Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    Vikingska doba, Doba samuraju pripadne staroveky egypt prosim
    • nesmysl, AC se neodvíjí retrospektivně, spíš se to bude motat v období první případně druhé světové války, pak příjde na řadu studená válka. Pokud to těm jantarům nebude stačit a hráči budou chtít stále ten samý, několikrát převařený produkt, který již v minulém díle nic nového nepřinesl, tak se dočkáme i období války Iráku případně Afganistánu.
  • Já bych rád assasina jednou viděl na straně té "vládnoucí třídy" nebo těch kteří nejsou pokládáni za ty nebohohé a utlačované. Např francouzská revoluce ale ne za revolucionáře ale za krále nebo 1.světová válka na straně Německa. Myslim si že by to byla příjemná změna
  • Robotron3
    Ještě mě napadlo. Jsou takový aktuální alternativní archeologický teorie, že nám nejstarší známé civilizace v mezopotamii nejsou prvními civilizacemi, ale že byli inspirované nějakou super civilizací, která tu byla dávno před potopou světa, taková Atlantida chcete-li. Do světa AC by to právě sedělo, rok 25 000 před n.l. třeba. Takže kdyby byl vyloženě takovejhle sci-fi díl, tak to by bylo taky zajímavý.
    • Tohle je dobrý a originální nápad. Vůbec tuhle možná fiktivní dobu nějak "realisticky" ztvárnit do jakékoli hry by bylo fajn. Ale co není historicky přesně podloženo tak to může lehce spadnout do jakékoli fantasy. A tam by to určitě i ve výsledku spadlo.
    • To je hezké, ale AC serie si vždy zakládala na historických reáliích. Tzn nějaká zapomenutá civilizace případně něco z budoucnosti by sice bylo fajn, ale série by přišla podlě mě o dost silný prvek.
      • Robotron3
        Zase by to bylo určité oživení, protože mít každý rok skoro ten samý AC v trochu jiné době, jako bylo od dvojky...
    • ZvacA
      S tímhle si AC právě pohrává už od počátku, nemýlím-li se. Ale téma na samostatnej díl? Leda, že bychom hráli za Adama, jak s Evou zahajuje revoluci za lidské pokolení. :D
      • Robotron3
        Jo jo, je to tak. Ale bylo by právě zajímavý, že by se tam na tom počátku i odehrával děj AC. Zatim to bylo vždy takové to sci-fi pozadí.
  • Středověké Japonsko. Ou jé.
    • TheFeardemon
      Kéž by.Japonsko mělo historii velice zajímavou,určitě by se do toho AC zakomponovat.Nebo popřípadě Čína má taky něco zajímavého,co by šlo použít.AC série by se měla odstěhovat zpět do Asie (jako první AC),podle mě tomu východní země sedí víc něž nějaká 'merica...
  • strašne by sa mi páčilo keby sa nejaké pokračovanie AC odhrávalo počas druhej svetovej vojny...Krásne by tam zapadol atentát na Hitlera *1*
    • Tento sen si môžeš splniť (ak si tak ešte neurobil) ... volá sa to THE SABOTEUR a je tam presne to, čo by robil AC v II svetovej. Lezenie po strechách v rozlahlom Paríži a okolí, pútavý príbeh a veľa mŕtvych. Plus samozrejme strejné zbrane a dopravné prostriedky.

      K téme diskusie: Nikde nie je povedané, že další diel musí byť ako jeho predchodcovia celý z jednéj oblasti. Mne by sa páčilo, keby sa v hre vystrieda viac štátov, architektúr prostredí, nepriateľov. Myslím že veľa ľudí by to uvítalo ako prostriedok proti stereotypnosti AC. (Systém epizód z roznych oblastí ako Tombraider)
    • Jasně a střílel by jsi ze samopalu a jezdil v tanku.
      Proboha, AC série je přece nejen o stealth akci, ale hlavně o šermířských soubojích.
      Tudíž logicky žádné období od 1 světové počínaje nelze použít. Ono i během trojky to bylo s těmi střelnými zbraněmi dost nahraně. A pokud by ta hra byla z moderní doby, tak to už by byl spíš Hitman.

      Podle mne by sérii pomohlo vrátit se zpět do minulosti. Tzn ideálně starověký Egypt nebo Babylon kdy by se mohli první assasíni objevit. Zajímavý by byl i Řím v době své největší války, Řecko v době války s Trojou či Persií či období, kdy Evropu sužovali vikingové a nebo samurajské Japonsko. Čína by sice mohla být zajímavá, ale jejich historie není dle mě pro lidi tak přitažlivá a známa. A raný středověk odehrávající se v různým městech včetně Prahy by rozhodně byl zajímavý :).
      Carské Rusko, Francouzská revoluce, Napoleonské války či válku Severu proti Jihu bych rozhodně neuvítal, protože by to herně nebyl žádný velký posun oproti trojce. Všude by se jen motali týpci s puškama a pistolema, jen by to bylo v jiné lokalitě a v jiných uniformách. Ostatně ještě nedávno tu hodně lidí brečelo, že Brotherhood a Revelations jsou jen takové datadisky, protože to je se stejným hrdinou, ale hlavně ve stejné epoše. Prostě přelom 18. a 19. století bych už opustil.
      • x_ander
        Babylon nebo Troja zní výborně. Kdyby to tak napadlo Ubisoft...
    • ZvacA
      Hehe. Osobně jsem v univerzu AC laikem, ale co jsem se mohl dočíst, tak WW2 je v jeho historii mocenským konfliktem mezi Templáři, do kterého se zamíchal pochopitelně i řád Assassinů. Byli to nakonec oni, kdo Hitlera odrovnali a paradoxně tím pomohli upevnit templářský vliv. Je to sice pěkně pseudoalternativní, ale proč by ne... :)
  • ja bych bral feudalni japonsko...ninjove a podobne se k tomu jen nabizi :)
    • ringmancz
      v Revelations se mluví o Japonsku, ale Ubisoft říkali že mají důvody proč Japonsko ne
    • čeče dobrej nápad nebylo by zlé hrát za samuraje ... *2*
      • KIMCID
        Sokol strážce noci
  • Zerathus
    Japonsko nebo Viktoriánská Anglie. Víc nechci
  • Nakonec to skončí nekonečnou sérií AC: Modern Warfare X *15*
  • Neopovrhnem žiadne mesto s peknou architektúrou a obdobie/konflikt s dobrou atmosférou...
  • shmeck
    Rád bych si zahrál za příslušníka Aztécké říše v odbobí conquistadorů.
    • To není vůbec špatný nápad, ale AC je o lezení po budovách, což by fakt asi nešlo..
      • shmeck
        V AC 3 jsem toho taky po budovách moc nenalozil... Spíš jsem lítal po stromech a po skalách :). A to by u Aztéků docela šlo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit