud teda ty důkazy hledat nehodláš, tak si najdi jinej herní web, protože už jenom to, že něco takovýho předpokládáš, ale pořád jsi zdejším čtenářem, je známka naprostý bezpáteřnosti.
      • firebug
        Naprostý souhlas. Nevím čeho se těma blbýma kecama o podplácení snažíte dosáhnout. Vtipné to není ani co se za nehet vejde a bez nějakých důkazů to je jen a pouze plácání kolem sebe, jako to dělávají malá děcka, když něco není podle nich. Pokud tím chcete pouze nastvat čtenáře tohoto webu, který si od diskuze pod recenzi sliboval získání některých informací o hře navíc, tak se vám to povedlo - gratuluji.
        Nevím jestli si to uvědomujete, ale spamovaní diskuzí podobnýma chujovinama znepříjemňuje běžnému návštevníkovi tohoto webu (za kterého se pokládám) brouzdání mnohem více, než nějaké hloupé čísílko u recenze.
      • Viktor_H
        Truedat. Každopádně nemá smysl na tyhle příspěvky reagovat - a) jde o trolla b) jde o vážně míněnej příspěvek, což však pisatele degraduje na takovýho primitiva, že nemá smysl se pokoušet o rozumnou diskuzi...

        V různejch diskuzích jsem viděl Lukašovy mnohačetné pokusy o obranu - bez výsledku...
      • The.Mane.of.Chaos
        Vrooku? Tak tebe už taky dostaly?
        • Vrook
          wut?
    • Robotron3
      Já bych to dělal tak, že by recenze byla rozdělená na dvě části. Jedna kritika + vlastní kritické hodnocení a druhá část velebící s pozitivním hodnocením. Všichni by si přišli na svý a nikdo by proti tomu nemoch nic říct *2*
  • Tak to jste mi zkazili chuť dřív, než to začnu hrát, díky! :D
    • 95martin
      To víš pravda bolí.
      • Pravda je len dobre podane klamstvo.
  • Skoda ze v MP neni nejaky mod na stylu Drsneho Boje z Crye 1 :(
  • má niekto problém s "Your connection to the session has been lost"?mimochodom, hra je orginál..v inej diskusii som písal, že prejdem SP zahrám MP a, že tých 38,-€ oželiem..jak som sa škaredo mýlil..sypem si popol na hlavu..od začiatku roka dve nemilé prekvapenia..prvé A:CM a teraz Crysis 3...jáááj, čo nás hráčov ešte čaká...
    • Problém bude podle mě mezi židlí a klavesnicí.
      • chcel som nejako zareagovať, ale vidím tvoj nick a viem, že to nemá zmysel...nájde sa tu niekto normálny s podobným problémom a najlepšie s nejakým riešením?viem, že tento problém je tu už od Crysis 2 preto sa pýtam..
        • skus skontrolovat jestli mas tu hru povolenou ve firewall
        • Nevyužíva hra niečo ako Punkbuster? Ak áno, skús ručný upgrade.
  • conflig
    POZOR!!!! Na email mi došla zpráva "ze steamu" ať kliknu na tento odkaz nebo mi zablokují steam.. Dejte si si na to pozor a v žádném případě NA TO NEKLIKEJTE!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • děkujem za upozorneni ale tohle ví přece každý malý dítě :D
      • Ronox
        by ses divil kolik lidí se nechalo nachytat při phishingu a dokonce byli i tak tupý jedinci, kteří se chytli na closed betu hl3.
        • Viktor_H
          Nemusí to být nutně o hlouposti, stačí když někdo dění v herním světě moc nesleduje...
      • conflig
        Tak jako to je jasné, já jenom pro pořádek :)
    • Black_Hand
      tak to posli na support. neni tak slozity ho najit.
  • Otázka zní.. kolik by taková hra dostala, kdyby neměla takovou nabušenou grafiku?


    Nedávno se tu nadávalo na ACM, byť vesměs oprávněně, já hru dohrál do konce a relativně jsem si ji užil. C3 jsem smazal po chvíli hraní.
  • Radioaktivni_surikata
    Recenze je informativní a ta vaše osmička sedí k celkovýmu vyznění textu. Můžete napsat uživatelskou recenzi, není to až tak těžký. A že hra vypadá krásně bych se vůbec nebál zhodnotit. Už o prvních dvou hrách se v diskuzích často psalo jako o benchmarcích, že jako hry prej stojí za prd. A už tenkrát jsem se musel divit, kolik lidí to vidí tak jednoduše. Jo no, hlavně když je na co nadávat *1*
  • Hraju Crysis 3 už asi 4 hodiny a pořád čekám, až mě ta hra začne bavit. Vždycky jsou tam takový lepší chvíle, ale nic konstantního. Dost mě to mrzí, protože jsem se na tuhle hru těšil. Ani grafika mě moc nenadchla, zatím jsem zažil jen pár momentů, kdy mě vážně zaujala její kvalita. Příběh je slabý, hratelnost slušná, ale občas je to dost zmatek. Ale pořád ji dávám šanci, možná proto, že si nechci přiznat, že komplexně stojí za nic. Crysis 1 je rozhodně nejlepší a nejzábavnější díl. O něco horší, ale akčnější je 2, a tenhle díl je podle mě bohužel nejhorší. Pro mě tuhle hru zachraňuje akorát využití luku. Crysis 1 a 2 si s radostí někdy v budoucnu zahraju znova, to samé se ovšem nedá říct o trojce, u té si teď ani nejsem jistý, jestli ji vůbec někdy dohraju.
    • Sorry jako ano máš pravdu ta hra je hrozná... ale co se do grafiky týče neviděl jsem hezčí hru kord ty krádky cut sceny jak tam pak byl např... psycho když byl detajlne zobrazen jeho obličej tak jsem opravdu uchcával... Takže kapaň je novej 3D Mark... žádnej jinej účel tato hra nemá.. a ani nikdy mít nebude... (Prezentace cryenginu co umi aby dali najevo kupte si nas engine) Nicméně pořád čekám nedočkavě na novej unreal engine kterej je vždy opravdu dobře udělanej... nevím kde to s ním vázne...
      • Ano, musím s tebou souhlasit, Psycho vypadá perfektně, cut scény taky, ale to je asi tak všechno. Vím, že graficky je hra rozhodně vysoko, zřejmě nejvýš, ale není to moc vidět. Samé rozbořené domy, všechno tmavé, prázdné...chápu, že to patří k té atmosféře hry, ale podle mě právě kvůli těmhle faktům nevyužívá tahle hra svou výjimečnou grafiku na 100%.
      • Shenkster
        Na UE se taky těším :)
    • hej mitas ty pic co to meleš pre grafika nic moc vždyt nic lepšiho není ty defo
      • roman.pajdlhauser
        ale je, Rage, sice to tiez hratelnostou nevyhral totalne, ale proti C3 aj lepsie vyzera aj sa lepsie hra
        • Rage a Carmackovy megatextury i ty vtipalku. *2*
        • to mas na mysli ty doskakujici textury a poloprazdne prostredi? aha.. lol
          • presne hru kde kvalitni grafika se dohani tim ze se to hezky pekne zbluruje a rozmazne jakoze pohyb no a kdyz se zastavis aby si se presvedcil ze je to fajkt humus tak hop hop hop textury rychle doskakaji *10* fuj to se fakt nepovedlo spatna cesta!!! ja radsi engine ktery je zoptimalizovany tak ze at stojim nebo se pohybzji obraz je vzdy stejne kvalitni!!!
            • Mato1987
              neviem ako ty, ja hrajem crysis 3 na very high s vypnutým blurom a nevšimol som si žiadne doskakovanie/dokreslovanie objektov v dialke, tak si nevymýšlaj takéto kokotiny.
        • Mato1987
          roman, nechcem sa ťa nijako dotknúť ale kolkátky máš doptrie, uznávam rage bol z technického a artistického hladiska takmer dokonalý, patrí medzi moje obľúbené hry, ale nemôžeš jednoducho porovnávať momentálne najkrajšiu grafiku na pc s id tech engine 4 ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit