Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h0p3
    AC během Francouzský revoluce ?!
    • Ferdis2
      Tiež som v to dúfal, ale je to v tom istom časovom období ako trojka, takže sotva, *9*
    • LuckyBaal
      to a Japonsko jsou můj sen od konce Ezia.
    • Alebo pocas neznej revolucie?
  • Praha za vlády Rudolfa II. a je to. I toho golema tam můžou napasovat *15*
  • Spousta lidí se mnou asi nebude souhlasit, ale další díl AC podle mě potřebuje dvě věci: návrat ze stromů na střechy a cestu zpátky časem (žádné palné zbraně). Nejraději bych viděl období zániku západní Římské říše, nebo Čínu pod nadvládou Mongolů.
    • TheStadji619
      To by bylo super, mě už v Brotherhoodu trochu štvaly takové ty jednoduché střelné zbraně, kromě té Eziovy :D
      • Leonardovy? Mě spíše z principu štvalo, že se na zemi po nich válel třeba luk nebo ta puška a nemohl jsem si jí vzít, to mě vždycky nakrklo. Ale Eziova zbraň byla lepší, než si ve trojce nabiješ bambitku(y), to je vždycky doba, to Altair to mě vymyšlený jináč... *1*
  • Estophelen
    Chci starověk. Římskou říši. Pletky se senátem a Juliem Caesarem. Bojovat proti pretoriánům a šplhat na pantheony a akvadukty.
    • Ámen :). Také bych si přál něco pořádného :). Něco, co by zase zvedlo AC tam, kam patří ;). Po té nepříliš podařené odbočce v 3 by to chtělo :P. Nebyla sice špatná, ale nebylo to ono ;).
      Upřímně bych se nezlobil ani za Čínu ;). Nebo Japonsko :). Myslím si, že je spousta krásných období, jenž by se dala velice dobře zpracovat do dalších dílů této super série :). Osobně si myslím, že americká revoluce v 3 byla chyba :P. Měli to zasadit do něčeho historicky věrohodnějšího ;).
  • TheStadji619
    Japonsko by byla nejlepší volba, například mix Assassin a Ninja by byl dost zajímavý.
  • Co takhle Evropa - období Velké francouzské revoluce až Napoleonské války? Já vim, bylo by to nejspíš dost podobný trojce (myslím zbraně, evropská kultura atd...) ale například zážitek z historických evropských měst by byl ohromný, podle mě! Představte si souboje asasínů a templářů na barikádách, bitvu u Waterloo, u Trafalgaru bojovat společně s Nelsonem (narážím na výborný systém lodních bitev v AC3). Londýn v 18 - 19. století by byl úžasný!

    Mimochodem nová postava, by neměl být řeznický panic jako Connor, měl by to být tvrďák, děvkař a nekompromisní zabiják!
    • Souhlasím taky bych další Assassin viděl nejradši za velké francouské revoluce a završil ho pádem Napoleona.
      A souhlasím i s tím že je třeba pořádný hrdina, už žádný nemluvný suchar který neví co je to sex a úsměv nebo humor ani nikdy neslyšel. Chci sebevědomého playboye s ironickým humorem *1*
      • Ezio byl fajn :) co se týče charakteru byl ale nejlepší hrdina Altair. Jenom kdyby nás vývojáři nechali taky nahlédnout do Altairova soukromý. Nevadil by mi takový jakýsi "zlomený zabiják" :)
    • Je to dost možný, protože myslim že v AC 2 byl v jedné z hádenek Napoleon s Piece of Eden.
      • ano, byl. stejně tak v altairově deníku byla zmínka i o tom, že ježíš měl také jeden z úlomků ráje ;)
  • A taky hlavne novy bojovy system a vice stealth.
  • TheFeardemon
    Což takhle nám poslat Assassina mrznout do Ruska?Přecejen je historie Ruska celkem opomíjená záležitost,mohlo by to být zajímavé...
    • V Rusku je zima a jeho historie je pro dost lidí neznámá věc.
      Jsou myslím zajímavější epochy. Nehledě na fakt, že Rusko je dle mě zajímavé až tak od 18. století.
      • TheFeardemon
        Země s "nezajímavou historií" neexistují.Každá země má něco,co bylo zajímavé,na co jsou hrdí,boužel u některých zemí o tom půlka světa neví...
        • Já to myslel jinak. Neříkám, že to není zajímavá historie, z pohledu toho co se tam tehdá událo. Ale z pohledu normálních lidí. Bohužel Rusko většinu zeměkoule moc nezajímá.
          Je to sice škoda, ale je to tak. A Ubi rozhodně vybere nějaké období, které bude pro většinu lidí zajímavé. Ostatně Amerika s Xboxy je velký trh a proto mě nepřekvapila ta válka o nezávislost. A i průměrný američan ví něco o starém Egyptě, Římě či o samurajích v Japonsku. O Carském Rusku ale ví prd :)
  • Amylee.Anderson
    Viktoriánská Anglie, ale měli by se vrátit k původnímu assassinsví, ne terminátor masakr styl.
    • Tss, ty jsi ale naivní.
  • Ja bych poslal serii do nejaky cikansky vesnicky. Tam je to +- jako v 18 stoleti, vse zboreny takze hromada moznosti pro lezení a nepratel až až
    • Tam by nepřežil ani minutu.
      • No spis takove to splynuti s davem, a jakmile se odpojis nemas zadnou vyzbroj :D
        • No nevím, jeslti by v bílým a s bílou kápí moc splynul s davem. Možná kdyby stál vedle zapálenýho kříže, tak by splynul s jiným davem.
          • Musel by se adaptovat, nabarvil by obleceni na nejako utmavou barvu, pak se vyvalel v bahne a trosku o potrhal a nikdo by ho nerozeznal... Akorat silent kill by byl nemoznej protoze jen bys na to pomyslel a mel bys guardy z celyho mesta okolo tebe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit