Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Niečo v staroveku. Alebo stredoveký Blízky Východ kvôli historickej presnosti.
  • A co takhle České země a husitství? Do tématu templářů a assasínů by to zapadalo...a nemyslím si, že je to zanedbatelná část evropských dějin :)
    • To jo, husitství je zajímavý, přeci jen, české země byly první, které počali odolávat církvi a dali vlastně kořeny Lutheránům. Ale my už takovou hru máme :) resp. budeme mít. A jakou! Od studia War Horse v čele Dana Vávry, který stojí za Mafii 1 a 2. Takže o to bych se určitě nebál. A navíc nějak nevím, jak do tohoto období zakomponovat asasíny a templáře :) i dkyž Ubisoft je schopen čehokoliv :)
    • Prosim te, kdo v Anglii, Francii, Nemecku, neboo USA vi neco o Husitech. Nikdo nic, mozna tak historici. To je pro ne asi stejne zazivne obdobi dejin, jako stredoveke bitky eskymaku nekde v Gronsku.
      • Tikov
        nebo boje italských rodů v renesanční Itálii
  • Ked si prezriete galeriu tohoto coveka http://chaoyuanxu.deviantart.com/art/Assassin-s-Creed-Another-Tale-chapter-5-300495206 najdete tam spicove fanarty na Asasina z prostredia Ciny.
    • http://chaoyuanxu.deviantart.com/gallery/
  • No jsem na to zvědav. Doufám, že to bude lepší, než 3 :P. Ta byla dobrá, ale na předchozí díly nemá ;).
  • KIMCID
    dojit a dojit
  • walltar
    Další assasins creed? Taky už by to možná chtělo nějakou novou značku.
    • LuckyBaal
      Watch Dogs... Jinak já se na nového assassins jako zarytý fans těšim a doufám v lepší díl než trojku. Taky ych nepohrdnul novým Princem z Persie...
  • Robotron3
    Stejně jako před trojkou, doufám v Egypt. Tak doufám, že teď už... :)
  • shmeck
    Každopádně jsem zvědavej, jak se jim to podaří navázat - Tím blbým koncem AC 3 si naházeli klacky pod nohy...
  • a co třeba příběh z budoucnosti s desmondem, jakože sám desmond bude chodit po městě budoucnosti a něco dělat? zatím jsem hrál jedničku, další díly mám v pořadníku, ale už jednička docela ukazuje, že je to relativně furt to samé a dost stereotypní. a vydávat ty díly stále tak rychle po sobě to jen více a více rozmělní, pokud nechcou rozvíjet právě příběh desmonda (což chápu z reakcí a recenzí, že je jeho příběh upozadován).
    • shmeck
      Ono by to moc nešlo :) Víc ti toho neřeknu - nechci ti kazit zážitek...
      • *1* jsem si naběhl :) díky za vstřícnost. radši odtud mizím :).
  • Ubisoftu za práci v tomto roce tleskám, důstojně pokračovat v AC sérii + navrácení Far Cry zpět do hry je úspěch jako hrom :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit