Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyz sem dokoncil ac3 tak po nejake dobe co sem behal po meste tak v bostonu se objevil vykricnik tak sem k nemu sel objevila se scena jak nekdo neco rika v pristavu a chybely tam titulky pak to napsalo ze se odemkla doba nejaka revoluce. nevi nekdo co to ma byt ?
  • indie v období britské kolonizace je skvělý nápad (kudos monty)! ale já říkám: ninja style! Japonsko v období sengoku - valčících států. prostředí, ve kterém se vyskytovali ti nejvycvičenější, neprofláklejší, nejšílenější techniky ovládající vrahouni a špioni všech dob!
  • Inquisitor
    Spíš by to už měli zabalit, vždyť je to pořád stejný.
    • pořád stejný a vic a vic idiotský
  • Smetana.pavel
    Teda nevím, ale vydávat AC každý rok.. Pak taky ta kvalita vypadá, ACIII jsem hrál a první mise za Desmonda mě dorazila. Držet 5 minut v kuse pravé tlačíko a šipku vpřed, lehce myší korigovat směr a hra udělá zbytek za vás.. Skok padákem rozseknut 3 animacemi... Takhle uděláte 4 assassíny ročně, stačí uplácnout děj, hridnu, mega WTF zápletku se záchranou lidstva (doteď jsem ten konec nepochopil, prostě dead, happy end, nazdar) a je to. To je prostě ždímačka pračka sušička a ještě jednou ždímačka peněz. 3v1 *1*
    • Call of Assassins, dekuji nechci. Dvojka byla posledni kterou jsem poridil za plnou cenu. Za pul roku si teprve poridim trojku a z nastaveneho tempa nehodlam slevit.
  • Egypt, jednoznačně, nebo prostě nějaká velká událost ve starověku, nechci nic moderního. Nebo mi dejte Prince z Persie...
    V Evropě mě všichni skopou, ale já mám hodně rád americkou historii a proto se mi třetí díl hodně líbil (někdo musí jít proti proudu, alespoň na games plnýho Tes sraček fans). Myslel jsem si to, že se mainstreamově Connor líbit nebude, takže jsem občanskou válku ihned zavrhl. Takhle, pokud by se pokračovalo s Connorem nebo s někým z jeho rodiny, tak občanská válka (lepší ale bude přenechat western Call of Juarez : Gunslinger) Persie zase Princi z persie. Takže Egypt, nebo pokračování jedničky. Carský Rusko si nedokážu představit, ale neříkám ne... *1*
    • Já zase osobně nemusím Americkou historii. Jednak Amerika skoro žádnou historii nemá. Jsou to vlastně dvě hlavní události. Jednak vcelku malý konflikt v podobě boje proti Anglánům a nezávilost a poté nechutná jatka v podobě občanské války kde zařvalo skoro milion lidí. Období mezi tím je proloženo drobnými konflikty s Indiány a jejich nekonečná snaha o vyhlazení případně zavření do rezervací. To je dost trapná historie o být Američan, tak o tom moc nemluvím.

      Mimochodem Občanská válka byla cca 100 let po té o nezávislost. Takže s Connorem by se teoreticky pokračovat mohlo,ale ve svých cca 120 letech by toho už asi moc nezmáknul *15*
      • No jasně že nemá, ale to sem nepatří. Každýmu sedne něco jiného, dokázal bych o tom hodiny vyprávět, jak se to tam všechno mydlilo, prostě mi to přijde zajímavý a i přesto, že ta historie je teprve 600-letá, pořád může nabídnout zajímavé situace. Těžko někomu vyvracet názor, ve středověku a novověku se mydlilo všude...
        Vim, kdy se to odehrávalo, je to rozestup spíš kolem 80i let, ale měl jsem spíš na mysli nějaké jeho syny nebo vnuky, ale to jen tak na okraj, rád tuto dobu přenechám Call of Juarez, o kterém jsem oznámení neslyšel)
    • Magister_Peditum
      Sám se děláš ublíženým, ale nezapomeneš ohodnotit fandy Elder Scrolls jako sr4čky.... *1*
      • Nedělám se uraženým, jenom předběžně počítám, že na američany mají všichni předsudky, no a do Teska si vždycky rád kopnu
  • Já jsem pro Rakousko-Uhersko :-) s tím že by Švejk byl šéf Templářů :-))
  • AC má strašne moc možností kam postupit takže ja sa moc tešim a nevadi mi že hra vychádza ob rok, pretože viem, že uvidim minimálne nový príbeh a krásne nové prostredie. Každopádne si ale myslim že Ubi nepojde spat v čase - tým myslim pred udadolsti z 3 dielu.
    • Já si právě myslím že ano.
      A to proto, že si Ubi ted dobře zametlo cestičku. Desmond je tuhej a jeho příběh skončil. Tzn i příběh Assasínu s jeho příběhem provázaných.
      Tudíž si ted Ubi může vybrat víceméně libovolnou epochu a začít úplně jiný příběh v libovolně v historii, který navíc nemusí být s tím Desmondovým vůbec provázaný.

      Navíc doobdobí za válkou o nezávislost není kam moc jít. AC série není o střílení z pušek a házení granátu. Je to o šermu.
      • Ty si teda fakt **** spojlerovaci
      • Vdaka za mega spoiler. *7*
      • Tikov
        Nešlo by příště použít spoiler? Prosím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit