Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ved to je X Box - co by si na tej kraksni chcel???
  • ????
  • ty to mozes ocakavat, ale kedze 1. bol spraseny port - na pc, tak to len ocakavaj :)
  • XXHUGOXX
    Ježiši Kriste zase ty ? *15* To už čo za individuá sem chodí ? *15*
  • Kilo peří.
  • XXHUGOXX
    Čo je ťažšie, dark souls 1 alebo dark souls 2 ?
  • Vazne? hromada reci o smrti kam se kdo teleportuje a smrt , ale u recenze o RPG se uz nemluvi o pribehu? jaky je dokaze vtahnout? na 10 to uz musi poradna zapletka ani slovo o ni, kolik je moznosti reseni questu , na 10 bodu ocekavam aspon nejaky nelinearni postup, zajimavy vetveni pribehu a atd... nechybi v ty recenzi neco? boj je jiste dulezity ale je to jen jedna slozka rpg, vi to recenzent? *7*
  • Koupí produktu vysílá každý další zákazník Namcu signál, že klamavá reklama zákazníkům nevadí a naopak na jejím základě lze zvýšit počet předobjednávek od zákazníků, kteří nakupují spíše očima.

    Nekupováním produktu dokud Namco nebo From software nepodají vysvětlení ohledně svých nekalých reklamních taktik způsobí drobné finanční píchnutí (asi jako komár), ale je to jediný reálně fungující komunikační prostředek s vydavatelskými společnostmi (pak je tu ještě žaloba, ale to je v tomto případě přehnané řešení).
    Cokoliv jiného je ignorováno, přečkáno mlčením a zapomenuto.
  • MrSanta
    Jak podpoří nekalé obchodní praktiky teď, když je internet plnej fotek a gameplay videjí?
  • Upozorňuji pro čtenáře této "10" recenze, že koupí produktu "Dark souls II" podporujete nekalé obchodní praktiky. Více zde:
    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=784329

    Hra samotná není špatná, ale vzhledem k událostem okolo doporučuji počkat, než Namco (nebo From software) podají vyjádření.
  • hru mam dnes jsem ji hral cca 9 hodin SL 59 heavy armor str build,no a moje pocity. Hra je jina nez dark souls 1... prijde me tak nejak divne nedopracovana, novy bossove me prijdou celkem nenapaditi... ty zkurvene scripty kdy naagrujete jednoho a rozebehnou se vsichni z okoli me desne sere... protoze jsem byl zviklej si tahat nepratele po jednom lukem... nebo na agro range.. ted vas vidi jeden a ty co sou naprogramovany vas tam bezet zmastit proste bezej i kdyz nemaj VUBEC TUCHA ze tam ste. Pouzivani starych bossu jako je Ornstein me prijde celkem.... ubohy... a ten druhej dragonslayer nebo co to melo bejt v te lokaci takove to tluste cervene s halapartnou... to je akorat normalni pesak s vice HP naprosto nudnej,,, nejtezsi pro me zatim bylo trijo spejlaku v jakesi veznici kdesi tam sem fakt stracel nerva ale tower shield to nakonec vyresil.... mimochodem prijde me ze braneni stitem trva strasne douho.. tak pomale ... nevim jestli kbuli tomu mam zvysoat tu adaptabilitu nebo co tu mam ted na 12 vic se me tam strkat uz nechce kua... a ty stity me prijdou vubec domrdany cely... .. no je to uplne jina hra ale i pres nektere tzhle d)nedostaky.. je to porad svanda xD a jedina sveho druhu a nejvic me stejnak bavi odhalovani schovek a zbyrani armoru a zbrani... jeste jedna vec... enviroment me prijde ... slabe propracovanej ... dark souls jednicka,,,, tam fakt smekaaaam to je bomba promakana zalezitost do kazdeho detailu... v dark souls dva... si rikam... eeeh,,, tohle se varilo na rychlo misty... a misty mame takovy smesny kliseee ale overall porad to mam raaaaaaad a jeste me ceka spousta prekvapeni takze uvidime. zadny finalni verdikt vydavat nemuzu... ale kdyby nekho zajimal muj nazorjakozto milovnika dark souls i demon souls tak tuhle hru hodnotim 8 z 10 na tom co jsem za tech 9 hodin nasaal.... dark souls dva je takovy hybrid demon souls a dark souls s nejakou tou minimalni inovaci.... jo a jeste.. ten multak me zatim nejak... prijde divnej vetsinou je to desne jednostrane .. asi podle toho kdo zautoci driv.... tak uz seproste nehnete a ukombuje vas k smrti.... coz se v dark souls 1 nemohlo stat protoze stacilo zvednout ten stit a blokovali sjte ... tady ho pred sebe nestihnete dat me prijde a to prohravam proti trapnejm hadrakum... upozornuji ze maxuju poise a delam ze sebe takoveho iron golema takze jak rikam... prvni hit asi urci vsechno... ale neberte to tak uplne vazne treba mam nekde v tech statech chybu a vim treba kulovy.... ale pvp jsem v ds 1 valil celkem casto a proste tohle je jiny
  • 10 fakt ne. Je na tom hrozně vidět, že publisher nechal vyměnit kreativního ředitele. Je to SKORO Dark Souls, což je super, ale pořád jenom skoro... Taková odřená devítka maximálně.
  • Nikdy nebojuješ s 50 %. Hned skoro na začátku získáš prsten, který tu penalizaci redukuje o polovinu. A protože jsou nově čtyři sloty na prsteny, už ho nesundáš. Hraješ tedy se 75 % života - občas se vyléčíš, za pár hodin to zase sletí, ale padesát nemáš nikdy...
  • a potom prej 10/10 rhulad se rozplakal asi *15*
  • Dotaz: V nějakém videu jsem zahlédl něco o možnosti zkamenět, tuším jako výsledek kletby. To se rovná permadeath, nebo jak je to ošetřené?
  • MidnighT91
    Příběh v ds byl bohatej a vysvětlil všechno co jsi potřeboval vědět. Za to že jsi ho nepochopil může jenom tvůj nezájem. Příběh byl vyprávěn zkrze předměty co jsi ve hře našel...
  • Hodně tu padají výtky k té "slunéčkovosti".
    Já díky té třeba zvažuji koupi, protože jednička na mě byla prostě moc. Ty nonstop kobky a bezútěšnost, jako jasně, je to součástí kouzla té hry, ale myslím, že i v hezčích lokacích se dá s atmosférou dobře čarovat a že by to mohlo přispět vybalancování feelingu hry. Ani náhodou si nepřipadám casual, ale strávit 30 hodin nonstop v depresivních kulisách, to prostě není pro mě.
  • Opět smutná recenze.
  • Zrovna včera jsem si je dal k večeři. Je to i pro mě nejtěžší boss fight. (Můj level byl asi 20 :-).
  • Veskoslav
    Cože? Chápeš vůbec na co reaguješ? DS II se na PS3 prezentovalo zcela jinak po grafické stránce než vypadá teď....To mi vadí. Nebo co na tom proboha nechápeš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit