Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Když CD Project Red přišel s prvním Zaklínačem, tak jsem si říkal, že Blizzard má vážnou konkurenci na poli CGI filmů. Dnes po shlédnutí tohoto teaseru bych řekl, že máme nového krále.
    Ten teaser je prostě dokonalá práce, perfekcionisticky dotažená po všech stránkách. Úžasná grafika se skromnou, ale stylovou animací (stylovost je tu skutečně dotažená do kraje), skvěle sedící hudba (která mi sice zezačátku přišla zvláštně vybraná, ale nakonec sedí opravdu perfektně) a dokonale precizní způsob vyprávění příběhu. Po většinu času jde o ukázku jediné scény a jen několika málo vteřin děje, ale přitom chytrým postupným odkrýváním další objektů (kde je ale vždy už trochu dopředu vidět, co následuje dál) se divák dozvídá další a další informace až má úplný celistvý obraz. Je to nejen neuvěřitelně stylové (opět), ale hlavně precizně dotažené do každého sebemenšího detailu (už jen třeba ty pohledy na dokonale propracované zbraně). Přitom díky silnému napojení na hudbu to má celé až poetickou rovinu, která balancuje neuvěřitelně přesně na hranici cool kýče a relativně hlubokomyslného příběhu.

    Vím že tahle pseudorecenze na teaser pravděpodobně nebude nikoho ani zajímat, nicméně na mě tahle práce zapůsobila tak, že jsem se z těch myšlenek potřeboval vypsat:) Na jednu stranu je to dokonale vypočítavé dílko, které přesně ví, čeho chce dosáhnout. Ale proč se tím nenechat strhnout, když je to tak povedené?:)

    Musím říct, že tohle zvýšilo můj už beztak velký zájem o tu hru na to, že ji budu zřejmě sledovat velmi velmi pozorně. Polští pašáci z CD Project Red opět ukazují, že mají nejen talentu na rozdávání, ale jsou skuteční profesionálové, kteří jdou za hranici běžného mainstreamu (aniž by ho ale úplně opustili). Kde ostatní najímají na svá videa v poslední době samé známé režiséry a dělají kolem toho velký humbuk, tady zničehonic přijdou milí Poláci s něčím, co to strčí všechno do kapsy a ještě se jim stylově (zase!) vysměje.
  • Ten trailer to je těžká wowifikace.
  • ales.smutny
    Ono je to složitější...zkráceně třeba tady
    http://pkdick.com/pkd-and-cyberpunk.html
  • IWKYN
    To logo mi ale hrozně připomíná logo daft punků..
    .
  • trochu mě překvapuje, že sem pletete Blade Runnera. Je to klasická noir detektivka (akorát v budoucnosti a s kyborgama). P.K.Dick neměl o nějakym cyberpunku v tý době nejspíš ani tušení.
  • nekromant33
    To ani Witcher
  • nice, díky ;)
  • to tak nejak vidim pod jednou strechou, hlavne pohodlne dokracet na konec (nic necist, nic nezkoumat, nic neresit...)
  • v historii stredozeme jsou podstatnejsi udalosti nez se odehravaji v LOTR a v silmarilionu nebo nedokoncenych pribezich je tolik materialu, ze by se na jejich podklade mohly delat hry jeste hodne hodne dlouho
  • Kr.Pa
    Her ze stredozeme a starwars je tolik, ze je muzes prehazovat vidlema a min rok tu byly dve z pisni LaO
  • Kr.Pa
    Dobrý postřeh
  • Taky sem čuměl jak blázen, když sem ho tam viděl... :-)
  • postolka
    No, ale ty jejich hry jsou silne dejove orientovane, coz nevadi, pokud se vychazi z konceptu deskove hry. V pripade LOTR by bud byli omezeni pribehem Tolkiena nebo by vytvorili vlastni dejovou llinku, ale to by zase svazani s tou znackou trochu ztratilo smysl.
  • Offtopic: Lukáš ve volebním studiu celkem překvapil :D
  • já bych neřekl že by to bylo obtížností hraní. Spíš je to nezájem něco objevovat a přemýšlet u toho. Dnes se dělají hry typově jako arkanoid. Vyskočí nepřítel sestřelíš ho. Nic víc nic míň bohužel *9*
  • misho8723
    Však ja viem, že existuje žáner zvaný cyberpunk :) ale ja som mal na mysli to, že oni robia na hre podľa existujúcom svete Cyberpunk 2020, ktorý vytvoril Mike Pondsmith.. čiže stále sa musia držať predlohy - síce posunuli dej o 57 rokov dopredu a tak môžu veľa prvkov spraviť podľa seba, ale stále všetko musia vydiskutovať s Mike Pondsmithom
  • Jinak já jsem člověk, kterýmu se líbí fantasy ve všech směrech.... s hrama takovou zkušenost nemám... zvláště s fantasy MMO hrama.... jediné fantasy hry co mě zasáhli hodně a hodně jsem se jich napařil, tak byla herní série HoMaM, jinak bohužel....
  • Tak podle mě vznikali i jiné "větší" filmy než jen LOTR, nébyly tak dobré, ale přece... např. Letopisy narnie, Zlatý kompas...
    Napsal jsem filmů a her... ale především se to mělo týkat asi více těch her... ale to bylo prostě myšleno celkově na takové to "všeobecné FANTASY" tak jak je na něj nahlíženo... protože když se řekne fantasy, tak ta představa a znázorňení fantasy je skoro vždy totožné, krásný většinou "pohádkový" svět, čarodějové, vznešení elfové, všechno vypadá krásně a úžasně... a jen sem Reagoval Kedarovi, že Witcher není tak úplně "běžné fantasy"....
  • http://en.wikipedia.org/wiki/Cyberpunk_2020 Není Cyberpunk jako Cyberpunk ;) On ten rok na konci názvu hry není jen tak pro srandu....
  • a komu ta znacka jako patri? xD Cyberpunk je zanr stejne jako fantasy http://en.wikipedia.org/wiki/Cyberpunk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit