Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No hochu tak to nemáš moc znalostí. Pokud se musíš po tolika letech ptát na výhody tak to jsi byl někde v jeskyni. No a poslední řádek to už úplně zabíjí celý tvůj komentář. Ale chápu tě PC je pro tebe vše a cokoli jiného je špatné a přináší to jen zhoubu. Prostě názor dítěte.
  • jaky vyhody?? na konzoli nevidim jediny +....ano jedno....exkluzivni hry....konzole nic jinyho nenabizi....nebo myslis snad gamepady? to je spis hodne velkej - nebo myslis TV? nato muzes napojit i pc uz....nebo snad to ze muzes lezet na gauci a parit? hmmm to je tak jediny...

    ale ja opravdu nemam potrebu utracet 5000 za neco co je asi tak 100x horsi jak pc akorad si u toho muzu lehnout no

    konzole sou zhouba herniho sveta tecka!
  • Opravdu je ten Hardware k ničemu ? Proč tedy RDR vypadá tak jak vypadá, proč Hokej a Fotbal vypadá tak jak vypadá, proč Fight Night Champion vypadá tak jak vypadá ? Opravdu jsou to takové srajdy které by se daly hrát i na Commodore Amiga ? Prober se jestli tvrdíš že Xbox nebo PS je jak kalkulačka, neboli jak ty říkáš "nenabízejí z hlediska HW vůbec nic".
  • Cosi
    Jo já jsem poznal v 1:07 minutě Briana Krause ze seriálu čarodějky a v 2:17 Grega Grunberga známého jako Matt Parkman z hrdinů, zbytkem si nejsem jistý.
  • Ale no tak zase to nepřeháněj GTA 4 na PS3 rozhodně nevypadá jako San Andreas to je dost veliký blábol. To že to na PC vypadalo lépe je jasná věc a neni na tom nic divného ale zase si můžeš odpustit takovýhle kecy o tom jak hrozný to na konzoli bylo.
  • Hele jako to se ale spolu nemáme o čem bavit když napíšeš takovou kravinu jako že nemá smysl si kupovat konzoli. Ano nenabízí žádný extra HW ale má jiné výhody díky kterým tu konzole existují víc jak 20 let a mají miliony uživatelů. Pokud tě zajímá jen ten HW tvoje mínus přicházíš o hodně. A konzole měly vždy své only hry a většinou ty hry vypadali zajímavě a ty to píšeš jako kdyby to byla nějaká novinka.
  • Bohužel více, že port na PC z rukou R* znamená technické chyby, nestability a špatné optimalizace ...takže do toho třeba tolik práce nedají (náklady). Výkonostní optimalizace by se dnes zkousli - pokryje je výkonnější hw.
    Dopis jednoho by asi situaci nezvrátil, ale ano, proč nezkusit. Piště mail na Rockstar, pište jim do diskuzi. Argumentujte, nenadávejte.
  • Možno je to tým, že Tiscali games je odjakživa primárne PC server. Nie je to tak dávno, čo sa tu konzolové hry neobjavovali vôbec, resp. minimálne. Takže debata, prečo niečo nie je na PC ako leading platformu je celkom legitímna.
    Navyše, jediný problém, ktorý môžu vlastníci konzolí mať s vývojom L.A. Noir pre PC je prípadné kvalitnejšie spracovanie. A to by ich ješitnosť asi nezvládla (spomeňme si na GTA IV pre PS3 a PC- na PS3 to bolo San Andreas s bloomom, na PC snáď úplne iná hra. To tu bolo flejmu od konzolákov, ktorí to nevedeli rozdýchať)
  • Ono tady je to pouze marketing, na co se nadává. Konzole nenabízejí z hlediska HW vůbec nic a není důvod si je proto kupovat. Tíms píš pak zamrzí, když se vyjímečně objeví něco, co vypadá zajímavě, ale je to pouze pro konzole. O tom, že dnešní HW je zcela jinde a jedná se samozřejmě čistě o marketing netřeba polemizovat.
    Koupit si konzoli řešení je, ale znamená to vydat zbytečných několik tisíc za zastaralý počítač, na kterém si akorát jednou či dvakrát zahraju a co pak s tím? To to rovnou můžou vydat na PC za nadstardartní cenu třeba 2500kč, bude to ve výsledku mnohem lacinější, ale to by jim zase lidi rozkradli, za takovou sumu.
    Koupit si konzoli také znamená aceptovat uzavřený systém a případný budoucí monopol vydavatele. Děkuji nechci. Nechci to ani zde, ani ve výrobě aut, HW pro PC, filmi ...nikde. Monopol je "konec", úpadek.

    Tak či tak, trailer vypadá skvěěěěle.
  • No víš neublížilo ale co mi vadí je chování některých kteří jakmile nějaká hra má přejít z PC i na konzoli tak hned plivou a nadávají. A nepotřebuješ 3 konzole bohatě stačí jedna např. PS3 + PC a zahraješ si 80% všech her. No a o tom že většina her jsou sračky se nebudu vyjadřovat to je tvůj názor a holt máš asi hodně vysoké nároky na zábavnou hru.
  • posila
    Primo by nam to neublizilo. Jen nas stve, ze se diskuze toci jen kolem toho, ze to neni na PC. Navic diskuze tady na games nic nevyresi. Pokud to opravdu chcete, napiste mail do R*, ze byste si to radi zahrali a proc si myslite, ze by tato hra zaujala PC hrace natolik, ze by se vyvoj PC portu vyplatil. Pripadne se jich nejak emocne dotknout historkou o tom, jak jste hrali na PC jinou jejich ground-breaking hru (treba GTA III), a ze verite ze L.A. Noire bude znamenat pro hrani stejny pokrok jako kdysi GTA III a radi byste zase jednou byli primymi svedky takoveho pokroku. ... Proste nejak tak jim namazat med kolem huby. Zadne nadavky, vyhruzky ani ultimata. GL
  • Já se zeptám takhle.... Ubližilo by to hráčům konzolí kdyby byli hry na konzole na pc? Já si myslím že by bylo lepší kdyby hry byli na každé platformě a tak by člověk hrál na tom na čem chce a nemusel mít 3konzole a PC pokud si chce zahrát. Je sice pravda že drtivá většina her na konzole sou totální nehratelné sračky ale i tak se tam jednou za čas něco najde ( asi tak 2 hry za rok ) co bych si zahrál, ale kůli tomu se mě moc za konzoli utrácet nechce.
  • Jo to máš pravdu PCčkáři pořád řvou jak chtějí pořádnou hru a že jejich PC zvládně 100krát víc než konzole ale když potom vyjde nějaká náročná hra zase je to podle nich špatně.
  • A jéje už se tu vytahuje zase to že konzole brzdí vývoj. Podle mého ho nebrzdí na tolik na kolik je potřeba, vývojáři se díky těmto zastaralým hardwarům snaží z Enginů vyhrabat co nejvíce a to dělá samozřejmě i úspěch pro PC .. Vyšlo GTA IV a lidi začali brečet jak moc je to náročný, že to jejich stroje neutáhnou, že je na to potřeba comp z nasa. Vyšla ARMA II lidi brečeli že to jejich stroje neutáhnou, že nemají peníze na hardware, tak k čemu potom je ta tvoje brzda jak ty říkáš ? Když polovina lidí si nový Hardware nekoupí, to se tím pádem raději Rockstar obrátí na konzole kde jim bude šlapat vše dobře a navíc si za to lidi rádi zaplatí a neztratí polovinu lidítím že to jejich stroj neutáhne. Konzole nebrzdí vývoj, ale lidi samotné, ztratit půlku odběratelů jen proto že nemají na novej comp je pro vývojáře už dost velká ztráta nemyslíš ?
  • Ježiš to je pořád dokola jakmile se tu objeví nějaký článek o této hře hned je tu víc jak polovina diskuze o tom proč to neni na PC. Pokud si dopře pamatuju tak za doby PS2 a Xboxu multiplatformní hry byly jen občas většinou to bylo tak že PC hry se drželi na PC a konzolové zase na konzoli. A když si prostě člověk chtěl něco z té konzole zahrát prostě si jí musel koupit. To jste vy PCčkáři tak rozmazlený že chcete mít úplně všechno? V dnešní době je celkem nutnost mít alespoň jednu konzoli pokud si chce člověk zahrát hodně her. Takže jen ať ta hra zůstane na konzolích nevidim důvod proč by měla být i na PC.
  • xMort
    Vypadá to luxusně, přesně takováhle hra tu chyběla. A je tam víc známých herců, než jsem čekal. Už aby to tu bylo.
  • Přesto všechno byl ale RDR nejlepší hrou, kterou jsem za poslední dobu hrál. Stejně mě ale v dnešní době fascinuje, že může hardware úspěšně přežít více než 5 let. Na jednu stranu úspěch, na druhou ovšem brzda. V době, kdy každé 2-3 roky redefinují IT trhy a pokrok začíná nabírat znatelně exponenciální obrátky...
  • Koukatelný byly i více než 10 let zpátky. Koukatelný byly vždy všechny technologické novinky, a to tak, že z toho realismu byl každej na větvi. Za 5 let už z toho nebyl na větvi nikdo a za 10 let to člověk přechází s úsměvem.

    Konzole znatelně zbrzdili vývoj, ale zase ne tak znatelně, abych z nich byl pořád hotovej. Je mi ale jasný, že tomu, co paří posledních 6 let na konzoli, nic jiného nezbývá...
  • Beefcake
    To je pravda, ale nevim teda o využití euphorie mimo RAGE.
    Snad se safra už začne víc využívat.. Do tý doby je ale tvoje reakce jen slovíčkaření : P
    Euphoria tam bude, a pořád platí co jsem psal prve...
    Začnu pomalu odškrtávat dny
  • smejki
    fyzikální engine je na Rage enginu nezávislý. volá se Euphoria a je k zulíbání (zvlášť jeho adaptivní/dynamická kinematika)... a taky k licencování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit