Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta recenzia je na pi..... ale snaha sa ceni sam by som to nenapisal lepsie
  • Tak proč to ten Pičusek hrál ? :D Nebylo to zrovna dokonalé, ale po prvních 2 misích si člověk zvykne a + 2x Zombie = Singleplayer 8/10.
    • takhle hloupě se ptáš u každý recenze, kde autor hře nedá aspoň 8 bodů?
  • Z mého pohledu by to nemusela být až tak špatná recenze, kdyby ji autor nerozděli na odstavce špatné, horší, ještě horší a jsem tak znechucen, že zkritizuju i tohle. Kdyby se autor zaměřil i na světlejší stránky (byť třeba v jednom odstavci) a nezmiňoval je až ve verdiktu, tak bych mu tu kritiku i odpustil. Samozřejmě je vidět i trochu amaterská práce s jazykem, ale to se dá odpustit (kromě těch pár slov, které v odborných článcích opravdu nerad vidím).
  • Sice jsem to jeste nehral, ale jelikoz autor nevyzdihuje ani Modern Warfare, myslim, ze se mi to bude alespon trosku libit. A jeste si dovolim takovej jeden poznatek a to k recenzim, pripada mi u nas, ze kdyz nekdo dokaze poradne potpoit v recenzi nejakou hru, je to pote uzasna a dokonala recenze, nic proti, jen to tak ja vidim *3*
  • Ako mozete porovnavat 2 presne take iste hry MW2 a black ops konkurencia predsa MW2 neni
    ano aj mne sa MW2 viac pacil ale konkurencia pre black ops to neni.Konkurencia je predsa Medal of Honor aj ked to tak nevizera.A Battlefield Bad Company 2.:D niekde som cital ze recenzenti su casto blbsi ako hraci niekedy to je aj pravda!!!
    • Robotron3
      Az na to, ze recenzi nepsal profesionalni recenzent, ale prave ten hrac....
  • Aspoň se vrátilo naklánění :)

    Nicméně obnovování nepřátel je fakt humus, "překvapivý" momentky jako když vyletí raketa tak se náhle objeví bazuka a musim tu raketu sestřelit :)) Taky jsem zařval víckrát než ve všech předchozích CoD dohromady (na nejvyšší obtížnost), to mě neskutečně sra.o.
  • Cototu melete za kraviny.Ta hra je super.Je to prostě čistá zábava.
    • presne tak. strilecka se vsim co strilecka ma mit. hromadu nepratel, pohodovou grafiku, silenou a zmatenou atmosferu valky... COD si nikdy na nic jinyho nehralo a ani hrat nebude... smirte se s tim. pro me jo tohle jeden z nej dilu serie...
      • válka je jeden z nejlépe řízených procesů na planetě, ty zmatená atmosféro *1*
        • mas pravdu, kdyby vse probihalo rizene jako ve valkach meli bysme se krasne *3*
  • Tak tuto recenziu neberem vobec do uvahy pretoze vidno ze to robilo male dieta ktore ma rado grafiku reality ked sa hra s gulickovkami a ze dat 3 body ci kolko cod black ops je divne mone ze ho nema rad preto lebo ho vela krat zabili :D. Je to ...... . Ale chcel by som vediet kolko bodov by dal starodavnemu LIERU . Tiscali niak upada.
    • Právě naopak tato recenze je jedna z mála pravdivá a vystihuje skutečnou (ne)kvalitu CoD. Realita je fajn, střílečky jsou fajn ale tohle už hraničí se šílenstvím tato hra by se měla prodávat v trafikách za 50 kč. Kdyby měli recenzenti koule napíšou to samé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit