Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yenda1
    Ta scéna, kdy se večer blížíte k hospodě, venku sedí/ stojí spousta lidí, někdo vám kyne na pozdrav = na mě ta atmoška letní noci v hospodě na "terásce" roku 14 a něco pěkně dejchla. Bravo. *3*
  • Keyz
    Hlavně se těším, na to menší počet nepřátel.

    Co mě již dlouho dobu vadí, je idiotské množství a hustota nepřátel ve většině RPG.
    Člověk uleze pár metrů a honí ho vlk, další metry nějaký cvok s mečem, a za moment i mravenec....
  • Viktor Bocan by mohl od hodiny hrát ruského narkobarona. *4*
    • Stačí, že jeho obličej nesl každý desátý voják v Operaci Flashpoint *1*
      • A já furt odkud ho znam!
  • "We don't have dragons, we have chickens..." *1* *1* *1*
    • "I even believe I have seen a bird once..." :D YES! :DD
      • Paul_cz
        On řekl bear, ne bird. Ikdyž na první poslech mi taky přišlo bird. Jo, czenglish rules :))
        • Bird- beard-bear-beer. S tím jsou vždy potíže.
          Já při své mluvě ještě občas špatně vyslovuji pláže(krátce) a to je pak sranda. Beach-bitch *1*
  • Ten konec s tou sekyrkou mě úplně rozsekal... tohle chci vidět, až půjdu ve hře okolo :-D
  • nekromant33
    V TES mě přijde svět mrtvej. Takovej Gothic na druhou stranu... tam jsem strávil dost času jen sledováním co npcčka celej den dělají. Takže jestli to bude alespoň tak, budu spokojenej.
    • To fakt někdo dělá? Jako, že existujou didi, který fakt sledujou dení a noční cyklus NPC? Chápu jako, že je fajn, když se NPC okolo pohybujou a dělaj jako že něco dělaj... Ale vždycky sem myslel že na takovej ten uplnej noční a denná cyklus nikdo stejně moc nepřijde, pač mi nepřišlo moc zábavné celý den sledovat co NPC dělá. Takovej Voyeurismus tak trochu :D... Mě teda vždycky přišel víc živej svět třeba takového Assassins creed. Tam sice NPC nemají podle mě denní a noční cyklus tak uplně ale stále vypadaj jako že něco dělaj, a navíc je jich tam mraky. To se mi na AC vždy líbilo, že tam bylo mraky lidí, vypadalo to fakt jak ve městě, hry jako skyrim ale potřebují na každého NPC domeček, postel nebo kasárnu a tak to tam pro mě vypadá mrtvě. Pač logicky tam je méně NPC, když každý musí mít zázemí a navíc je to náročnější podle mě pro vývojáře. Mě osobně se AC líbí víc. To ale možná bude tím, že nesleduju co NPC dělaj, jen potřebuju mít pocit že něco dělaj. Když ale zajdou do domku tak už mě nezajímá co se tam děje.
      • Při sledování některých NPC v Gothicu jsi mohl narazit na opravdu zajímavé věci. *4*
      • Paulcz
        Jako třeba u GTA je taky v podstatě jedno jestli ty NPC mají nějaký hlubší smysl nebo ne páč to je jen taková dekorace, ale lepší AI by jim určitě neuškodilo. U RPG to jedno není, konec Potěmkinovým vesnicím! :)
        • VaZqeZ_EU
          Však taky GTA není "Realistic RPG" *3*
      • Sice to není tak obdobný jako přímo hry stavějící na otevřeným světě s nějakým očekáváným cyklem a chováním postav, ale kdysi za mlada v druhým dílu Commandos jsem strávil průmerně desítky minut analyzováním a čuměním "života" na daných mapách. Co mise a lokace, to takovýho detailu a nápadu s kterýn se tvůrci museli s*át a přitom to taky na první pohled nehrálo žádný prim, sloužilo to jen tak na oko, aby měl hráč všechny ty pochodující, kouřící, opravující, čtící, heilující a nevím co všechno dělající panáčky, podřezávat a odklízet a obcházet. Prostě šlo vesměs o ho*no, ale něco na tom bylo se zastavit a trochu to vypozorovat, zvlášť když to umělo fungovat jistým živým dojmem. Je to takový sice zbytečný bláznoství, ale když ten herní svět umí zaujmout jen tak, tak je z toho pozitivní sranda a radost...
      • Assassins creed těží s toho že tam je mraky lidí, a proto si ani nevšimneš že určitý člověk třeba stojí neustále na stejném místě. V Kingdom Come to bude působit mnohem věrohodněji.
      • nekromant33
        U Gothicu jsem se s tím setkal poprvý a uchvátilo mě to. Navíc to je pro mě ten pravej role playing, vžití se do světa a do atmosféry. Ne nějaký statistiky. Když je ten přerod ze dne do noci tak přirozenej, tak to prostě zapůsobí. Ne když NPC chodí sem a tam bez cíle, cvakne určitá hodina a jdou spát. Starý tábor v jedničce a Khorinis ve dvojce byly jediný dvě místa a momenty ve všech hrách, kdy jsem se tomu poddal.
        • Přesně, úplně jsme z toho tehdy žasnu, když se setmělo a NPC se sešly u ohne, jeden hrál na loutnu, druhý baštil sejra, další otáčel mrchožroutem nad ohněm, jiný pokuřoval... Anebo i ráno jak se chodili umýt.
          • Paulcz
            ve všech dílech to je k viděni ?
        • poprvý? to já se s tím setkal v outcast a v tý době to byla revoluce
          • Poprve bych rekl, to bylo v Ultime Underworld rok 1991. NPC chodily spat, kecat, v ruznych casech byly na ruznych mistech.
            • tak tu jsem nehrál, ale v outcast to bylo udělané tak, že obchodník ráno vstal, donesl zboží na trh, prodával, šel pokecat s obchodníkem, reagoval na to když si sejmul stráže, večer sbalil 5 švestek odnesl domů a šel si lehnout, nářez, akorát mě štval okamžitý respawn některých nepřátelských vojáků
        • Prosím minutku ticha za staré Piranha Bytes. G1 a jeho "vítej v kolonii" mne poznamenalo do konce života ^_^.
  • walltar
    Každý může mít proti Kickstarteru co chce, ale na tolik her už jsem se takhle netěšil dlouho ...

    Když si to vemu ... Kingdom come, Eternity, Sui generis, Star Citizen, Elite Dangerous a určitě jsem taj ještě na 1x tolik her zapoměl ... pokud z tohohle bude jen 50% her dobrých tak nás čekají zlaté časy. Hry, které jsou opravdu dělané pro užší publikum, které se nesnaží uspokojit všechny ... sakra jak já se těším.
    • A to už nás potěšili takové kousky jako FTL, Shadowrun, Banner Saga nebo Expeditions Conquistador :) - jsem za to rád.
      • zrejme jsi muj clovek, stepane *5*

        vyber pomalu jak primo ode me...
        • A to jsem lovil po paměti :) - a spousta jich ještě ani nevyšla.

          Obvykle se kamarádi diví, co mám zase za novinky (většinou z GOG), ale nakonec se zlanaří taky :D
    • A co na to říká přítelkyně?
      • Pravá nebo levá ?
    • Aby jsi z toho nadšení nezhubl!
  • We have chickens.. stay tuned...
  • Já jsem si prostě u těch ovcí vzpoměl na "NEXT GEN COD" a jejich: Fish moving out of your way *1* *1* *1* *1* *1*
    • Wow. Its never been here before
  • Keyz
    Opět se ukazuje, že někdo nad věcmi přemýšlí a snaží se to udělat pořádně.

    Když vidím, jak se vychvalují nějaké prvky v jiných hrách a jsou naprosto jednoduché, tak to je úsměvné. Tohle snad ukáže nějaký pokrok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit