Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím sice jak v Dark Souls 2, ale jednička má celkem 28 kouzel, 23 zázraků a 20 pyromancies přičemž mezi nimi jsou třeba Hidden Body nebo Power Within což jsou v podstatě ekvivalenty toho tvého Invisibility a Fury.
  • Miserius
    Za to muže špatně načasovanej kotoul
  • kennyB
    Já si myslím, že začátek ve druhém díle je dost těžkej. Zabiješ prvního bosse, od něj ti padne klíč a jde se hned k druhému, pokuď se ho někomu nepodaří zabít už dříve cestou k tomu prvnímu. A po druhém bossovi vede cesta k dalším, tentokrát ke třem najednou *1*
  • nejde o to jestli je OP ale je to nuda, co tam je jeden fireball ?lol. si to porovnej se skyrimem tam máš kouzla calm, fury, invisibility, vyvolavani minionu atd
  • lukostrelba je take velmi efektivni, zejmena ale pri prochazeni svetem a v Demons Souls na některé bossy.
  • Zase aby to lidi, co to nehráli, nepochopili špatně: ta hra mne fakt baví, mám nahráno nějakých 50+ hodin (ve dvou postavách, víkend byl skoro nonstop *3* ), tenhle soupis jenom ukazuje, co je tam špatně. Špatně je tam víc věcí, třeba atmosféra, zejména na začátku, pořád je to ale dost dobrá hra a docela dost Dark Souls. Jenom si prostě myslím, že kdyby na tom nechali dělat Myazakiho, že by to bylo o hodně lepší. A 10/10 si to fakt nezaslouží ani náhodou, leda že by první hra dostala 12...
  • No... když ne TB tak Angry Joe bude muset stačit.
  • Naopak, magie je ve všech dosavadních Souls hrách docela OP.
  • na nic nekoukej a zahraj si to. Už se od toho neodlepíš.
  • kennyB
    Že prej konzolisti *1* Nevíš, kdo si první díl vyplakal, aby to vyšlo na jeho ultra hardcore silnou platformu??? *1*
  • Já jsem si všimnul docela otravný věci ohledně auto aimu něpřátel, když vás zaměří a provedou útok a vy uděláte kotoul tak vás stejně trefí. Je to docela otravný, ale to je snad jediný co mi vadí. Vypadá to tak, že se jim někde nepovedli dobře kolize při soubojích. Hlavně u těch větších nepřátel.
  • grafika je naprosto v pohode, pravda, hratelnost nic moc, ale vizuál je slušnej
  • Úprimne? V rpg si nikdy nedelám za avatara plechovku. A tady stealth, lukostrelba a magie nestojí za nic, lepe receno jsou prakticky non existentni.
  • Tak jsem byl zvědavý jak se taková hra hraje a mrknul na youtube. To je opravdu tohle?? http://www.youtube.com/watch?v=can9S3Jg_7Y

    S tou grafikou a animacemi postav z roku 2005 to autoři myslí vážně? Nad čím vším dneska ti konzolisti neslintaj... si raději zahraju Gothic nebo Zaklínače.
  • Tak sem to dnes dopo konecne po 32hodinach hrani dohral, zemrel sem celkem 105x, chtel sem si vlizt do stovky, ale konec byl hodne hustej, tam se umiral hoodne. Jinak prvni dil me bavil vic, lepsi atmosfera i pribeh, ale je jasny, ze druhy dily jsou vetsinou horsi. Za me 8/10. Neni to sice takovy hardcore, jak se o tom psalo, ale na par dnu hrani zabavi.
  • Miserius
    Já v Dark Souls 1 taky vubec nebojoval s lidma (pokud me nekdo neinvadnul) a pomoc na bossaky jsem potreboval jen nekdy, ale tady to je konecne rychly,funkcni a jasný pro všechny takze to kazdej vyuziva... Třeba arena je tam hned po pár hodinách přístupna a souboje v 3 ruznych arenach jsou neskutecne zabavny diky (temer) nulovym lagum... Tam si muzes odskocit a zabojovat si tam bez strachu o duše/effigy a jedine mužes ziskat orb
  • Black_Hand
    ok, ale tak jde o to, ze i tak jsou DSII tezko stravitelne pro mainstreamove publikum (soude dle recenzi). a po pravde, ten trochu podivny tutorial v dvojce to moc nezachranuje. spis mi prijde, ze se mel vice soustredit na donuceni hrace, aby si alespon jednou musel precist detailni popisek veci a uspesne alespon jednou provedl kazdou z trochu narocnejsich akci. u mnoho akcnich RPG detailni popisky nehraly prakticky zadnou podstatnou roli, protoze tu roli naplnovaly staty, ale u DS bez detailnich popisku vi hrac kulove. dale bych rad videl momenty, kde hrac musi uspesne provest jednou parry/riposte, jednou backstab, jednou jump, jednou jump attack jak ze zeme tak padem, jednou kop (treba tak, ze strom neskopnu pres kontextovou akci, ale normalnim kopem). jednou to staci, pak hrac vi, ze to existuje a uz si nejak poradi sam. ja napriklad pri prvnim pokusu hrani DSI ani po 4 hodinach hrani nevedel, ze jsem ani jednou neudelal spravne parry/riposte.

    mimochodem ja DSII take jeste nehral. cekam na PC verzi :). aspon mam cas konecne dohrat jednicku. doufam, ze to stihnu pred vypnutim GFWL.
  • michelangelocz
    Nemam pocit, ze o tom pisu jako o definitivni veci, ale spis jako o urcitym odpozorovanym trendu obecne. Druhy Dark Souls jsem jeste nehral a nadeji necham umrit az jako posledni ☺

    PS – Jestli uz tu nekdo z vas prosel celou hrou, zajimalo by me, jestli je i ve dvojce moment, kdy vas hra zkratka musi zabit v ramci posunuti se v deji (jako v jednice – archiv→Seath→vezeni)?
  • Black_Hand
    hm, podle me to u DS vidis trochu moc cerne. v drtive vetsine veci DSII dle vseho jeste pritvrdilo oproti jednicce.
  • Black_Hand
    tak ale v dark souls je to soucasti te challenge. srovnat se s tim, ze se neco nepovede. DS jdou dohrat v podstate jakkoliv. navic stejne se da rict, ze gear zde hraje mozna jeste trochu dulezitejsi roli, nez jinych RPG.

    pokud jde o voicechat, tak fakt, ze to jde vypnout nestaci. minimalisticka komunikace je soucasti zazitku z hrani DS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší