Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že nejsem jediný, koho číselné hodnocení vlastně vůbec nezajímá. Proč to proboha řešíte? K čemu to číslo potřebujete? Informace o tom jaká hra je by měl přinést obsah recenze. Pro mě za mě ať má třeba 0 nebo 11.

    Kdybych měl být puntíčkář, tak se mrknu do "jak hodnotíme" a zjistím, že na hodnocení 9 by hra měla splňovat cituji "Devítkové hry vynikají nad konkurenci svým technickým zpracováním, kvalitou obsahu, absencí chyb a nedodělků a nezřídka se pokouší o novátorské postupy." Takže asi tak. *1* . Tím naznačuju, že kritéria hodnocení jsou asi stejně nesmyslné jako samotné číslo. Hry mezi sebou je možné srovnávat tak možná jen v rámci jednoho žánru.

    Přesto sérii Souls považuji za jednu z nejlepších her poslední doby. Proč? protože má excelentní hratelnost, baví mě a strávil jsem v ní hodně zábavy. Co na tom, že jiné hry jsou dokonalé, mají příběh minimálně o záchraně světa..., když mě nebaví. A to má přeci každý jinak.
  • Však to taky tak vypadá - Dokola a dokolečka, debata jak u blbečka.
  • U té PC videorecenze radši počkejte až vyjde pár patchů od moderů a optimalizace pro myš, protože dark souls 1 krátce po vydání u mě 6/10 kvůli ovládání
  • jnsCZ
    Schválně sem, vážení remcalové, pošlete odkaz na 2-3 recenze z jiných herních webů, které jsou podle vás fér :) Modelové situace jsou v zásadě dvě: hra dostane dobré hodnocení a komentáře se nesou v duchu "Autor je zapálenej fanboy, dejte to někomu, kdo to zhodnotní objektivně!" A když naopak autor vypíchne nedostatky hry a nasadí přiměřeně nízké ohdnocení, ozve se "Příště to dejte někomu jinýmu, tady ten autor to vůbec nepochopil a asi se ani nedostal z prvního levelu!" Furt dokola :)
  • Klamavá reklama rozhodně pasé není. Rozhodně to nefunguje tak, že jakmile je produkt na pultech, tak už to nemůže být klamavá reklama.
  • Hype. Hype never changes. *16*
  • MrSanta
    Vím, kam míříš. Ale teď to se to jaksi mine účinkem. Hra už je venku a lidi vidí, že se to od ukázaného liší. Veškerá případná klamavá reklama je již pasé. Smysl by v tomto případě spíš mělo nepředobjednávat další hru od Namco.
  • Recenzi na Rome 2 psal taky Aleš Smutný.
  • Zatim se to zda lehci, ale mam teprve sest hodin. Stit neni nezbytnosti jako v jednicce a maji pouze dve povolani v zaklani vybave. Ten co jsem nasel cast utoku propusti. Pouzivam dual wield. Docela mi chybi backstab animace a o spoustu!!! dusi me pripravil jiny zpusob skakani. Je potrba aby to preslo do krve. Hoodne osklive je snizovani zivota s kazdou smrti, ale nakonec prijmes, ze mas jen pulku a naucis se s tim prezit:). Nakonec jenn, ze je to stejne jak u jednicky, budes se ucit nepratele a ono to pujde.
  • Pokud nemíte udržet objektivitu, tak byste měl začít hledat jiný druh obživy, protože tyhle "recenze" jsou bezcenný kus škváru.
  • Aj keď s tou deviatkou súhlasím, je treba podotknúť, že každý herný web si svoju stupnicu určuje sám a games.cz rozhodne nikde nemá napísané, že 10/10 dávajú dokonálým hrám ;)
  • Přesně. Po světě to dostává takovou čočku a tady desítku. http://www.metacritic.com/game/playstation-3/dark-souls-ii
  • obávám se, že když se porozhlídneš jinde, štěstím tě to nenaplní. Většina zahraničních serverů dává DS2 9-10 /10, všichni jsou prostě ucáklý zřejmě *1* No každopádně já jsem šťastnej, že se povedlo, série Souls je opravdu něco vyjímečného, jsem z toho asi taky ucáklej, ale nestydím se za to :p
  • Ono po recenzií a hodnotení TW: Rome 2 (9?!?) už sa tu ozaj nedá na recenie spolahnúť a rozhodnutie kúpiť/nekúpiť nepripadá do úvahy. Otázne je, aký účel potom vlastne tá recenia má *9*
  • Tak koukam ze ta 10 je zase pekna Alesovina. Jeho recenze pro me zacinaji mit vahu jako filmove recenze od pani Spacilove....
  • Hned jak sem vidlel to cislo tak to nejdu ani cist. Protoze presne vim co v "recenzi" bude.

    Autor je proste ucaklej z dark souls, klapky na oci a hura podme hrat. Radsi si nalistuju recenzi nekoho kto umi objektivne kriticky myslet a podat i nakej relevantni nazor.

    Dat 10 jen proto ze si fanousek serie je proste trapne.
  • ANo recenze je hodna pubertalniho fakana. Ta kvalita jde strasne dolu , zacalo to dotovanym levlem , ktery se drzi z poslednich sil. Ano tato recenze nei vubec profesionalni , psal to vubec zmineny pan Alesek?Uplatky z Games delaji otroky korporaci. Staci se podivat na vylety do Rima na jachty . Po kazde E3 nebo AAAAA hre se panove Polackove,Grygarove vraceji cim dal vice bohatsi. Kam to speje kam.
  • Od dob kdy se Diablu zacalo rikat RPG se to s tema akcnima hrama tahne dal. Staci aby jsi mohl nejakym zpusobem rozvijet postavu a hned je z toho RPG. Svet Darksouls jsou v podstate jen kulisy, ktere potrebujes pro akcni hru...jsou zajimave a tajemne a je tam nastinen urcity pribeh, ktery se taky tvari tajemne, ale ve skutecnosti je to jen takova iluze pro hrace, ze jeho cesta skrz prosekavani se monstry a bossy nekam smeruje.

    Tak to aspon bylo v DS1, cimz ovsem netvrdim, ze jsou to spatne hry, naopak.
  • Ačkoliv věřím, že DS 2 je skvělá hra, je vidět, že dostala desítku jen proto, že Aleš je velký fanda. Protože ta hra očividně dokonalá není a sám to i v recenzi zmiňuje. I přesto hra dostane maximální hodnocení, což by měl dostat opravdu jen dokonalý titul. Ačkoliv je hodnocení vždy subjektivní, tady si asi odečtěte jeden bod na výsledných 9, což je asi reálnější.
  • Asi málo co by mě tak otrávilo, jako kdyby se v recenzi rozpitvával příběh. Ten si mnohem radši odkryji sám. Mimochodem po prvním dohrání jedničky jsem neměl o jemných nuancích příběhu ani páru a stejně jsem si ji už tehdy hodnotil jako jednu z mých nejoblíbenějších her vůbec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit