Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misho8723
    No, ale Cyberpunk nie je vlastná značka CD Projektu, nie?
  • hitokage
    Možná už to tu bylo, ale ten teaser obsahuje tajnou zprávu v čase 2:14. Mimo jiné se tam píše, že ta hra s datem oznámení 5. února (Witcher 3?) bude open-world.
    Podařilo se mi to vyfotit, kdyby si chtěl někdo počíst.
    http://postimage.org/image/omiinzi9j/
  • Kdyby CD project koupil licenci na Pána Prstenů, tak by jim pak dost možná nezbyly peníze ani na kafe z automatu. A to je také podle mě škoda :(. Nadruho stranu díky tomu vytváří vlastní hry z prostředí jim známého, což je super, protože máme díky tomu Zaklínače *4* *4*
  • postolka
    Vlastni znacka znamena daleko vetsi tvurci svobodu.
  • shmeck
    Já osobně jsem witcher 2 dohrál 4x :). To bylo času, když jsem byl na střední... Počítám že při dnešní vytíženosti budu hrát witcher 3 tak rok :)
  • thatguy
    Naprosto souhlasím. První Witcher (dvojku jsem zatím nehrál) se mi líbil právě kvůli té syrové, středověkem zapáchající atmosféře, ve které byla většina dlouho nemytých špinavých postav k hráči verbálně hrubá (hodnotím polský dabing) a nikdo se s nikým nemazlil.
  • V ničem, těžko najdeš lepší RTS.
  • Proč CD project neudělá hru z prostředí Písně ledu a ohně :( Nebo Středozemě :( Star wars :( proč tyhle značky maj takoví neumělové :( taková škoda...
  • A v com bola zla SCII?
  • rhaegar
    Jaký filmy myslíš? Od roku 2001 byly celkově vytvořeny 4 High Fantasy filmy a první tři patří mezi úplně nejlepší filmy co,kdy byly natočeny. Bohužel u her je to s fantasy trošičku horši,jelikož jsou ty firmy jako Bethesda,která naprosto degraduje high/dark fantasy na úrověn Twilight ságy. Zaklínač 1/2 je snad jediná hra,která nemá tuny patosu a snaží se navázat na Sapkowsiho tvorbu.Dvojka je skoro dokonalé dílko,jenom je až moc krásné na oko-prostě tomu chybí taková ta "špinavá" Wyzima z jedničky.A pokud tě nudí fantasy z her,přečti si Malaz,jelikož je prostě jednoduše geniální.
  • Kr.Pa
    Jednoduse receno: i takhle nekdy muze vypadat nabor do psycho komanda.
  • Viktor_H
    http://www.youtube.com/watch?v=n8GVUPr2to4&list=PL4dX1IHww9p0K8IlTvPnwmBpgdh0rl_Io&index=4

    Máš pravdu, říká to v první minutě. Tak to je pro mě tak trochu úleva.
  • Pokud maj v rukávu know how a zkušenost jednoho týmu, pak podle mne toho dokážou využít a moc bych si s tím hlavu nedělal. Oni ty týmy nebudou nějak přesně determinovaný, a bude probíhat transfer, aby se splnily určité závazky. Ale je to jenom můj laický odhad. *4*
  • Dokud nevíme přesně jaký tým na tom pracuje je zbytečné se tím zabývat. Klidně to můžou jen scénáristé, kteří dokončili script pro Witchera 3 atak se přesunuli na Cyberpunk. A nová krev taky nemusí být vždy na škodu. Může do hry přinést nové svěží nápady.
  • tak to zopaknu jeste tady

    rpg nikdy nebyl mainstream (a to vcetne pseudorpg jako diablo, i kdyz takovy bezduchy hack&slash melo sirsi publikum nez rpg klasictejsiho strihu), navic cokoliv, co byt jen zavani minimalni obtiznosti, nema potencial pritahnout mladou, konzolema zdegenerovanou, generaci
  • Ne, je tomu pravdepodobne presne naopak, jak zaznelo na predstaveni cyberpunku, dela na nem tym zodpovedny za puvodni witchery. Kdo dela na Witcherovi 3 je mi ale zahadou.
  • Viktor_H
    Mám trochu strach z toho, že CDP navýšil počet zaměstnanců, přičemž tým stojící za prvními dvěma Zaklínači dělá na té druhé hře (Zaklínač 3 pravděpodobně), zatímco Cyberpunk má na triku nová krev...
  • Ferdis2
    Dakujeme za dlhodobú analýzu herného trhu ! *15*
  • Předlohu taky neznám, ale stojí za to si přečíst popisek teaseru na youtube:

    The teaser shows how the Psycho Squad might acquire a new member.

    The Psycho Squad specializes in combating "psychos" -- individuals who overuse implants and substances that boost or otherwise alter the human body.
    There comes a point when they overdose on these innovations, and their bodies start to rebel against their biological body parts as well as all things organic around them. Simply put, they start killing people, who they now derisively call "meatbags."

    When a psycho goes on the rampage, strange things can happen. There's carnage, and the psycho might be taken down by regular police, but they're not always able to get the job done.

    When things spin out of control, they call in MAX-TAC (Maximum Force Tactical Division), popularly called the Psycho Squad.
  • Šedá zelená a růžovofialová ... Mist land byli možná po technické stránce patlalové , ale atmosféru udělat uměli ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit