Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "dokonce ani krásně zpracované stromy" nepsal minula vavra o skyrimu ze vyvojari by meli navstivit les aby videli jak vypada strom ?
    • jde o to, že skyrim je prostě konzoloidní shitt. sice mě to zezačátku bavilo má to svoje kouzlo. a je to pro mě taková menší náhrada za might and magic. ale furt je to hrozně tupá, nelogická, hrozně ošklivě hranatá hra. tam právě je použit onen generátor stromů a všeho
      • No ale pořád vypadá nejlíp ze všech dílů TES. *3*
    • smejki
      was?
      "dokonce ani krásně zpracované stromy si z toho nemáme odnášet"
      Jinými slovy jsou tam, jsou krásné, ale nejsou podstatou ukázky a nemáme se na ně soustředit.
  • bude to mít multiplayer?
    • Ferdis2
      Určite, len autori sa momentálne snažia otestovať palcáty s laserovými zameriavačmi, aby si sa tam cítil ako doma... *1*
      • hlavně tam musí bejt skákání abych mohl skákat kolem hráče a střílej do něj šípy rychlostí legolase
  • Ano, grafika pekna atd, jen nechapu to nadseni a "mindblown" co lidi maj. Je to CryEngine 3 pro krista pána, co ste cekali, nákej Quake 1 ? To ne ze "jééé to je boží", ale "ano standardne kulervoucí grafika, nezastavujem".
    • Amylee.Anderson
      Nevim jak u jiných, ale velká část krásy spočívá v tom, že se to odehrává v Čechách, dělá to Čech nám blízký. Pokud čteš blogy, tak už jenom z textů by člověk řekl, že to bude dobrá hra, protože se fakt snažej. A protože to nedělá nějakej megatým. Má to duši. A nejde o tu grafiku, ale o zpracování.
      • "tak už jenom z textů by člověk řekl, že to bude dobrá hra, protože se fakt snažej"

        Čichám, číchám... Pí-Ár.
        • Čichám, čichám...Idi-ota...
          • Přál bych si, abys mi to řekl do očí smrádku. K?
      • Trisska
        Neřekla bych to líp!
  • podobnost cisto nahodna:D
    [IMG]http://i27.photobucket.com/albums/c195/MatoHa/Facebook02.jpg[/IMG]
  • lidi chteji pri hrani snit a ne koukat na českej venkov jakej mame kdyz kouknu ven z okna. taky se mi nelibi zasazeni deje do obdobi husitstvi, k čemu je to dobry meli tam dat normalni smyšlenej pribeh a ne delat nejakou porpagandu.
    • spoock
      husitství ovlivnilo víc států než jen česko *7*
      • Magister_Peditum
        Hlavně nechápu tu argumentaci typu: Koho to kromě nás má jako zajímat. No, a co jako? Když si Poláci můžou vytvářet hry o varšavském povstání a Britové o Válce růží, tak proč ne mi o husitských válkách. Ve všech třech případech šlo o věci lokálního charakteru.
    • Vis kulovy co "lidi chtej". Chtel si rict "Ja chci". Mas tu malo her, ktere ukoji tvoje sny? Myslim, ze je jich dost i s "normalnimi" smyslenymi pribehy. Posluz si a nemudruj. *16*
    • Trisska
      codyne přestaň!!!!!!! *15*
    • mirekdusinojc
      Jo, měli tam dát draky elfy, trpaslíky, klasické dungeony, mix severské a antické architektury, prostě všechno, co má každé správné fantasy RPG.....o počkat, jenže to by se pak ničím nelišili. A vlastně by to bylo stejně bezpáteřní a globální jako cokoli jiného. Nevim, co je myšleno tou propagandou. Resp. co je na tom špatného, že je hra zasazena do událostí odehrávajících se na našem území, když hra na našem území také vzniká. A rozhodně budu snít stejně dobře o husitské éře jako o éře draků ze Skyrimu.
      • proticirkevni propaganda protože Vavra je svobodny zednar to vi každej. a husitske obdobi je obdobi kdy jednudochej lid trpel protože byla valka, tak to rozhodne neni vhodny namet pro hru pri ktere bych si chtel oddechnout
        • Dan Vávra, že je svobodný zednář? To jsi spadl z mostu, nebo co? Jak tě taková hloupost mohla napadnout?
          • Jednoduše... necháváte se trollit jak malý děti *7*
        • bože, ty si magor
        • GlaDOS
          Tak si oddechni třeba u CoD. Já se rád projdu věrně zpracovanou příjemnou krajinou obyčejného venkova minulých let.
        • Trisska
          Raději si oddechneš zabíjením stovek vojáků v codku, že?!
          • jo protože ve valce je nejhorší bejt civil
            • walltar
              Zacapa ... On se klasifikuje do obou skupin.
            • Hele...ty si tudle hru pleteš evidentně...todle neni simulace vesnickýho života z 15. století...ale RPG, ty tvoje argumentace jsou jako od 13 letýho haranta, nebo mentálně retardovanýho osla
        • Magister_Peditum
          "obdobi kdy jednudochej lid trpel protože byla valka, tak to rozhodne neni vhodny namet pro hru pri ktere bych si chtel oddechnout" Výrok dne! *1* *1*
  • http://i27.photobucket.com/albums/c195/MatoHa/Facebook02.jpg
    • dum a tri domy, je to podobny jak slovak madarovi...
  • Poláčku, jste gay nebo jste jen zbytečně zženštilej? Přestaňte používat zdrobněliny a vyhněte se stylistice středoškoláka, prosím. Díky.
    • Co máš za problém? Přehnal jsi to s ranní dávkou testosteronu?
  • zachod potesil
  • Teda "na scénáři pracuje s historiky ".... takže konečně i nějaká vážná edukativní forma ve hrách ? Nebo jen konzultují ...
    • Magister_Peditum
      Kdoví, třeba tam něco na způsob kodexu z AC i bude, ale pochybuju, že to bude bráno jako výukový program pro hodiny dějepisu. *4*
    • spoock
      No, scénář na Mafii můžeš nastudovat z filmů a knih, ale tohle, tohle je úplně jiná káva. Docela by se mi líbil styl ala husitská trilogie od Sapkowského, mám teď rozečteno Narraterum :)
    • encyklopedii ani interaktivní výuku z toho nikdo dělat nebude, to je snad jasné ne
      • skoro bych řekl škoda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit