Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pepinator
    Pěkné. Jen škoda, že mě kouzelníci, draci, roztodivná zvířecí havěť a všelijaké mystyčno bez reálného podkladu prostě nebere.
  • Miserius
    Menší dotaz... zabil jsem pár bossů, nechci spoilerovat tak jen řeknu že mam zabito 5 bossů (většinou různé lokace) a zatim je to teda doslova jednoduchý... Je to tak pořád nebo to je tám že většinou jsem teprve u druhé bonfire v nějaké lokaci? protože jestli to takle je pořád tak to abych aktivoval ty "hard" mody
  • maros.goc
    absolutne hodnotenie sa dava taktiez vzhladom na danu dobu :) pretoze podla vasej logiky by ziadna hra nemala dostat 10 a mozno ani 9 ...ved mozno pride dalsia hra ktora si zasluzi 9tku ovela viac ako tato ..atd ...
  • maros.goc
    čakal som že tu dostane 9/10, pretože som počul že hra sa až moc podobá na jednotku a teda už nie je tá prvá ale 10/10 mi vybilo dych ...masaker, neviem sa dočkať 25 aprila :(
  • Hmm 10/10 gratuluji Dark Souls II nastavil si laťku hodně vysoko, ikdyž jak se říká absolutní hodnocení se dávat nemá vždy může přijít něco lepšího.
  • Keyz
    Dobře, že si další díl drží laťku vysoko a nepodělali skrze změny.

    Jsme zvědav na PC verzi, kde se do toho promítají další věc.
    Například u konzole nemá smysl moc hodnotit technickou stránku. Vše ten HW vytěžuje co to dát a vypadat to zásadně lépe nemůže.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit