Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po tom co jsi napsal..jsi si jisty ze ony prehrsle naslapanych RPG jsou pro tebe ? :)
  • Jumpe. Proč se vyjadřuješ k DS, když o něm víš hovnoo. Tvrdíš, že můžeš mít jen jedno kouzlo, což je naprostý nesmysl. Evidentně jsi hru neviděl ani z rychlíků.
  • kennyB
    Hrát fps na páčkách není problém, pokuď ti to s ovladačem jde *3*
  • To řekni těm co hrajou na gamepadu CoD. Tam se auto aim nezastaví. Taky že hrát FPS na páčkách, omg.
  • Závistí že na PC není auto aim? *1* Tam mám myš kterou přesně a rychle zamířím kam potřebuju, ne jak na páčkách kde to lítá sem a tam. Jinak pokud vím tak o auto aimu tady mluví zakladatel tohohle vlákna, já na něj jen reaguju *3*
  • Miserius
    To vubec neřeš, elpin jen puká závistí (nebo nenávistí?) a tak plácá kraviny... Tvrdí že švih mečem velkých protivníku má auto-aim *15*
  • Co tu zas plácáte o autoaimu ve spojistosti s Dark Souls .... taget protivníků je jen na velmi omezenou vzdálenost (která se navíc zkracuje s nižším osvětlením prostorů), při střelbě z luku na běžnou střeleckou vzdálenost musíte samozřejmě mířit sám.
  • kennyB
    A jako k čemu??? Dark souls žádný auto aim nemá, a pokuď v některé hře je, tak si ho stejně každý vypne *3*
  • Dnes som pozeral speed run na twitchi, trvalo to asi 2, 5 hodiny takze ta dĺžka hry je relatívna:-)
  • Jack1947
    Takze na konec opet nic pro me *9* , leda ze bys se obrnil hoodne velkou davkou trpelivosti a dal si tu praci... *7*
  • Cokoli co má auto aim je odsouzeno k záhubě a žádné kotouly tam nepomůžou. Jedině prodat konzoli a koupit pořádné PC.
  • DS samozřejmě je RPG a přitom s našim názorem tady spousta lidí nesouhlasí. *1*
  • Komu vykáš na internetu ty joudo, jinak rpg nerovná se tabulky skilly atd. ale hraní role, taky se mi na současných rpg nelíbí redukce prvků vývoje postavy, ale to mi nebránilo abych si třeba mass effect trilogy plně neužil
  • No, vzhledem k tomu, ze radite DS mezi RPG, tak se Vasemu nazoru neni co divit.
  • Neuvazuj, v recenzii sa pise ze to mas hned kupit.
  • Mockrát děkuju ale nakonec asi ten prsten stačí včera jsme se vyvolávaly asi 5 hodin pořád... Možná to bylo minole važně těma serverama...
  • kennyB
    To není vina lagování, ale zřejmě špatného načasování úskoku/kotoulu *3*
  • Tohle naopak žádná novinka není. Každopádně ale počítám že na lagování kotoulů před monstrama to vliv nemá *3*
  • kennyB
    Jenže ten singl je tam s nenuceným mulťákem, tzn., že tam vidíš občas běhat "duchy" ostatních hráčů, bloodstainy, kde zemřeli a zprávy, které tam zanechali. A také si můžeš některého z hráčů přivolat na pomoc *3*
  • lagování u singleplayeru? To jsou mi zase novinky. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší