Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nedavno sem cetl ze pry uvazovali i o zenskych postavach : Původní plán byl následující: přidáme ženské vojáky. Je jedno, že to není realistické, vojáci ženského pohlaví tam prostě budou,“ Coget uvedla v prvním tweetu. „Ale nakonec to vypadá, že Battlefield 1 zůstane u realismu. DICE sice tvrdí, že mu na ženských postavách záleží, ale do Battlefield 1 je nedá. Nepovedlo se mi z nich dostat pravý důvod. Zřejmě, že cílová skupina jsou muži a těm by se to nelíbilo.“ *1* ...jinak jeste k clanku ..to se dalo cekat .."jeden za vsechny vsichni za sebe" *2* ..
    • Lidé z DICE si můžou otevřit knihu, a pak něco kecat o realizmu. MP 18 for everyone. Poloautomatické pušky pro každou lamu. Už se těším na linii Rambíků co budou střílet Lewisem od boku headky. Používání padáků a tanky co jezdí tak 50 Km/h. Dice si na něco jako realitu moc nikdy nepotrpělo. K těm ženským vojákům. Bylo to sice velice vzácné, ale jednotlivé případy se objevovali a čím víc na východ tím byli častější. Prvenství v tom drží Srbská armáda co byla ochotná mobilizovat skoro vše, a pak carské Rusko s několika většími vojenskými tělesy do velikosti bataliónu.
    • ženských vojakov tam nedali lebo sa kvoli poprsiu zasekávali v zákopoch
  • TheGGG
    vypadá to pěkně, sem zvědavý na singleplayer....
  • Morraw
    Jo to já už mám předobjednanou sběratelku a objednal jsem si i nějaké modely tanků. Letošní BF si chci užít opravdu naplno. Ten audivizuál je prostě úžasný a jestli tam všichni budou běhat se samopaly a tanky jezdit jako osobní auta mi nevadí. Takový A7V jezdil rychlostí v průměru 10km/h. To by se vám líbilo ? Nebo chcete aby se tanky zasekávaly běžně v zákopech? Buď to bude simulace nebo arkáda. Cokoliv mezi tím bude mít vždy sklony k arkádě.
    Osobně se ještě těším na Batallion 1944, který mi připomíná staré dobré časy MoH:AA a nebo si střihnu Red Ochestru. Ještě že máme tolik možností, že?
    • Konecne rozumny nazor tady!
  • sry ale hry v BF serii odmitam hrat z principu. jednim z duvodu je i system zabirani anonymnich radoby strategickych bodu ABCD nahodne rozhazených po mape, ktere ale nemaji žadny strategicky vyznam. A pak nejaky blbec na motorce nebo bicykli probehne pul mapy, chvíli se zakempí a zajme bod. K prečíslení nemuže dojít protože se stejne za pár sekund spawnete uprostred bojište nebo na partakovi.

    Tohle mi valku nepripomína ani omylem.
    • Nemáš hrát s kriplama
  • TheGGG
    Předobědnáno spolu s novým CoD a titanfallem 2, konečně pořádné fps...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit