Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem fanoušek prvního dílu, a moc jsem se těšil na pokračování.
    Bohužel z téhle recenze jsme se toho moc nedozvěděli. Většinu textu tvoří jen bláboly, jak je hra těžká, popsané snad na 100 způsobů. Informací je v textu opravdu pramálo. Tak jsem otevřel screenshoty. Hmm, tak zase nic. Jen obrázky od tvůrců.
    Aleši, měl bych dotazy na Vás jako na recenzenta.
    Kolik času jste strávil ve hře?
    Kolik screenshotů je vlastních?
    Kolik času Vám dalo sepsat tuto "recenzi"?

    Neuvěřitelný až smutný Aleši! Vrátil bych Vám to k přepracování. Tohle si hra DS2 nezasloužila *9*
  • Tuhle blbost si zapiš do své bohaté a unikátní sbírky blbostí... *3*
  • Gonzi
    Ta recenze je až moc pozitivní. Technická stránka hry je dost strašná (tím nemyslím jen grafiku). Osobně mi ale nejvíce vadí obecné vyzdvihování dark souls do nebes. Těžká, ale férová hra u mně znamená, že pokud se ji někdo naučí dokonale hrát (po stovkách hodin), tak ji bude schopný proběhnout bez zaváhání, i když mu někdo přehází mapy, pozmění monstra apod. U Souls série toto ale neplatí. Neučíte se perfektně ovládat postavu, dělat perfektní timing, držet perfektní reakční vzdálenost atd... musíte se učit vyloženě konkrétní herní scénáře, jejichž procházení je do velké míry prostě pokus omyl než člověk přijde na "ten správný" způsob - toto je ještě obohacené o hitboxy jinde, než je 3D model enemáka apod.

    Nesnažím se vyvolat flame, jen poukazuju na to, že v té hře se nejede na "epický skill" až tak moc jako na "epickou znalost enemáků", což prostě není "férově" hardcore - člověk sice často umírá, ale jeho zlepšení neplyne z zocelení smyslů a reakcí, ale ze zmapování enemáka. Doporučuji si to srovnat s maximálníma obtížnostma například u Mass Effectu 2, Witchera 2 apod. kde tohle prostě neplatí a hra "jen" hráče velmi tvrdě trestá za chyby v jeho taktice, ne za neznalost konkrétního enemáka/prostředí.
  • WhySoSad
    Pokud na PC bude o tolik lepší grafika, tak budu pěkně na$rán ! Musel bych si DS2 koupit podruhé :D
  • GlaDOS
    Od kdy se hry recenzují z ukázek hraní?
  • Neke, a co u takovych Final Fantasy - 13 nebo u Ultimy IX -> to by mel clovek jako projit vsechny predchozi dily? Proste recenzent by mel vzit v potaz, ze nekteri hraci predchozi dil nehrali. A i kdyz ho hrali, tak recenze je derava, jak cednik, protoze celou radu veci proste nepokryva a nejsou zmineny. Ono je potom mozne, ze by ta hra nemela 10, kdyby vzal clovek chybejici aspekty, ktere jsou normalni v jinych RPG.
  • deridon
    https://www.youtube.com/watch?v=ykbT03r_9Zo já jsem zmaten.. mám naivně věřit, že to z dubna 2013 náš čeká na PC stejně jako u Watch Dogs?
  • PravyMonty
    Spíše Ceaseless Discharge.
  • Loneck
    Prsten se jmenoval Cling Ring.

    http://demonssouls.wikidot.com/cling-ring
  • owny
    10? No proč ne, vypadá to, že jádro hry bude dobré a tak nějak není dneska moc konkurence. Těším se na PC verzi, snad ji tentokrát udělají pro změnu pořádně.
  • Rhulad
    Ne nebyl, ta hra mě tak nudila, že jsem si u toho utvořil vlastní literární dílko.
  • Tam byl nějaký příběh? V japonské hře? *1*
    Neveděl jsi proč je tento svět v prd*li ani jak to zvátit a další podstané věci. Jen nějaké obecné kecy a stejně se nic nezměnilo.
  • MrSanta
    Můžeš se, prosím tě, podívat do diskuze u bleskovek (jak se Ladislav ptá na podporu X360 ovladače). Mám tam na tebe otázku a nechci to tady 'hnojit'. Dík.
  • leon87
    Iron Golem dvojky?
    http://www.youtube.com/watch?v=GNYRH18FniM
  • Keyz
    + za to, že řešíš. Kdyby tohle řešila většina, tak si tvůrci dají sakra pozor.
    Jsem zvědav na Watch Dogs. Tam je to také dost nejasné ohledně prezentovaného videa.

    Já jsem očekával, od DS 2 hlavně 4 věci. Zhruba stejnou obtížnost, vylepšené ovládání na PC, lepší technickou stránku a podobně volný pohyb.

    Uvidím podle PC verze.
  • WhySoSad
    Zdravím, pokud by měl někdo náladu vyspoilovat si tuhle skvělou hru, tak může kouknout na náš LP ;)

    http://youtu.be/NDbuEauJbYs
  • Rhulad
    10/10 Jo a Ne. K ostatním dnešním "hrám" je to číslo oprávněně, ale vůči původnímu Dark Souls to není zrovna dvakrát fér. Jednička má daleko lepší atmosféru, na hráče působí neustály pocit deprese a beznaděje, dvojka je proti tomu dosti slunéčková. Co jsem tak zatím mohl postřehnout, tak příběh se mi nezdá tak propracovaný jako v jedničce. Ano, znovu se tu musí používat imaginace a představivost, ale pocit uspokojení ze složení mozaiky už není takový jako v jedničce. Lokace, které jsou podkreslené hudbou tu stále jsou na hodně vysoké úrovni, ale druhé Ash Lake jsem tu nenašel. Dark Souls II to má těžké, jelikož se bude pořád srovnávat s nejlepší hrou historie(pro mě) a v tomto boji nebyla úplně úspěšná, ale prohrála ze ctí.
  • Veskoslav
    Je poněkud zvláštní, ale většinou se při hraní 2. dílu očekává, že jsi hrál ten první.....
  • Veskoslav
    Poprvé budu řešit číslo. Hra je totiž skvělá. Ale za lživé ukázky z hraní na PS3 před cca 2 měsíci a současné porovnání s tím, co je teď bych dal 9/10. Protože neodpovídá prezentované verzi hry. Co se týče grafiky samozřejmě, to ostatní zůstalo.
  • Tak si otevru recenzi a vidim 10. Zatim nemohu soudit, jestli si hra 10 zaslouzi, ale recenze je otresna. A pak si prectu, kdo ji psal - fanousek Smutny, ktery nedokaze si udrzet odstup a snazit se o nejakou objektivitu.
    Tak, napr. co RPG system - zustal stejny jako v 1 nebo je zde nejaky improvement. Pro lidi co nehrali DS1 pak chybi uplne jeho popis. Maji jako v 1 zvyseni statu nad urcitou uroven nizsi ucinnost? Co system boje - mohu pouzivat vsechny komba od zacatku, jakmile mam dostatecne staty, nebo me nekdo muze naucit specialni pohyby. Je zde limitace pouzivani zbrani jako v 1 v zavislosti na statech? Co ruznorodost zbrani a pohybu - stejna nebo vetsi nez 1. Jaka je jejich vyvazenost? Co upragrade zbrani -> stejny system, jiny system jako v 1, chybi jeji popis.
    Akcni RPG - bojuje se stejne jako v 1 nebo vice? Co NPC - jake jsou - zajimave, nudne? Co rozhovory - maji NPC vetsi vetnou zasobu, mensi. Reaguji na vyvoj hry? Je to stejne jako v 1, kde byly povetsinou staticke a nic nedelaly? Maji nejaky zivotni cyklus? Co questy ? Jsou nejake? Co pribeh? Vetvity, nepodstatny... Co hadanky, logicke ukoly? Jsou, nejsou - stejne jako v DS1? Co alchymie - neni jako v DS1?
    Proste za me - jelikoz jsem dohral DS1, tak vim asi do ceho jdu - predpokladam, ze ostatni aspekty RPG her jsou asi vicemene ignorovany, ale pokud bych nehral, tak je mi tato recenze k nicemu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit