Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kotty

    Taky to mám podobně. S věkem přibývá práce, starostí, odpovědností a člověk si navíc važí víc času mimo PC, když celý den u PC sedí a pracuje. Na hry pak zbývá poměrně málo času a někdy i energie.

    V mladším věku jsem dokázal strávit hodiny denně grindováním nebo PvP v nějakém MMORPG, dnes už daleko radši trávím čas u her, které poskytují přiměřenou výzvu a hlavně neplýtvají zbytečně mým časem.

  • Jo, je to věkem. 

  • Gulivera84

    Ja sem soulovkam propadl pred nekolika lety, a jak pisi tady panove s vysim vekem, stresem, rodinou, odpovednosti je to tezsi a tezsi, ale da se to, jak rikate seance 60-120 min,

    ....Vzdy vytycim nejaky cil, projdu ten a ten dungeon, podivam se, tam a tam, jasne, mam vtom nakonec mnoho nasobne vic hodin nez beznej smrtelnik, ale ja nikam nespecham a to nemam jeste ani dohrano..., ale proste me to porad bavi,  porad mam otevrene usta, nad level desingem, nad bossama, postavama, vzhledem lokaci......


  • palcov

    Mlátičky a frustrující automatovky mě nebavily nikdy, v jakémkoliv věku. Jedinou dohranou hrou s bojem na blízko bylo Sleeping Dogs a to s cheatem na nesmrtelnost.

  • V Elden Ringu jsem strávil cca 25 hodin celkem mě to bavilo pak jsem si řekl, že je to furt dokola totéž , že ve svém věku 38 let už potřebuju taky nějaké nové podněty a ne jenom ztrácet čas mlácením jednoho bosse a smazal hru. Jestli se k ní někdy vrátím netuším ale spíše ne. Je tolik jiných titulů, co stojí za zahrání a odzkoušení že na to už prostě asi čas nezůstane.

  • ZOLLINO

    Musim se pridat, ve ctvrtek mi bylo 40 a uz nejakych par let nemam na hrani casu vic nez tech 60-120minut denne, i to ne pravidelne. I kdyz mne hry porad bavi, proste a jednoduse si nemuzu dovolit skouset tu samou pasaz nekolik dni po sobe, neni to uz proste zabava. A koneckoncu, vyssi vek prinasi i vetsi zodpovednost a z toho plynouci i stresy a nervove vypeti. Vecer pri digitalnim oddychu uz potrebuji relax, klid, veselou zabavu, a ne bouchat do stolu. Ano, me skilly uz nemam cas trenovat a taky nemam 8 hodin denne vymyslet taktiku na projdeni levelu, ci nejake pasaze. Chci si proste oddechnout. Diky za skvely clanek.

  • zanek.s

    No asi tak. Neustálé smrti a opakování dokola a dokola opravdu není nic zábavného (pro mne samozřejmě). Neskutečná ztráta času a flustrace. Po čtyřicítce mám už jenom jedny nervy 😉

    To si raději zahraju znovu Zaklínače, nebo Skyrim. Tam je ta "ztráta času" aspoň zábavná... 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit