Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkný fejeton.
    Po delší době něco co jsem dočetl do konce. S obsahem se dá polemizovat, ale v podstatě souhlasím. Nějaká dobrá hra se občas objeví, s tou invencí je to daleko slabší, to je pravda - ačkoli musíme brát v úvahu, že oproti minulosti je část invence vyčerpána, herní komunita se etablovala v určitých standardech, které se očekávají a stejně tak přední herní studia propadají konzervativní ruce ekonomické modly.
    Přestože jsem článek přečetl do konce a považuji jej za kvalitní, vyvaroval bych se na místě Dana přílišného zabřednutí do nějakých pamfletů. Psát umíš dobře, jen mám pocit, že vídávám hlavně články tohoto charakteru. Ne že bych nechápal tvoji (zřejmě) motivaci sarkasticky kritizovat co jsi měl rád a vyvíjí se zcela jiným směrem, než sis přál (vidím to stejně).
  • No sem rád že se herní prumysl neřídí dle autora a velice rád si zahraju tu "nudnou" Zeldu.
  • pro mne mafia2 umrela v momente jak jsem zjistil ze nema oficialni podporu volantu. tesil jsem se jak malej kluk ze budu prohanet po ulicich ty krasny stary auta. ani me nenapadlo ze to nebude alespon tak jak v jednicce. kampan jsem prosel jaksi z povinnosti. bylo videt ze to melo naslapnuto na uzasnou hru ale kazdym krokem jsem mel pod nosem dukazy ze to nekdo poradne vykostil. pekna grafika slusna fyzika propracovane prostredi. vsechno jakoby nekdo delal zbytecne.
  • Já mám taky úplně stejný názor a je mi 27:). Ale podle příspěvků v diskuzích jsou na tomto serveru hráči uvědomělí a tento článek je vlastně jen "publikovaný" názor či pocit většiny sem píšících. Tak mi to aspoň přijde a jsem rád za to, že je tolik lidí se stejným pohledem na věc. Dík za článek!!!!
  • tak to si me utrel. *1*
    znamena to snad ze spotrebni spolecnost musi byt automaticky krmena srackama?
  • Je to šátek na ruku s hákovým křížem, propíchnutej nožem... oko ani hru´d tam nevidím
  • nevite co je to na te druhe fotce s kudlou? dlouho jsem premyslel zda to telo je hrud nebo oko nebo co to je?
  • nevite co je to na te druhe fotce s kudlou? dlouho jsem premyslel zda to telo je hrud nebo oko nebo co to je? *10*
  • Z celé E3 sem zklamanej... jediný co mě zaujalo je Battlefield 3 a Skyrim a informace o nich už tu sou dýl. Novinky sou vše jen špína a největším zklamáním pro mě je Brothers in Arms
  • hmmm tak to jsem opravdu nevěděl *1* *6* *5*
  • jednoduchá odpověď - pařit staré hry! *1*
    Jako pauzu od Diabla 2, Warcrafta 3 a HoMaM 2-5 sem si teď zahrál Red alert 2 + Yuri's revenge a následně sem zabrousil eště hlouběji a rozchodil na vistách Dungeon Keeper 2 :D. Už dlouho sem se takhle do žádný hry nezažral (přiznávám, na první zahrání mě chytl příběhem DA2, ale na podruhý se k tomu dohrání prostě nemůžu dokopat). Pak zkusim rozchodit Tony Hawk pro skate 2 nebo 3, už si moc nepamatuju kterej díl mě tenkrát tak bavil.
    Ale jak se tak na ten výčet koukám, tak tohle navazování na předchozí díly je s náma už dost dlouho :).
  • posila
    Fíčura ani fýčura zatim neni existujici slovo, proto to je v uvozovkach. Problem tam tedy nevidim.
  • Zajimavy... me je taky 33 a mam stejny nazor... :-)
  • Dobre napsano Dane!!! :-)))
    Pod to se klidne podepisu, teda az na toho Tintina :-)
  • Fíčur neni s Ypsylonem...
  • Scenar M2 nebyl vubec spatnej mne se to dost libi, co hru zabilo je jen a pouze dementni merketing kdy se rozseka hra na DLC a ty se pak prodavaji zvlast
  • Cajk
    Tebe jenom sere že tě tam nezvou co:))
  • Tak tak mafie 2 je skvela hra bohuzel kompletni je, ale az po zakoupeni vsech DLC, ktera nejsou zadnym pridanym obsahem na vic, ale jen drive rozporcovanymi casti hry *10* Rek bych ze to je nejvetsi herni pr*s*r roku 2010
  • Je to způsob, jak se zviditelnit. A nestojí je to tolik peněz.
  • Mopped
    Vždyť jsem to říkal, staré hry jsou lepší. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit