Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak ja patřim spiš mezi ty ktery AC 3 docela zklamal, ano lodní bitvy byly dobry, grafika pěkna, ale sakra takovych bugů ?? to bylo hodně zlý, ja třeba nemam ani všechny assassiny protože po splnění všech ukolu v NY se mi na mapě prostě neodkryl bod kde se mam setkat s tou ženskou ačkoliv tam mam všechno na 100 procent hotovy..... souboje sou oproti předchozím dilum vyloženě nuda, postava se nesmyslně zasekava, jizda na koni to je horor, ještě že to bylo nutny jen snad v jedny misi....ten potencial ty vesnice mi přišel takovej nevyužitej, hlavní postava takova nic moc spiš se mi libil ten jeho otec :), nepřatele po mě startovali uplně z ničeho nic... jen sem prochazel nebo bežel a ač sem měl nulovou hledanost najednou po mě šlo pul města.... a mluvim o xbox verzi, cenim si češtinu ikdyž něco je přeloženy fakt šileně.....
    • Nejsi jediný ;). Já jsem zpočátku trojku velmi hltal :). A bavilo mě to ;). Ovšem celkově to ve mně zanechalo jiný pocit, nežli jsem chtěl :P. Byl to dobrý díl, ovšem trpěl zbytečnými neduhy - ať už stupidní AI, spousty bugy, či nezáživnou Desmondovou částí. Prostě na předchozí díly to nemá. Ezio Auditore da Firenze spolu s Altairem mi byli mnohem sympatičtější, nežli Connor :P. I Haytham byl takový víc na úrovni, Connor byl takový truhlík :D.
      Lodní bitvy mne velmi překvapily a bavily :). Stejně tak i souboje s hlídkami :). Ovšem příběh neměl tu správnou šťávu. Desmondova část byla taky celkem suchá. Sice říkali, že za něj budeme hrát opět mnohem více, ovšem přišlo mi, že už nevěděli, co dál, tak prostě něco napsali a dali to do hry :P. Ten závěr se mi upřímně vůbec nelíbil :P.
      Zkrátka a dobře - není to vyloženě špatná hra, ale název Assassin's Creed si to, dle mne, nezaslouží nosit :P. Spíše se jedná o hru, jenž obsahuje prvky AC, ale není to AC ;).
  • K AC, co takle stredovek, londyn, pariz, a naky ty "hradni mesta":P stredovek tu sice jiz byl, ale ne situovanej na zapd. Pripadne i to nase velkomesto :P
  • 4 roky po sebe tá istá hra. Rozhodne to potrebuje ďalší diel. V tom nemám najmenšiu pochybnosť.
  • Japonsko.
  • egypt alebo cina *14*
  • hned me napadl Pink floyd a jejich Money
  • Praha 16. století za vlády Rudolfa II. To Praha byla narvaná různými osobnostmi z celé Evropy pro které by se určitě dalo splnit pár kšeftů. Navíc na podivné výzkumy a okultismus by se daly navázat nějaké konspirační teorie, třeba bysme se dozvěděli jak to bylo s golemem :D ..nebo nejasná smrt Tycha de Brahe, co kdyby v tom měl prsty náš assassin *1* Navíc Praha je krásný město, ta si o to prostě řiká ;)
  • Člověku je smutno, když čte ty prodejní čísla Zaklínačů a pak tohohle. Jedni.čce a dvojce bych to přál, ale od brotherhoodu je to jen dojení a trojka byla pro hezký brainwash amerických mozků
  • A ja tak nejak doufal, ze dalsi dil AC vyjde nejdrive na podzim 2014 a bude radne propracovany a s radou novinek. Ale to ne, Ubisoft preci sve "COD" nemuze nechat rok bez vydani. S timto tempem vydavani pocitam, ze dalsi dil, ktery si zahraji bude tak petka, mozna sestka. Driv na dalsi AC naladu mit asi nebudu. Nevim jak vam, ale mne osobne proste rocni cyklus vydavani k AC nesedi.
    • Tuto "COD laťku" nasadili dle mne proto, že viděli, jaký úspěch měl Brotherhood a Revelations. Někteří avizují, že Revelations již pomalu slábl v AC sérii. Jistým způsobem mají pravdu, nicméně mně se tento díl velmi líbil :). Byl, abych tak řekl, nejemocionálnější z celé série ;). Počínaje ohromující hudbou v hlavním menu a konče dokonalým završením Eziova putování :).
  • Magister_Peditum
    Kdo četl knihu Julianus od Gore Vidala, tak by mohl souhlasit, že jde o příběh, který si o začlenění do zápletky Asásini vs templáři přímo říká. Navíc je to z pozdní antiky - těžko hledat víc přehlížené historické téma (alespoň ve hrách). *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit