Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hlavně že tam bude Garus, Joker a já osobně bych tam chtěl Mirandu, Thana, Jacoba, Legiona a Tali
    • Masa-san
      Jak oni plánují ty nucené volby členů, tak se vsadím, že už kuli tomu by to bylo vždy bud Garrus, nebo Miranda (Cerberus problem) , Tali nebo Legion (není třeba vysvetlovat že ) , Thane nebo Jacobe( Jacobe nemá rád assasiny a žoldáky) atd atd .. protě tímhle stylem aby si lidé hru zahráli vícekrát s jiným týmem .....
  • Ja jsem hlavne zvedav kolik bude mit koncu :) ja chci pomoct reaperum XD
    • to zrejme mozes snivat :D aj ked by to bolo zaujimave .)
      • Ale tim ze to nejde jaksi postrada smysl to jakesi hrani za hodneho a za zleho protoze prakticky hrajete jen za hodneho akorat mate jinej styl dycky at udelate co udelate zachranite zemi kdyby skutecne bylo hodny a zli tak hodny zemi zachrani a zly ji pomuze reaperum znicit takhle je to jen hodny a jinak hodny :-D
        • Masa-san
          Můžeš to brát takle,

          zastavim je protože jsou to sv**ě a mě sv**ě do mé galaxie nepolezou, tady to vše ovládnu jednou já muahahahaah }:-)

          nebo

          zastavím je protože chci zachránit všechny sirotky ve všech sirotčincích ve všech milionech městech a vesnicích, na všech možných planetách a taky chci ještě založit sbírku na pomoc obětem otrokářů z terminus systému z drobných co mi po misi zbudou a.. a .. a.. O:-)

          *1*
        • Spades
          to neni hodny a zly, ale mirumilovny a nasilny :)
        • Máš prostě úkol, záleží na tvým přístupu (nekompromisně, v míru, who cares, ale jsi prostě spektra a podle toho je tvoje miste, jen k ní jinak přistupuješ:) ) Buďto uděláš z aliance fašistickou vládu vesmíru a nebo plně respektovanou a uznávanou součást rady :)
  • Pane bože, prečo Ashley alebo Kaidanko, obi dvaja sú to totálni idioti :D a Ashley ma v dvojke nasrala tak, že by som ju najradšej vystrelil v dákom záchranom shuttli do dákeho najbližšie slnka okolo ktorého poletím s vetou typu " Ashley, ty vieš, že nám to nikdy neklapalo, P.ČO PLESNIVÁ " renegade option chosen, Shep vystreluje Ashley v shuttli do slnka :D.
  • Damn... Určitě chci v partě Jacka.
    • Masa-san
      ta by tam měla zřejmě být , prý byla hodně oblíbená jako ehm... partnerka.. *3* ale kdo ví do vydání jěště času *4*
      • Spades
        no proti gustu, ale plesata tetovana radobylesba uz je dost velke maso :D:D:D
  • Amylee.Anderson
    Me gusta!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit