Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po prečítaní článku sa mi až nechce veriť, že tento človek napísal scenár a základný design na mafiu 2, ktorá v podstate disponuje skoro všetkými onými zlými vlastnosťami popísanými v článku :)
  • Mozna to bude tim ze hry a filmy jsou proste jiné?? A to ze to prezentuji bossove a tvurci je rozhodne pekne gesto a treba ja osobne si toho cenim, protoze by to delat nemusely a hodily by to na PR agentury....
  • Dan uplne ste mi to z duse odpisali! Je mi az smutno ked vydim dnesne hry. Hlavne musim suhlasit s castov o "hracoch blbeckoch" lebo len vdaka nam to herny priemysel dotiahol tam kde je.
  • Pěkně napsaný komentář aktuálního stavu herního průmyslu (naštěstí se netýká celé herní scény). Jen mi trochu nesedí od někoho kdo se podílel na hrůznosti jménem Mafia 2. Tady by to asi chtělo trochu více pokory, případně distancování se od výsledného "produktu" a objasnění zákulisí. Víme, že i první Mafia nepřinesla vše co slíbila, přesto to byla povedená záležitost na kterou rád vzpomínám a "zipák" ze zvláštní edice používám dodnes... Oproti tomu Mafia 2 byla dle mého soudu horší než všechny pokračování Helboyem vyjmenované v jeho E3 2011 postřehu...
  • Přesně tak..souhlasím s autorem článku.Dane,kolik je ti roků?..možná,že mi neodpovíš..tak by mohl někdo s lidí co ho znají/ví o něm víc.Děkuji.Možná,že je toho už člověk přejedený?..nevím,ale nové hry už dlouho nehraji.Včera sem si dal opět Mafii 1 a prokládám to Herousama 3.Přeji všem pěkný a klidný den.
  • Celý článek je o rýpání, tak si taky rýpnu, FF XIII-2 je dvanácté pokračování (první díl není pokračování, víme?), nikoli třinácté a dvojka je pokračování, nikoli druhé pokračování...
  • Rika se tomu konzum a v konzumni spolecnosti je to prirozeny jev.
  • Ja bych to tak cerne nevidel. Sice nesvary zminovane v clanku exisuji a je to mainstreamova cesta, ale to neznamena, ze tu neni prostor pro alternativu a ze neni vyuzivany. Jenom ho samozrejme nelze hledat na E3, stejne jako nelze na pouti hledat seriosni zbozi. Cest vyjimkam, treba Skyrim by mohl byt kvalitnim titulem, se mi zda. Ale me treba mův posledni dobe zaujala originalni hra Outland a tu bych proste na E3 nehledal.
  • mezi nami devcaty. takto dopada vsechno kde se zacne kumulovat zajimavy zisk. okamzite se toho chytaj ti co maji za ukol profit navysovat protoze kdo jiny nez oni maji rozhodovat o tom jak ma vysledny produkt vypadat ze? samotny vyvojar se stava pouze pracovni silou majici za ukol plnit vize marketingu. staci se rozhlednout. neni to jenom problem herniho prumyslu.
    nejhorsi je ze to funguje jako spetna vazba. vkus hracu se tem srackam prizpusobuje. vsechno je to na hlavu. stejne jako telenovely nebo realityshow. cpou je vsude az ten hnuj zacinate brat jako prirozenou soucast zivota.
  • posila
    Jsem rad, ze to nekdo napsal. A dokonce, clovek ktery ma realnou sanci se v blizke dobe podilet na zmene.
  • Máte možnost změnit to, o čem píšete, done. Máte možost jít proti proudu. Udělal jste to několikrát, udělejte to zas. Prosím. Za sebe mohu říci, že se mi vaše "několikrát" zapsalo do paměti více, než každoroční opakování jeden na druhého velmi podobných titulů.
  • MrSanta
    Pěkný článek. Při čtení mě až krapet mrazilo. Ale ještě pořád jsou kvalitní týmy, které si jdou svojí cestou. Jenom se stále hůř hledají...
    K těm filmům - ono to bývá často stejné jako u her. Mám na mysli takové ty "Making of ... movie" filmečky. Co tam kolikrát tvůrci říkají za kraviny ... *1*
  • smejki
    Jo!
    Největší potíž vidím v tom, že z neznámého důvodu je domnělým nositelem informace o kvalitě u her jméno značky a možná ještě jméno publishera. Zatímco u filmů si vybíráme většinou podle režisérů, nebo alespoň podle herců, či v některých případech podle studií (Pixar), u her jsou autoři ve většině případů zcela upozaděni (snad krom Wrighta, Molyneuxe, Levina, Meiera a... koho vlastně ještě?), dost možná z vlastní iniciativy.
    Dokud se pod svá díla nebudou tvůrci her jasně podepisovat(ne do credits, která každý přeskakuje), nebo je nebudou jasně jako svoje dílo presentovat, situace se imho nezmění.

    EDIT - tag kýč by se měl využívat častěji ::rock!
  • suhlas...herny priemysel ide do haja

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit