Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Zásadně nesouhlasim, já tou hrou procházim jako nůž máslem protože mam už perfektně naučenej boj z předchozích dílů (Dark Souls stovky hodin + platina) a nemam problém s protivníkama/bossama který vidim poprví protože už jsem prostě dobrej s buildem kterej použivám... Samozřejmě pokud mi někdo vběhne do zad když bojuju s 3 parchantama nebo mě obklopí tak nemam šanci...
    Zrovna obtížnost největší v Mass Effectu 2 není žádnej skill, jen nadlidská přesnost nepřátel a míň života tvojí postavy, tedy nejstupinější typ změny obtížnosti který od tebe chce abys to prostě šel o polovinu tak déle a jinak toho docílit neumí...
  • cr8gg
    10/10 ma bejt dokonalost.. proto to taky ma bejt znamka udelovana jen vyjimecne ..

    Ano i tomu bych veril, nekdy jsou tu hodnoceni her dosti pochybny.. viz Treba recenze na BF4 ktery bylo v dobe vydani celkem strasny, se spoustou padu, bugu a potizi obecne a odneslo si to hodne vysokou znamku.

    Jedinej komu jeste verim v hodnoceni je Polacek, Grygar, Dobrovský a Bohonek... ofc kazdymu neco sem tam ujede (podle me) ale jejich recenze jsou vyborny .... ostatnim neverim... zvlast Aleš ma v posledni dobe dost pochybny recenze
  • Jaký účel má?
    Abyste se tu měli o čem všichni tak výživně dohadovat ;)
  • Gordar
    Kdyz si to nehral jak se muzes vyjadrovat ze si to hra nezaslouzi ? A ta tvoje teze teze ze 10 hra musi byt dokonala je uplne pitoma. Zadna hra nikdy nebude dokonala, ocividne vunec nechapes zpusob hodnoceni her obecne. A tu trapnost nakonci o "na prachy" sis mohl odpustit. Neverim ze si sam tak omezenej abys tomu veril.
  • Bohužel nemůžu, ryze za lučišníka jsem nehrál, ale názor se kterým se nutně musím podělit v internetové diskuzi samozřejmě mám :-D
    Luk má výhodu vzdálenosti od nepřítel, ale nevýhodu v nižší damage. Kvůli to mu souboje budou o utíkání a pomalém ubírání zdraví. To tě po chvíli asi přestane bavit. Klidně s lukem hraj, ale v kombinaci s jinou dexterity zbraní.
    Osobně jsem kuk v DS1 používal jen jako doplňkovou zbraň pro přilákávání/aktivaci nepřátel. Občas s ním zabiješ někoho, kdo se k tobě nedostane, což může a nemusí být zábava ;-)
  • Loneck
    V jednom videu jsem viděl, že se dá v menu nastavit skákání na stejné tlačítko jako v jedničce.
  • Odulin
    Zajímavý výstižný názor. Souhlas.
  • cr8gg
    CoD Maj vesmes tak 7-8 . Posledni CoD: Ghost ma 7 .. coz je celkem odpovidajici ...

    Protoze 10/10 by melo dostat neco unikatniho, novyho, a neco co je ve vsem perfektni ...
  • Rinkimen
    Ta hra tě férově trestá za tvoje chyby a pokud si nedáváš pozor, umřeš. Jestli se naučíš správně blokovat, uskakovat a útočit, tak nebudeš umírat v žádném díle celé serie. Ten hype nepochopíš dokud nezahraješ.

    Imho dokonalá hra nevznikla a nevznikne nikdy, proto by desítku měla hra dostat, pokud si recenzent užil každou minutu hraní. Na získání informací o hře slouží text v recenzi. To, že ta je napsaná hrozně už je něco jinýho.....
  • Nejtěžší hra?
    Je tu jedna věc, která je pro hodnocení složitosti naprosto zásadní. Nestačí říct, že hra je těžká bez toho, aby se uvedlo ČÍM je těžká. DS je o studiu prostředí a nepřátel. U nepřátel zkoumání pohybů, hledání časových oken pro útok, jak se kterému útoku vyhnout, atd. U prostředí překonávání nástrah, pastí, pádů, jak si rozsvítit, jak se nespálit od lávy apod.
    Přesto si ale myslím, že takto je to pro DS v pořádku. Hra je to v zásadě pomalá i pro takové lamy jako jsem já. Jakmile se pochopí jak na to, jde se dál. Mě to takhle vyhovuje. Navíc si informace, jak se přes obtížné místo dostat, můžu získat z netu a tím si pošetřit svoje jedny nervy :-)

    Pro pobavení s velkou nadsázkou uvádím opačný příklad hry, kde jsou pravidla jasná a člověk se jen musí naučit mít reakce. Tím je Tetris na nejvyšší rychlost. Takový DS bych samozřejmě nechtěl. Tetris překonává Darksouls v obtížnosti a nevím jestli to fandové DS překousnou :-D

    Z výše uvedeného důvodu není problém říct, že jakákoliv vaše oblíbená hra je těží než DS a máte v zásadě pravdu. Uvádějte, ale čím je těžká. ;-)
  • InfidelBro
    v Dark Souls 1 byl luk docela zbytečný, hlavně díky tomu, že jsi jeho projektily mohl skoro předběhnout a nemohl jsi při míření chodit (ale i tak se občas používá v PvP či na tahání nepřátel). v DS2 jsou luky podstatně rychlejší a můžeš s nimi při míření chodit, takže teď se z nich stala mnohem serióznější zbraň, avšak zbraň na blízko budeš stále potřebovat.
  • Stillson
    Ber to takhle...když hra jako Call of Duty může dostávat 8-9/10 a ta hra je totální kravina (SP ušel). Tak proč by hra jako je Dark Souls nemohla dostat 10/10? A umírat 20x za 5minut nemusíš,když nebudeš hlupák a nebudeš pospíchat. A to nejsem žádný fanda série Souls, aby jsi náhodou nenapsal,že jsem taky fanoušek.
  • dark souls je jedna z nejlepších her kterou jsem kdy hral.Maximalni hodnoceni si rozhodne zaslouzi!!!!
  • Zdravím,

    Jako nováček série Dark Souls,. Můžete mi říct, jak těžké jsou souboje za lučištníka?
  • Na druhou stranu berte to tak, ze se jedna o verzi pro PS3 a Xbox 360. Takze mozna proto je v nich lecos ocesane, ale osobne nemuzu hodnotit :)
  • oprava: hra = recenze
  • Mno ja jsem radeji, kdyz hra ukaze kritiku a tu si sam zhodnotim, zda mi vadi nebo ne. Nez kdyz recenze jen popisuje neurcite veci a nic moc se z toho nedozvis :).
  • tak jsem si přečetl recenzi, abych zjistil, jak si autor to ultimátní hodnocení obhájí *1*
  • Ano, ale tam to byl cisty port 1:1, vubec se nesnazili, aby se to dalo dobre ovladat bez gamepadu, na druhou stranu v DS2 se na PC verzi podivali rovnou. Ale jiste je lepsi pockat a overit si skutecnost, pokud neexistuje demo v dnesni dobe. Neni dobre kupovat zajice v pytli..
  • cr8gg
    Nehral jsem DA1 ani nebudu rhat DS2, ale dat 10? ... byla tady spoust aher co by si to zaslouzila a maj misto toho 8-9.. a vy tomuhle date 10? Nejak nechapu proc... hlavne nehcapu ten hype kolem toho :/ co z toho ze umrete 20x za 5 minut. bych u toho akorat rozmlatil stul ^_^.

    Pisu jen proto, ze 10 by snad mela mit dokonala hra po vsech strankach .. a tady je co jsme cetl celkem dost chybek... Ales bude asi Fanboy nebo lehce "na prachy" .. if you know what i mean ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit