Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    tak mně šlo o to, že vychvaluješ prvky, které jsme vlastně neměli možnost pořádně vidět. viz ten perfektní pathfinding. na jednom videu se například postavička zasekla a chodila na místě. jednoduše pathfinding jsme pořádně v akci neviděli, to samé umělá inteligence. no a co se týče procedurálních animací, tak opět, teorie fajn, ale opět toho ukázali málo a navíc jen s jedním typem zbraně. nevíme ještě, jak to bude vypadat finálně. nemluvě o to, že je na to v této fázi hry brzo...
  • C-BEAM
    pridať nejaké odlietavajúce kamienky a zeminu pri "zajíždení" motyky je v cryengine otázkou pár minút takže to určite vo finále upravia. A prút jednoducho zasekol do nejakej štrbiny v dreve, s tým by som sa netrápil.
  • Kalhoty s kapsama!
  • Bird- beard-bear-beer. S tím jsou vždy potíže.
    Já při své mluvě ještě občas špatně vyslovuji pláže(krátce) a to je pak sranda. Beach-bitch *1*
  • Polévku.
  • wenceslaus
    Pravda, zabij 10 prasat zní o tolik zábavněji ... :-D

    Tohle nechápu. Lidé mají pocit, že je fantasy nějak zajímavější, přitom je často jenom přeplácaný.
  • Na žížaly jsem zapoměl... taktéž by bylo fajn, občas vidět krtka vykouknout z krtince, ale hlavně aby měl modré kalhoty!
  • KIMCID
    tim nějak nechci rejpat do hry to je jen drobnost .
  • Nejenže hlína je jen textura bez pohybu, ale dokonce v ní nejsou žádné žížaly. Skandál!
  • kubi-wan
    A co začnou dělat NPCčka, když zabijete slepici? *15*
  • To triko mě taky zarazilo, zvlášt po tom, jak Dan kritizoval F3. Pro mě je F3 taky špatná hra, ale New Vegas se mi líbilo. Max Payne 3 je imho trochu jiný případ, tam to pokazil jen špatný scénář, jinak ta hra byla technicky velice dobrá a pořád to byl Max Payne. U F3 je problém, že Bethesda prakticky změnila koncept hry a úplně ignorovala svět, který předtím tak usilovně budovali původní tvůrci.
  • Jasně, a teď nám ukaž, jak vysoko skáče tvůj pes. *3*
  • 2 minuty googlení

    http://www.showjanakrause.cz/v-pristi-show/ *3*
  • To je David Vávra.
  • Keyz
    http://www.showjanakrause.cz/v-pristi-show/david-vavra/
  • Je vidět, že na tom Warhorse studio makají dnem i nocí. Ten týpek v 5:58 má dobrý kruhy pod očima *2*
  • walltar
    To není simulátor středověkého života ... je to příběhová hra, jako třeba mafie. Ty budeš spíš běhat a zabíjet lidi, než sekat dřevo a krmit slepice.
  • Magister_Peditum
    Však to budou dělat npc. Nebo si myslíš, že hra bude o krmení slepic a sekání dřeva?
  • Magister_Peditum
    Jestli myslíš tu první mapu, tak když se koukneš na Planiany (jsou severně od Ratají, dnes Plaňany), tak tam mají -y úplně stejně jako u těch "Rattay" - samozřejmě pro Němce to byla obdoba "Rataj". U té druhé mapy je to jasné "Rataje", to -g bylo takový univerzální klikyhák, který mohl znamenat -j-, -g-, to už pak záleží na kontextu. Třeba když se koukneš na Jilemnici, tak to taky vypadá, jako "Gilemnicze"
  • Mno vypadá to pěkně, ale ptám se bude to i zábavné? Chodit rubat dřevo a krmit slepice není zrovna moje oblíbená činnost. Zabývat se historii je dost odvážné, ale obávám se že nenabízí dost různorodých a zajímavých činností.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší