Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle neni beckova, ale ceckova hra ke vsemu velice kratka a nezachani to ani ultramegasupermoderni grafika. Ale co by jste dnes chteli za 12 stovek ze ? Vzdyt tech 5 hodin megazabavy za tohle stoji ... hnus. A hodnoceni recenzenta radeji nekomentovat, jelikoz bych mohl byt smazan az prilis vulgarni obsah.
    • recenzovat hru po odehranych 5h ? to je teda pekne odflaknuta prace...jo moment, ta ,,hra,, delsi neni
  • "Tri štvrtiny hráčov, čo tu plačete, ste si hru stiahli a ďalšia tretina hru ani nehrala."
    lol nejde ti gramatika ani počty co?
    • to hej, tak jedna štvrtina, aby ťa to nebolelo ... nejak som premýšľal do predu, čo napíšem... No a korektorka je v práci *1* Priateľka učí Slovenský jazyk a Nemčinu. Mali by ste sa o čom porozprávať *15*
      • v pohode nemyslel som to zle len mi to prišlo komicke
        • teraz aj mne *1*
  • Pozor! bude to od veci , ale nevie niekto, ako sa daju zapnut ceske titulky na Steam verzii Two worlds 2 - Pirates of the flying fotress, povodnu hru mam v cz, ale ten datadisk je stale cesky a uz som skusal vsetko mozne! zasrany poliaci! *1*
    • ku*va! polsky, datadisk je polsky, nie cesky *3*
  • Ja hrávam len multiplayer.. A musím povedať že hra je skvelá, dynamická a zábavná.. A krajšie/zaujímavejšie MP mapy som ešte v živote nevidel.. Možno nejaký UT by sa chytal, ale toto je top..
  • DOOM 4
    návrat krále, nikoho už nebaví pseudáče jako crysis, call of duty, tyhle hry prostě nemaj koule.s novýma konzolema (to to trvalo) bude mít carmack výkon, snad si rozumíme

    když si uvědomíte (jako že ste to nehráli) co dokázal idtech5 podojit z ps3, navíc tak rychle a plynule, tak musíte zbystřit
    můžete si stokrát myslet, jak je cryengine hustej, dokonalej rychlej hezkej, pro carmacka neni soupeř

    škoda že rage zapadl, neoprávněně ale tak budiž, doom má jméno a VŽDY dodal luxusní akci. poctivou akci. DOOM 4 bude navíc v grafice, ze který budou slintat všichni okolo jak malý kluci,
    NAVÍC samozřejmě že se čeká POCTIVÁ AKCE, ze který budou slintat všichni okolo jak malý kluci

    nezbývá než čekat soudruzi, stejně tak na dreamfall
    • No podla odpredajov sa da povedat ze call of duty fakt uz nikoho nebavi,a o tej doom 4ke pochybujem, taky posun grafiky ako medzi 2kou a 3kou uz ludstvo nezazije, a priznajme si to keby mal doom 3 v tej dobe priemernu grafiku tak by to bola obycajna linearna horrorova fps s recenziami 70-80%
      Inac na dreamfall sa tiez tesim
    • firebug
      Mě RAGE dost zklamal po stránce hratelnosti. Hra měla docela velký potenciál ale bohužel se ho nepodařilo naplnit. Pocit ze střelby byl sice parádní, takže se nechci přít, že šlo o "poctivou akci", ale kdyby tě vehnali to trošku většího koridoru, udělají tvůrci asi lépe. Přilepený okolní svět byl víceméně prázdný a cestovaní od jedné akce ke druhé mi přišlo nudné.
      Možná to bylo ale i tím, že Borderlands jsem hrál dříve a přišlo mi v těchto ohledech o poznaní lepší a RAGE jsem obětoval jen pár hodin. Fakt mě to nebavilo.
  • K číslu jako takovému se nemá cenu vyjadřovat, už jsem tu psal, že kluci z games.cz jsou neschopní, co se hodnocení týče, sorry, ale jinak to říct nejde.
    • Veskoslav
      Tak si založ web, piš recenze a když budeš dobrý, odejdou k Tobě. Kafrat a kritizovat skutečně umí každý, ale když přijde na to napsat recenzi, tak hned utečou.
      • Paulcz
        Výborně, tak to bychom mohli ještě založit vlastní vládu, policii, armádu, restaurace, školy, umění, zákony a další bambilión věcí. S čím začneme ?
      • Tenhle argument je velice chybný a hloupý. Zkus se nad tím hlouběji zamyslet a možná ti to dojde.

        Podobné argumenty totiž vedou k takové situaci, že: Buď tu danou věc děláš lépe a pak máš právo kritizovat, nebo ne a pak to právo nemáš. Když nemáš právo kritizovat, absolutně tím končí svobodná diskuze. Konec svobodné diskuze znamená mnohé, ale mj. i to, že např. ti recenzenti nebudou mít feedback a budou psát hůře a hůře. A tak bych mohl pokračovat. Tohle platí obecně a setkávám se s tímto hloupým a omezeným argumentem až překvapivě často (nejčastěji na polit. forech). *7*
      • Nadávat na zedníky umí každej. Ale když jde o to si tu zeď postavit, tak se hned rozutečou. Tak radši nenadávej, že máš křivý stěny a buď rád aspoň za ně.

        Charita ti dala olbečení o 5 čísel menší? Tak to nějak na sebe narvi, jiný stejně nemáš a sám si ho neseženeš.
        • Boom
          Zaprvé. Srovnání se zedníky je zcela mimo. Protože zaprvé práci můžeš reklamovat, žalovat je či si najmou firmu, která to opraví a následně vymáhat náklady. A za druhé máš možnost volby, predátor kritizuje neustále. Může změnit lokál, jak se říká. Za chvíli opět někdo vytáhne vzdělání redaktorů a zase to půjde do prrdele celé....Nic víc, nic míň. Nevím, co Vás tu lidi drží, když je to tady tak hrozné, recenze nudné a nadhodnocené, redaktory platí vydavatelé atd.
          • Pro krátkozraké, kritizuju proto, že se mi web líbí a konkrétně třeba hodnocení na games.cz je dlouhodobý velký problém. Tak logicky dávám najevo svoji nespokojenost. Kdyby mi web byl ukradený, tak sem ani nechodím. Nesmíte někteří být takové krátkozraké tupé ovce.
            • "Pro krátkozraké, kritizuju proto, že se mi web líbí a konkrétně třeba hodnocení na games.cz je dlouhodobý velký problém.!

              Co se Vám potom na tom webu líbí, když ne recenze? Tahle věta si protiřečí, až je to k smíchu... Pokud na web nechodíte kvůli obsahu, tak kvůli čemu?
            • The.Mane.of.Chaos
              Já tu jsem jen kvůli Veskoslavovi *3* On je pastýř tohoto stáda, on je ten vyvolený, spása pro naše duše, guru naší víry, bůh mu žehnej !!!
          • Robotron3
            Tak je přece jasné, že někteří lidé žijí jenom z nespokojenosti, vyhledávají ji, a nemůžou bez ní žít :)
      • Tohle jsme potřebovali slyšet, zase nějaký trotl co tu začne hustit, ať si to člověk dělá sám líp. Zamysli se.
        • Robotron3
          Když se nad tim zamyslíš ty, tak stejně ti nakonec nezbude nic jinýho, než si to udělat sám *1*
          • Mr.Lolendo
            Jasná založíme novej web recenze-objektivně.cz *1*
        • Veskoslav
          A ne snad? Ty kritizuješ neustále, co ti brání udělat takový web, kam přejdou čtenáři? Kromě lenosti a toho, že prostě kritizovat skutečně umí každý.
          • Máš pravdu. Takže žádná kritika se nesmí, recenze jsou svaté a kdo nesouhlasí ať si dělá vlastní web!!!!



            Vesku, Vesku, někdy máš fakt v hlavě vítr...
            • to co napisal je recenzia recenzie :D cize v podstate to co robia rezenzenti hram. a to je to co si chcel, ci nie ?
            • Veskoslav
              No tak ať klidně kritizuje, ale ať napíše co mu vadí. Takto je to jenom výstřik do tmy. Nic víc. Nenapsal tu v podstatě vůbec nic. Já s recenzí souhlasím jenom částečně, 7/10 maximálně a to z mnohých důvodů. Počínaje krátkou herní dobou, konče AI tupější než trolí královna Joe. Ale přesto nenapíšu prázdný koment jako predátor, který kritizuje aniž by dal důvody.
  • tak čítam tu tieto komentáre ako niektorý nadávajú na túto hru ale pri ich gramatike sa len smejem... :D :D vidno že to písali decká...
    tak a teraz k hre.... :) za mňa je to 8.5/10 - hra je dynamická, perfektný steahlt postup, perfektná grafika a pecka MP pri ktorom je kopec srandy :)
  • Poradtwe mi prosím, jak mám zabít loutkaře?
  • Nazdar kamaradickove.
    Dneska sem zase pouklizel a maminka mi dovolila hrat multiplay Chrisize 3.
    Tonda mi napsal SMS dosti divneho charakteru : Dodo prosim te, i tebe to nehituje ? . Ja sem mu poradil at si taky koupi Arese jako ma tata. A nasledne sem mu povedal a skonstatoval ze criziz je mocenky tezka a by som povedal a nasledne i skontatoval ze tak by sem i povedal ze je tezka hra. Nechapu ale nekdy mi to trosku cuka ! Tata zika, ze jedina pomoc bude prikoupit tri Titany. Maminka furt zve na tatika : ,, Laďo radeji mne uz vojed, a ne furt sedis u PC ! ´´ Ja tomu nechapu. Jakoze ji ma prejed na motorovym vozidlu ? No nevim. Maminka mi dneska prisla do izby, lebo ji nase sluzobnice nabonzovala ze mam celou izbu polepenou plagaty z Tiscali.cz a Re-play, ale jako uz jsem povedal a naznacil jste jedina stranka co naustevuju ! Nechapu, proc mi nefunguje registrace ? hm... Ale k vjeci : Vcera sem zabil v multiplaju asi 250 lidicek, muzu si nekde kouknut ich jmena ? Tak se mi zdalo ze sem zabil i nejaky Madari ! Jakoze nebude z toho neco osklivyho ? No nevadi ! Podle mne je crisis nejlepsi ceska hra ! V patek ve skole sem povedal ze hram crisis a holky mne pak oblkopovali jako nejakyho supermana. Pak sem jim ukazoval na Iphonu screany ze hry ! Byly z toho uplne by sem povedal a naozaj aj horim na vetvy. Ale k veci ! Vcera sem hral u tatkovy pracovny az do 02:00 ranni hodiny ale ta prolhana sluzebni mne nacapala, ja ji nesnasim. Minule tatkovy vyzvanila ze sem si loknul Jacka Danielse, ale ja nevim mne moc chuti by som povedal. A taky vyzvanila ta stara bosorka ze se se smal z tych tlustochu z Vatikanu, Je pravda ze nahaneji male kluky ? fuj fuj fuj *11* Ale k veci, Dneska sem se vzbudil a peťa mi pres skypesa nadiktoval jak se mnezi s frapsem mam moc veliky fps!!! Taky sem slisel ze fps zvysuje dusik"! kde si muzu koupit dusikovy chlazeni ? Mame doma tri mrazaky, a je v nich aj led , to jako ho prilozim v igelitu ku procaku ? ja nevim, ale minule tata zikal ze pretocil procak aby to lepe slapalo ! Jak pretocil, obratil ho ? ja nevim vam zici ! A musim se pochlubit vam, dneska sem i kouzil nejaky cigarety, ze zacatku sem kaslal jako strejda schwanzenberger ale pak sem i slokoval.Muzu se zeptat na neco ? Jak se lezi na zemi u crisisu ? ja vim jen kleknout, je to divny. Mne to pak pride ze kadim , kdyz klecim, vzdyt vojak ma umnet i lehnout by som povedal do tej Marie Bohovej! Pockejte nekdo klope na dvere !!! ja hned pridu ......To byla zese sluzebni teta Matilda z Hlohovce, donesla mi do izby pejsanka bonifacka.Je to fakt moc hlupej pes, furt cumi do skrine u pc a prdi jako starej Lion. *11* Dneska sem koukal na joutube jak hrajou chalani z Polska multiplajer crisise. Tata zika ze sou proto tak dobry, ze zerou koni maso, jedi nejakou cestazskou sul a nejaky krowky ! Co to je pro panicka ? Ja nevim, ale povedal by som ze to dava smysl ! Muzu se jeste neco zeptat ? Kde se da koupit plagat crisise ? Ta sluzebni mi je asi strha ! Nemam ji rad, minule sem ji nacapal jak si sahala do rozkroku kdyz koukala na Očku klip z Justinem Bjeberem *16* Ale k vjeci: Pouzivam vindovs 7 a Kaja Rostovsky mi zekl ze na vindovs 8 pujde o 20 ps vic . Tetka ma kolem 80 takze mam skusit vindovs 8 ??? poradte mi kamosi s Tiscali.cz !
    • Už z první věty jsem se málem poprskal smíchy a u části s motorovou pilou jsem od smíchu nemohl číst dál. Ještě víc mně ale rozesmáli lidi co nepochopili že se jedná o naprosto JASNEJ trolling a myslí si že to ten kluk myslí vážně. *1*
    • Naprostá pecka díky..piš dál :-)
    • kirukatoo
      Pro ti kteří to nečetly cele já to četl a řeknu vám toto nečte té to! *8*

      Já osobně myslím žes mel začít " Můj myli deníčku ..." a zakončit "Tvůj ďoďo".
      Protože tohle vypadá spíše jako psáni do deníčku nemyslím to špatně ale tohle se dalo jednoduše zkrátit na "Nazdar lidi chtěl bych se zeptat jestli by se někde dal sehnat Crysis 3 plakat? A ještě mam Windows 7 a slyšel jsem že na Windows 8 je lepši kompatibilita je to pravda? " Vidíš jak je to kratší? A ano je tu demokracie ale ohledně toho cos dělal celý den a co ti ostatní udělaly nějak extra nikoho nezajímá s tímhle se spíše pochlub se svými kamarády z okolí. Ps. Neber to špatně spíše jako takovou menši radu. *3*
    • *15* *15* Sakra! To mě moc pobavilo... jen přemýšlím, jestli jsi jen vynikající troll, anebo se skutečně najde někdo, kdo píše také hovadiny normálně.
    • Kozy
      big up!
    • vonTossis
      perfektni! :D
    • CRYPT
      rozesmalo :-) povedene
    • myslim ze nam tu zmutovala nova trol entita, uz predosly post u SP recenzei bol Uber, toto az take dobre neni, uvidime jak to bude mutovat dalej, ale zatial dobre.
    • Mr.Lolendo
      To si ty dežo?! *1* *1*
    • Dafaq I just read
    • Muselo to ven *4*
    • Moc dlouhý.. *3*
    • Mart9
      a ty si myslíš, že to bude někdo číst? *1*
      • ja by som povedal ze je demokrace, a muzu se snad z vama podelit o moje zazidky
        • Je demokracie, tak ti tu dovolím si říci za mnohé, radím, že psát takhle dlouhé příspěvky do fora je naprosto kontraproduktivní a tedy k ničemu. Cílem fora je diskuze a diskuze je forma komunikace. Smyslem komunikace je sdělit někomu něco a pokud se ti tohle nedaří (tvůj příspěvek nikdo nechce číst pro svou délku a nepřehlednost), je jaksi celá tvá snaha komunikovat k ničemu a ty si promrhal svůj čas psaním toho příspěvku. *3*
          • PreidaQ
            Já to přečetl a velice se bavil.. takováhle věc může směle konkurovat klasické vančurovské češtině. *15*
        • Mart9
          podělit se můžeš, co by ne. Ale příznávám se, že jsem skončil číst u třetího řádku a pokračovat nehodlám *3*
          • ja budu studot cestinu! Ja bydlim v cechach jenom3 roky, a povedal by som aj skonstatoval ze mi priminte
            • Robotron3
              Na to že ti je 3 roky, dobrý.
        • kubi-wan
          Nejde ani tolik o dýlku, ale spíš o tu mizernou češtinu...
          • To proto že jde o slovenštinu :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit