Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kennyB
    Hmm, jak pro koho, TLOU je pecka, GOW taky a i vlastně ostatní. Odpad možná pro pcčkáře, kteří je nehráli a jsou naštavaní, že jsou to exkluzivity. Ale LiileBigPlanet je z nich nejlepší *3*
  • kennyB
    Ryziak: +1
    max: tahle hra není o tom, že si vyvoláš miniony a ti za tebe všechno smetou. Tady se musíš snažit sám. V DS jsou kouzla, jsou tam zázraky pro clerika a pyromancie. Stačí si jen vybrat, jaká cesta ti vyhovuje.
  • Asi to vyzkouším ale bez pořádného příběhu a dialogů to moc RPG nebude. Btw. Diablo bylo docela super dokud nevyšla trojka. Dodnes mě mrzí těch těžce vydělaných 1200 korun. Větší kravinu jsem snad ještě nehrál.
  • öbcas nekdo, kdo vypada jak v transu (stoji jak tvrdy Y, i kdyby trakare padaly, urcite to neni vasi pritomnosti) prohodi par vet

    aspon tak to bylo v jednicce

    je to vic rpg jak diablo, ale je to vic akcni hra jak rpg (sice to nejde umlatit na hrubo, ale je to vicemene o tom vycihat si diry v obrane soupere, je to takovy vecny hledani exploitu)
  • Evidentne mas 15rokov a oldschool rpg nepoznas.... Volakedy spamovanie kuziel ako je v TES (aj tam to prislo az s morrowindom) si nemal. Volakedy si nemal ani nieco ako mana,vital (a rozne ine nazvy modrej ciarky) ale aml si kuzla na pocet pouziti (presne ako napriklad v NWN). DS je s novych generacii RPG snad asi najlepsie (unlimited mana v Skyrim ti nevadi ? :D) hlavne koli veciam ako je mana kde ludia maju plny bagel flasiek na manu a len idu do predu a nezastavia sa. Obcas mi lezie na nervy ze defaultne som mal len 4x crystal soul spear ale po case som si uvedomil ze pri tak OP kuzle to ani nejde.... Co sa tika vyvolavania minionov to ti je zbytocne kedze v human forme vies vyvolat zopar NPC a pokial necha an zemi hrac znacku a je od teba cca z levelom 10%+- tak si vies aj hraca sumonnut na pomoc a nemusis byt ako necromancer v AoC kde si naspamujes OP prisery okolo seba a utekas od hraca a cakas kedy ho tie prisery zozeru... Tato hra po boku s Dragons Dogmou su jedny z najlepsich RPG za poslednych 10rokov co tu mohlo byt... Skus nabuduce aspon 30minut nejaku hru hrat kym ju poohovaras...
  • Jsou v téhle hře vůbec nějaká npc, která si nechtějí s vašich vnitřností udělat nafukovací hračky? Respektive existujou ve hře nějaké dialogy nebo je to celé jen o boji?
  • Dobře, promiň s Little big planet s tebou souhlasim... zbytek odpad
  • kennyB
    Je jich spousta. The Last of Us, Uncharted, LittleBigPlanet, God of War, InFamous atd, atd. Takže těch tvých sedm let je asi spíše nesmysl, nemyslíš???
  • Jmenuj prosímtě jednu exluzivitu kromě GTA V která není na PC. Exkluzivní hry už nevycházejí dobrých 7 let.
  • Mimochodem sám bych se taky přiřadil ke zkušeným RPG hráčům, DS 2 jsem bohužel zatím nehrál ale zkoušel jsem DS 1 a můžu říct, že to určitě kvalitní RPG není. Spíše bych to přirovnal k dungeon simulátoru což je taky celkem zajímavé ale pravé RPG jako třeba Baldur's Gate, Dragon Age 1, Gothic 1-3, Mass Effect 1, série Elder Scrolls... to jsou pravá RPG a s těma bych třeba DS nesrovnával. Těžké souboje neznamenají, že je to kvalitní roleplay. Pokud vím tak asiati měli vždycky problém s roleplay hrama.
  • jakmile se ti naplní ukazatel petrified efektu zkameníš a máš insta death ať máš kolik chceš HP. Opět se objevíš u ohýnku a jdeš znova.
  • Já bych to řekl takhle, kdo má zájem o další nabušnou Souls hru, nechť klidně koupí. Hra je bez chybičky, opět skvělá, nedělá svým předchůdcům ostudu. Navíc je ze všech 3 dílů asi nejplynulejší (s nejstabilnější FPS). O proti předchozím byla vylepšena i ta "hatovaná" grafika. Je mi nějak putna jestli je tma temnější a světlo světlejší a odlesky lesklejší :), hra jako taková je super a tyhle drobnosti to neovlivní. Docela bych i věřil spekulacím že to osvětlení museli stáhnout aby rozběhali X360 verzi. Já jsem záměrně před vydáním po ničem nepídil, na nic se nekoukal a jakožto fanoušek předchozích dílů jsem automaticky předobjednával a jsem spokojen.
  • Jsi si vědom, že jiní hrů dohráli na startovním levelu? To že jsi neschopný a nedokážeš ocenit kvalitní titul, neznamená, že titul je automaticky špatný a nekvalitní. Pro mnohé zkušené RPG fanoušky (30+ let) je DS jednou z nejlepších herních sérií vůbec.

    A panu s nickem Kozel... Je to dnes již standard, ale pro někoho evidentně ně... K PC není problém připojit herní periferie. Pro ávody jsou tu volanty, 3rd person RPG jsou fajn s padem a mé oblíbené bojovky tu veldle mě leží japonský arcade stick...:-)
  • A co farmareni ? :)
  • imo meli to udelat tak že když respawnujete nepratele u bonefire, tak by vam uz podruhe nemeli davat souls
  • I když se považuju za skalního fandu DS série,tady mi grafika připadá,že je někdy docela odfláknutá-když už se budeme bavit o grafice.Mám zatím nahráno cca 63 hod,10 bossů to má za sebou,ale "wow efekt" z předešlých dílů se nekonal.Ale to už je osud pokračování.Zatím za sebe 9/10.
  • Musim suhlasit, to nieje len o zastaralej grafike ale samych glitchoch. Na XBox 360 mi niekedy preblikava pol scenerie ako sa otacam.
  • To máš pravdu, spousta dobrých her vychází jen na konzole *13* Sám jsem si kvůli Heavy Rain pořídil PS3.

    Ale taky je pravda že na konzole vychází převázně plno hovadin a konzolisti se můžou zbláznit *1*
  • KO23L: Nesouhlasim ani s jednim, ani s druhym. Nemůžu na reklamních videích ukazovat hru lepší než jaká ve skutečnosti je. Pokud to není ilegální, tak minimálně amorální. To že by byli proti sobě když by hru nevylepšili je pravda, ale to s tím nemá co dělat. Klamavá reklama je pojem který právě že vystihuje situaci kdy si výrobce přilepšil, aby nebyl sám proti sobě *3* A pokud ta hra je taková na PC a ne na konzolích, měli by to správně označit co je z čeho. Koneckonců zákony mluví jasně.
    A co se týče televize vs. židle, to je hodně subjektivní. Já si u kompu záda rozhodně nelámu a pokud ty ano, pak děláš něco špatně.
  • *double post*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit