Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Still
    Ze všech stran je dost prostoru a kde ne, tam je skála, ne? Pokud mluvíme úplně napravo ten les těsně pod skálou..
  • To je optický klam. Taky jsem si to myslel, ale pak na nějakém záběru bylo vidět, že ten les je ve skutečnosti na protější straně kopce, pěkně daleko od hradu. Nebo je to starší obrázek *3*
  • Začíná se mi to líbit, ale jsou tam drobnosti, které mě osobně bijou do očí...každopádně jsou to věci, které ještě nebudou dotaženy do finálové podoby. Např...Když chlápek kope motykou, tak ta jen "zajíždí" do textury země, jakoby tam nic nebylo. Nebo když ten samý chlap jde rybařit, tak svůj prut opře na mostě o "nic", prostě by tam ten prut takhle nedržel...ale to jsou detaily, které ve finálním releasu snad nebudou.
  • KIMCID
    Ratay?
  • Magister_Peditum
    Čert vem smrky, ale divné je, že by nechali les tak blízko hradu - aby se mohl nepřítel nenápadně dostat až k jeho hradbám? *15* Je to divné, když si člověk vezme, jak krásně udělali druhou stranu kopce.
  • Ovce by se určitě takhle nerozutekli, běhají ve skupinkách. :-D
  • Magister_Peditum
    Minimálně v prvním aktu nikoliv...
  • Magister_Peditum
    A kdo jim v tom bránil, koupit si engine, jako ta první? *4*
  • Hlavne borci pomalu a peclive. I mene je nekdy vice.
  • To víš, tak dneska je to strašná moda a je třeba jít s davem. Velice srandovní, že drtivá většina národa dokáže jakéhokoliv člověka s protichůdnými názory označit za pravicového extremistu a hle, máme třídního nepřítele. Každá společnost nějakého potřebuje.

    A to se tak chová společnost, která dodneš neuznala tureckou genocidu na arméncích...a pak tu nadávejte někomu do fašistů hnupové.
  • Magister_Peditum
    Zavolal mu Zeman... *1*
  • Covece ja na stredovek a historii obecne moc nejsem, ale jak vidim tu propracovanost, tuto hru si nenecham ujit. A to pocitam ze to nemusi fungovat dokonale, chybky asi budou. Ale celkovej dojem je uzasnej.
  • Pokud jsem dobre rozumel, tak zrovna tyto veci si udelali sami. *3*
  • To je mozny, ja ti nedokazi oponovat protoze se v tom nevyznam. Ale takovy malickosti jakoze postavicka prijde, odtahne zidli, sedne na ni vypadaji proste hezky. Nevim jak to vyvojari delaji, ale uz v casech prvni Mafie, GTA3, to je peknych par let zpatky, umeli udelat dojem funkcniho zivota. V soucasnych hrach otevrenych svetu je to naprosty standard. Postavy neco delaji, nebo jdou nekam a reaguji na situaci, kterou vyvolas. Jenom Bohemka zamrzla nekde v praveku.
  • Thorovo kladivo na krku, hmm, hned je mi ještě sympatičtější, kluk jeden vousatá! :D
  • VaZqeZ_EU
    ..tak to máme obrovské štěstí, že nejsi jako on :)
  • Kdybych chtěl bejt jako Vávra zkritizoval bych to za ten ahistorickej jehličnatej les :-D
  • bok po boku svorne dem proti svetu proti vsem:c)))
  • Díky *3*
  • VaZqeZ_EU
    http://kingdomcome.cz/wp-content/uploads/2014/01/rataje.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší