Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál jsem jedničku a nic moc. Furt jsem byl v nějakých kobkách kde jsem viděl prd, pak jsem vlezl do dveří a najednou se přede mnou objevila 3 patra vysoká potvora s 10ti chapadly, která mě hned zabila protože dělej s ní něco na prvním levelu... Jako věřím že pokud bych to hrál na konzoli kde není nic jiného než bezduché mlátičky a střílečky tak by mě to asi bavilo, ale v přehršli našlapaných RPG na PC je Dark Souls jen průměr.
  • jj, já to byl. Jsem jim napsal prosebný dopis potřísněný vlastními slzami. Protože na PC je tak málo RPG že prostě Dark Souls tam musí výjít *1*
  • *8* Ok, tímhle se to potvrdilo. Mrkni někdy jak vypadá třeba onen Zaklínač... v duchu si to srovnej... třeba vedle sebe si můžeš dát obrázky ze hry a kouknout na to krásné rozlišení textur a dynamické stíny, které Dark Souls 2, hra z roku 2014, určitě má... počkat, ta postava vlastně žádné stíny nemá... a ty textury... ty rozmazané čtverce, to jsou textury?

    Dokonce je i petice za bojkot Dark Souls 2 právě kvůli otřesné grafiky, ale jak je vidět některým (nebo že by většině?) konzolistům to neva.
  • Byl to elpin?
    Ten si to vybrecel?
  • Přeci jen mne s odstupem času pár věcí napadlo. Můžete ještě vyzkoušet Miracle Seek Guidance (je ale ke koupení až od NPC co je za Dragonrider bossem v Heides Tower of Flame), měli byste pak vidět víc těch nabídek k zahájení společné hry a taky si můžete skusit domluvit nějaké netypické místo kde jinak málo kdo nechává Soul Sign :), abyste měli jistotu, že ten co se tam objeví je ten Váš. Potom je ještě možnost přidat se do Covenantu Knights of the Sun, to je covenant zaměřený na co-op a Soul Sign jeho členů je častěji a víc viditelný .... mají zlatý nápis a zlatou auru fantoma (funguje stejně jako v Dark Souls 1 Warriors of Sunlight - akorát nevím jestli se u něj taky dostávají nějaké spešl Miracly :) ). Bohužel neporadím kde ho hledat, ještě jsem na něj nenarazil.
  • Také by mne zajímalo jhakým stylem bylo hráno. Já měl v Demons Souls i v Dark Souls první dohrání vždy mezi 90-120h. U mne hlavně proto že se při prvním průchodu hrou snažím objevit co nejvíc skrytých věcí (lokací, nepovinných bossů, tajných chodeb atp.) a také se snažím sesbírat veškeré vybavení co je možné najít, při dalších průchodech hrou (NG+, NG++ atd.) se už snažím jen dosehnat předměty které nejdou sehnat během jednoho průchodu hrou. Jinak já zatím mám nahráno mezi 10-15h ... špatně se to odhaduje, když hra nejde pauznout a často ji nechávám zaplou a sedím u ohníčku, někam třebas jdu, nebo mám nějaké jiné povinnosti a vrátím se k tomu třebas za 4 hodiny. Objevené mám zatím - Things Betwixt (1 Bonfire), Majula (1 B), Forest of Fallen Giants (asi 3 B), Heides Tower of Flame (2 B), Cathedral of Blue (1 B), No-Mans Wharf (0 B), The Lost Bastille (1 B). V posledních dvou zmíněných lokacích jsem zatím moc nebyl, tam mne výpravy teprve čekají.
  • navíc pokud seženeš svitek s kouzlem víckrát tak si můžeš ten ty svitky umístit do více attunement slotů a máš pak víc seslání daného kouzla na jeden průchod. Třebas já mám teď v Dark Souls 2 s mágem poměrně na začátku 62x seslání Soul Arrow + 15x seslání Greater Soul Arrow a Staffku na +4 .... jo to je novinka , v Dark Souls 2 jdou vylepšovat i catalysty a talismany, přes běžné titanite. Jsem zvědav jestli půjdou vylepšovat i jinými upgrady, ale tipoval bych že mágovský catalyst půjde jen přes Magic a Enchanted cestu, Pyromancerska rukavice zase přes Fire cestu. Clerickej talisman tipuji zase na Lightning nebo Holy cestu a Hexy jako Occult. Ale uvidíme, zatím jsem nenašel ani jednu Ember tak jen tak polemizuji.
  • Ještě jsou tam Stará kouzla z Olociale (obsahuje jen pár kouzel, nutno dodat že zajímavých ... třebas proměnu ve vázu :D, nebo skrytou zbraň aby nepřitel nevěděl čím ho budete rubat) a pak v DLC Artorias of the Abyss je Dark Magic (ve dvojce přejmenovaná na Hex). Toť navíc k Sorceries, Miracles a Pyromancies. Takže té magie je na výběr poměrně hodně.
  • 32 hodin? jenom? ja hral jednicku na první hrani kolem 80 hodin a podruhe i s DLC přes 100..jestli tohle je jen na 30 hodin tak se teda moc nepredvedli.
    PS: teda jestli jsi jen tak neproběhnul..to se dneska taky vydava za dohrani:)
  • michelangelocz
    Urcite je tam kouzlo, ktery primeje nemrtve nepratele, aby ti docasne pomahali.

    EDIT – Jak rikam – U R C I T E !
  • asi ti laguje steam, neco podobneho se mi stavalo v battlefieldu že mne trefili za rohem
  • omlouvam se ted sem kouknul yt a fakt tam nejake ty kouzla byly, i kdyz teda vyvolavani minionu jsem nevidel. ale vypadalo to nejak divne
  • No vida to jsem netusil :) To uz vypada zajimaveji :D
  • MickeyMutant
    V prvních Dark Souls můžeš mít kouzel až deset aktivních, když máš dostatečně vysoký "Attunement".
  • To je vsechno hezky, ale jestli jsem to vzdy spravne pochopil, tak stejne jsi omezen tim, ze si musis kouzla doplnit u ohnicku a navic muzes mit pouze jeden spell s urcitym poctem vyuziti. To je pro me neco jako luk, s omezenym poctem sipu :). Nic proti, ale me ta magie v DS proste nesedla.
  • cool story
  • Black_Hand
    hlavne se dvojka lisi od jednicky v tom, ze nemas tolik i-framu pri kotoulu. (ale s nejvetsi pravdepodobnosti bude chyba na tvem vysilaci :)
  • Vycházel sem odsud - http://darksouls.wikidot.com/sorceries
    a tam se píše něco jiného.
  • Ano zhruba tak, mrkněte sem http://darksouls.wiki.fextralife.com/Magic
  • michelangelocz
    V prvnich Dark Souls ma kazda skola magie 25 kouzel.

    EDIT – Po pravde, na kouzla pridana v ramci Prepare to Die jsem zapomnel – Black Flame, Dark Bead, Dark Fog, Dark Orb, Pursuers. Jde o jedno kouzlo pro pyromancii a ctyri pro sorceries. Takze s kouzly se to ma vlastne takhle – pyromacies 26, sorceries 29 a miracles 25

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší