Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super overrated. Je to těžký ? Super, tak na to plácnem 10/10. :D Nechápu. První Dark Souls je nehorázně špatně udělaná hra.
    • nejspise jsi nepochopil nektere principy prvniho dilu, a nebyl jsi ochoten hrat podle pravidel. proto ti muze prijit ze je hra udeana spatne...
    • Co konkrétně je na ní špatně uděláno?
    • Olorin
      Ještě jsem nezkoušel DS 2 ale zatím z toho mám stejný pocit *4*
  • Ahoj, setkali jste se v PvP s nekym, kdo poklekl, stal se nezranitelnym - neucinkuje na nej ani kouzla a ani zbrane? Po cca 5-10 vterinach se Vam odebere pocet zivotu, za damage, ktery jste mu zpusobili? Nevite o co jde? Je to nejaky cheat? Nezda se, ze by musel neco kouzlit. Nestalo se mi to poprve.
    Dale se me stalo, ze v PVP se pohyboval nekdo cca 5-10 krat rychleji nez moje postava. Tu halu pred cryptou Vendricka prolitl celou skrz za cca 1 vterinu. A nejen pohyb, ale i utok mel zrychleny.
  • To zas budou mít Skyrim hateři žně *15*
    • Neboj se, jsou tu i fanoušci Skyrimu (stále se nestačím divit, že takoví existují), kteří vlezli tam kam neměli a čekali pozitivní přivítaní. Podle hodnocení jsem potěšen, evidentně si hráči Skyrim už tak růžově nemalují.
      • jen id.ot muze tyhle dve hry srovnávat..ale koukam ze hinipindouru co si sem prijdou plivnout na dobre hry je porad dost. Skyrim i DS jsou obe fajn hry, kazda to dela ale jinak..
        PS: zkus se nekdy podivat na steam a porovnat kolik lidi hraje DS a kolik Skyrim, to se teprve nebudes stacit divit:)
        • Proc bys nemohl srovnatdve RPG hry s otevrenym svetem.
          • otevreny svet je prilis povrchni a jednoducha definice. hlubsi pruzkum prozradi ze hry jsou hodne odlisne. A ne nejsou to věci jako ze sekam mecem a drzim v ruce stit :p
        • Psychotic
          Klid. Jestli máš rád Skyrim jako já, prostě hraj a na tyhle elitistický hovádka s komplexem nadřazenosti se můžeš zvysoka vykašlat. Sám jsi řekl, že obě jsou to dobré hry a většina světa souhlasí. Co si myslí pár haterů někde ve východní Evropě nikoho nezajímá, takže určitě bude brzy TES6 a bude stejně epický jako pětka.
          • Můžeš být konkrétnější v čem spočívá ta tvoje údajná epičnost Skyrimu? Já hru považují za fajn parodii na fantasy a občas jsem se dokonce i zasmál.
            • gg: podle diskuze spíš na super tuper ultra mega sr... *1*
            • Já jsem to napsal správně, soudě podle toho co píšeš. Prostě typičtí zaslepení fans Dark Souls a Zaklínače (jsou to samozřejmě super hry), kteří jako obvykle porovnávají jabka z hruškama. Napsal jsem to tu schválně, abych zjistil, kolik podrážděných super tuper ultra mega hardcore hráčů se nechá vyprovokovat *15*.
            • Já bych dodal jen to, že fanoušci Babovřesek by se neměli bavit s fanoušky Kmotra, vždycky to skončí hádkou. Stejné je to i u Dark Souls(Kmotra) vs. Skyrim(Babovřesky)
            • Psychotic
              Nemám, co bych dodal.
            • Pokud se ti nelíbí Kmotr,tak jsi pro mě méněcenný a s takovým člověkem opovrhuji.
            • Psychotic
              Tohle je přesně ten komplex nadřazenosti, o kterém mluvím. Říkáš: "Nelíbí se ti to, co mně, tudíž jsem lepší. Když se mi nelíbí to, co se líbí většině, jsou všichni tupé ovce. Když se mi líbí to, co se líbí většině, tak každý, komu ne, je blb, který nechápe genialitu věci."
            • Tak pokud jsi nedokoukal nudou jedno z nejlepších děl filmového průmyslu o tobě hodně napovídá.Rád se utápíš v nízký vodách zábavy, proto už chápu tu tvoji epičnost.
            • Psychotic
              To by se vysvětlovalo těžko. Líbí se mi i Smrtonosná past, ale kdyby ses mě zeptal, co se mi na tom přesně líbí, pokrčil bych rameny. Příběh? Sotva. Akční scény? Mohly být lepší. Vývoj postav? Žádný. Hlášky? Moc ne. Ale líbí se mi.

              Navíc preference jsou něco tak subjektivního, že logické argumenty postádají smysl. Mohl bys mi tu vylíčit veškerou "genialitu" filmového Kmotra, ale na tom, že jsem to nudou v životě nedokoukal, by to nezměnilo nic.
        • Chudáci Skyrim fanoušci. Ohánějí se jen počtem ovcí. Kolik lidí čte 50 Odstínu šedi nebo Twilight ságu a kolik lidi čte např. Bakkera? Jsi chudák bez argumentů.
          • Co se tyce poctu urazek za hodinu tak zatim vedes. Chapu ale proc to delas... Musis prece tem podlidem vysvetlit co je to prava inteligentni a hodnotna zabava. Nejsi prece zadna ovce co jde s davem.
            Pevne doufam ze se tva vize naplni a vsechny ty trolly a hlupce v diskuzich co se proti tobe spikli porazis argumenty a urazkami a stanes se nejlepsim diskuterem v diskuzi!
            • V poho máš pravdu, byl jsem trochu protivný,zrovna tvoje názory jsou ok, čili sry
            • To je ten ignorant co se mu lore DS libil ale ne natolik aby se o nej nejak aktivneji zajimal. Nebyl pro hrani DS az dulezity i kdyz parkrat vysvtrcil ruzky.
            • Drasta? To je ten co nevěděl, proč nemůže být pyro v DSII? ANO,blbínci mě rozčilují a že jich tady je.
          • problém je v tom ze je nediskutuju kvůli argumentum, ty jsou dobre tak k soudu. Ale tebe koukam to argumentovani nalezite trapi, to vis, hledani pravdy a sebe sama da vždycky zabrat, ale neboj v urcitem veku se to prehoupne, a budes si jisty tim o cem mluvíš a nejaka argumentace ti bude ukradena:)
          • Ja opravdu nechapu proc musis bejt tak agresivni. Pusobi to docela legracne :D
            • Ale ja ani nechci nabízet argumenty, nemam to zapotřebí. A myslim ze mi to dneska stacilo, jako vždy naprosta ztrata casu která nikam nevede:)
            • Nechoď na mě se svým okolím. To je ta nejotřepanější fráze, když už diskutující nemá šanci nabídnout proti-argument.
            • Myslis ze potraviny pro diabetiky konzumije vic lidi, nez potraviny pro nediabetiky? To co tvrdis logicke neni. Je rozdil mezi tim co muze byt a mezi tim co je.
            • většina tech casual postizenych hrala oboji a byli spokojeny, aspoň v mojem okoli to tak je.
              Samozrejme chápu se mas vyhraneny názor a snazis se o tom presvedcit zbytek světa, ale to te prejde az zjsitis ze kazdy vidi stejnou věc většinou jinak a nic s tim nejde udelat:)
            • Tak mi prozrad, co je to za názor,že na steamu se hraje vice casual hra než hardcore? To je přeci logické, že hra přístupná i postiženym má více hráčů
  • xH4wK
    Osobne mam v DS2 cez 160 hodin a dokoncil som komplet vsetky achievementy, hra ma nadalej bavi a to hlavne pvp v poslednej dobe ;)

    http://i.imgur.com/6c5XnkK.jpg
    http://i.imgur.com/Zv3s7iR.jpg
    http://i.imgur.com/kGeQnKf.jpg

    Co sa tyka oneskorenia mysky tak som to riesil kompletne odbindovanim vsetkeho z mysky a cez AHK - Autohotkey spravil macra ktore bindovali mysku na klavesnicu (utoky atd..) a problem vyrieseny ;)
    • Sorac, ale to proste nechapu. Ja s PVP seknu tak po 5 soubojich, kdy mi dojde trpelivost, protoze PVP ma nasleduji pravidla
      1. Vyhrava cheater - pred chvili jsem ubral chlapikovi 2500 HP a health bar se mu neposunul ani o milimetr, nepritel je nezranitelny, souperi neubyva stamina atd.
      2. Vyhrava clovek s mensim laggem - lagstabbing je snad jeste horsi nez jednicky, jednou se mi stalo jako bilemu fantomovi, ze jsem mlatil do bosse, ktery byl tak ve skutecnosti cca 20 m vedle, nebo Vam ubira zivoty a az pak je animace protivnika, ze vlastne neco udelal - proste neni sance reagovat, protoze to co vidite ma zpozdeni i sekundu nebo dve a to mam ping cca 10-12 ms v zavislosti na servru.
      3. Vyhrava clovek s maggii - nektera kouzla jako soul great sword dokaze ubrat i 1700 HP na ranu. A i kdyz mam stit nahore s defense proti magii 80 -85, tak nektere berou napr. 400 HP. V kombinaci s existenci lagu, kdy mate velmi nizkou sanci na dodge, protoze neodhadnete, kdy uskocit, se jedna o skoro o neporazitelneho protivnika.
      4. Vyhrava dex build s rychlou zbrani - staggirng effect, kdy poise nefunguje/ respektive funguje nesmyslnym zpusobem. Po prvnim uderu jste v pytli a pak se jen divate, jak Vam ubira zdravi - nemuzete uskocit, nebo zvednout stit - viz. utok rapirem, kdy jste vlastne porad stagger.
      5. tak v 20% souboju se jedna o neco normalniho, ale kdyz chapete, jaky je PVP lag pruser, tak nevite jestli prave temito problemy netrpel souper, takze radost z vitezstvi miziva.
      • 1-jo
        2-50% na 50%
        3-blbost rozsekal jsem 1000 magu jsou jednodužší než dexteritáci :D
        4-Mam str build se havel štítem a sekám normálně dex NA Pána *8*
  • Otazka na on line. Jsem online ale nemam zaplacen gold. jak pojede DS2? budu mit na zemi rady a uvidim duchy hracu, ale nikdo se ke me nebude moc pripojit a ja k ostatnim ???
  • Nechci se nechat vyspoilovat než dorazí moje kopie hry ale funguje i v DS2 Parry a riposte? To sem na jedničce miloval..
  • Tak jsem byl zvědavý jak se taková hra hraje a mrknul na youtube. To je opravdu tohle?? http://www.youtube.com/watch?v=can9S3Jg_7Y

    S tou grafikou a animacemi postav z roku 2005 to autoři myslí vážně? Nad čím vším dneska ti konzolisti neslintaj... si raději zahraju Gothic nebo Zaklínače.
    • Oni slintaj nad kazou hovadinou.
      • kennyB
        Nevšiml jsem si. To spíše pcčkaři tu pořád nadávají, jak si můžou vývojáři dovolit vydat na konzoli nějakou exkluzivitu *3*
        • Jmenuj prosímtě jednu exluzivitu kromě GTA V která není na PC. Exkluzivní hry už nevycházejí dobrých 7 let.
          • kennyB
            Je jich spousta. The Last of Us, Uncharted, LittleBigPlanet, God of War, InFamous atd, atd. Takže těch tvých sedm let je asi spíše nesmysl, nemyslíš???
            • kennyB
              Hmm, jak pro koho, TLOU je pecka, GOW taky a i vlastně ostatní. Odpad možná pro pcčkáře, kteří je nehráli a jsou naštavaní, že jsou to exkluzivity. Ale LiileBigPlanet je z nich nejlepší *3*
            • Dobře, promiň s Little big planet s tebou souhlasim... zbytek odpad
        • To máš pravdu, spousta dobrých her vychází jen na konzole *13* Sám jsem si kvůli Heavy Rain pořídil PS3.

          Ale taky je pravda že na konzole vychází převázně plno hovadin a konzolisti se můžou zbláznit *1*
    • na nic nekoukej a zahraj si to. Už se od toho neodlepíš.
      • Hrál jsem jedničku a nic moc. Furt jsem byl v nějakých kobkách kde jsem viděl prd, pak jsem vlezl do dveří a najednou se přede mnou objevila 3 patra vysoká potvora s 10ti chapadly, která mě hned zabila protože dělej s ní něco na prvním levelu... Jako věřím že pokud bych to hrál na konzoli kde není nic jiného než bezduché mlátičky a střílečky tak by mě to asi bavilo, ale v přehršli našlapaných RPG na PC je Dark Souls jen průměr.
        • Jsi si vědom, že jiní hrů dohráli na startovním levelu? To že jsi neschopný a nedokážeš ocenit kvalitní titul, neznamená, že titul je automaticky špatný a nekvalitní. Pro mnohé zkušené RPG fanoušky (30+ let) je DS jednou z nejlepších herních sérií vůbec.

          A panu s nickem Kozel... Je to dnes již standard, ale pro někoho evidentně ně... K PC není problém připojit herní periferie. Pro ávody jsou tu volanty, 3rd person RPG jsou fajn s padem a mé oblíbené bojovky tu veldle mě leží japonský arcade stick...:-)
          • Waki, sorry, ale ten tvůj první odstavec... to je na kopanec do rozkroku. *7*
          • Mimochodem sám bych se taky přiřadil ke zkušeným RPG hráčům, DS 2 jsem bohužel zatím nehrál ale zkoušel jsem DS 1 a můžu říct, že to určitě kvalitní RPG není. Spíše bych to přirovnal k dungeon simulátoru což je taky celkem zajímavé ale pravé RPG jako třeba Baldur's Gate, Dragon Age 1, Gothic 1-3, Mass Effect 1, série Elder Scrolls... to jsou pravá RPG a s těma bych třeba DS nesrovnával. Těžké souboje neznamenají, že je to kvalitní roleplay. Pokud vím tak asiati měli vždycky problém s roleplay hrama.
        • Po tom co jsi napsal..jsi si jisty ze ony prehrsle naslapanych RPG jsou pro tebe ? :)
          • To každopádně. Gothic, Risen, Zaklínač, Mass Effect, Fallout, Dragon Age. U všech jsem se náramně bavil a všechny jsou tak o řád dopředu než DS.
            • Miserius: *1* *1* Wow, tolik vzteku kvůli jedný hry. Netvrdil jsem že je DS těžká hra, spíš že level design je nesmyslný a nezábavný. Rage Quit! *1*
            • Miserius
              Vysvětlil bys nám proč trávíš svuj volnej čas plácání kravin aby sis ospravedlnil tvojí nechopnost hrát Dark Souls? Řekneš že to je moc těžký a proto hraješ Risen... Jo, to máš pravdu, Risen v provnání s DkS asi jako CoD versus ARMA... Ty chudáčku, raději to nehraj pokud je to nad tvoje chápání a neřiká ti to přesně co dělat, pokud potřebuješ šipku "Jdi tam a zabij tohoto pána abys byl vládce světa!" Tak Přesne ty hry co jsi vyjmenoval jsou pro tebe, Dark Souls je na tebe zatim moc velký sousto... Dohraj všechny tyhle hry, potrenuj trošku mozek a pak třeba zkus znova, třeba tě už nezabije první boss a nebude rage quit
    • kennyB
      Že prej konzolisti *1* Nevíš, kdo si první díl vyplakal, aby to vyšlo na jeho ultra hardcore silnou platformu??? *1*
      • Byl to elpin?
        Ten si to vybrecel?
        • jj, já to byl. Jsem jim napsal prosebný dopis potřísněný vlastními slzami. Protože na PC je tak málo RPG že prostě Dark Souls tam musí výjít *1*
          • No, vzhledem k tomu, ze radite DS mezi RPG, tak se Vasemu nazoru neni co divit.
            • Vy mě nutíte brečet. DS nemá s RPG společného ani co by se za nehet vešlo. Je to jen bezduchá rubačka. Jak bylo řečeno, rpg je o hraní role a promiňte, ale hraní role v DS?? To snad ne. Možná si můžete myslet, že DS nemám rád, .. a je to pravda, ale nebudu vám vyvracet vaše chvalozpěvy, i když se s nima absolutně neztotožňuju. Může to být pro někoho zábava, ale pro mě je to propadák
            • DS samozřejmě je RPG a přitom s našim názorem tady spousta lidí nesouhlasí. *1*
            • Komu vykáš na internetu ty joudo, jinak rpg nerovná se tabulky skilly atd. ale hraní role, taky se mi na současných rpg nelíbí redukce prvků vývoje postavy, ale to mi nebránilo abych si třeba mass effect trilogy plně neužil
    • grafika je naprosto v pohode, pravda, hratelnost nic moc, ale vizuál je slušnej
      • *8* Ok, tímhle se to potvrdilo. Mrkni někdy jak vypadá třeba onen Zaklínač... v duchu si to srovnej... třeba vedle sebe si můžeš dát obrázky ze hry a kouknout na to krásné rozlišení textur a dynamické stíny, které Dark Souls 2, hra z roku 2014, určitě má... počkat, ta postava vlastně žádné stíny nemá... a ty textury... ty rozmazané čtverce, to jsou textury?

        Dokonce je i petice za bojkot Dark Souls 2 právě kvůli otřesné grafiky, ale jak je vidět některým (nebo že by většině?) konzolistům to neva.
        • kennyB
          A počkej, jak si budou pískat pcčkáři, až to na pc vyjde *1*
          • No jako vsadil bych se že tam tu grafiku poladí, aby si neudělali ostudu i na PC kde přece jen jsou lidé vybíravější, páč jim není 10 a nesedí u hraní na gauči před telkou... omg, už jen ten způsob hraní her je prostě divný *1*
            • KO23L: Nesouhlasim ani s jednim, ani s druhym. Nemůžu na reklamních videích ukazovat hru lepší než jaká ve skutečnosti je. Pokud to není ilegální, tak minimálně amorální. To že by byli proti sobě když by hru nevylepšili je pravda, ale to s tím nemá co dělat. Klamavá reklama je pojem který právě že vystihuje situaci kdy si výrobce přilepšil, aby nebyl sám proti sobě *3* A pokud ta hra je taková na PC a ne na konzolích, měli by to správně označit co je z čeho. Koneckonců zákony mluví jasně.
              A co se týče televize vs. židle, to je hodně subjektivní. Já si u kompu záda rozhodně nelámu a pokud ty ano, pak děláš něco špatně.
            • Mne zas přijde hloupé lámat si záda i večer u hry nad K+M, když už musím dřepět u počítače 8-10 hodin denně v práci. Je pro mne mnohem příjemější hodit se do pohodlné polohy jen s gamepadem v ruce, před telkou ... jedno na které platformě, protože ani PC dnes není problém připojit k telce. K čemu jinému bych tu telku pak měl, v programu stejně neběží nic co by stálo za to na to koukat. Jinak k té grafice , naopak bych řekl, už nám není 10 let abychom řešili nějakej počet polygonů a ostrost txtur, hra díky tomu jiná ani lepší nebude. Vybíraví jsou právě spíš ti mladší.
        • schválně jsem zkoušel v googlu hledat "Dark souls 2 petition" a vyskočili na mne pouze prosebné petice o přinesení DS2 na WiiU, na PS4 atd. :D ..... na žádnou petici zabývající se grafikou jsem nenarazil.
          • Blbě hledáš. Každopádně jsou lidi naštvaní že hra vypadá o dost hůř než na trailerech, které byly zveřejněny před vydáním hry. Něco o klamavé reklamě atd., nevim, nějak jsem to do detailu nekutil. Když sám vidím že je ta grafika pomalu horší jak v DS1 tak se petici ani nedivím.
            • *double post*
            • Tak prezentace byly určitě z verze běžící na PC, kde mohou využítř modernější technologie než na last gen konzolích (shadery, stíny, depth of field atp.), by byli sami proti sobě kdyby neprezentovali nejlépe vypadající verzi. To že si to někdo neuvědomí a čeká takovou grafiku na bezmála 10 let starých konzolích je bych řekl jeho problém. A grafika je o dost lepší než v DS1. Lepší povrchy, osvětlení, daleko lepší animace oblečení atp.
  • ahoj chtěl bych se zeptat jde v souls 2 hrat ve 2 hracich? nemyslim multiplayer ale neco jako v diablu 3 kde se pripoji 2 ovladac a muzu hrat s pritelkyni na 1 xboxu spolecne dekuji za odpoved
  • Úprimne? V rpg si nikdy nedelám za avatara plechovku. A tady stealth, lukostrelba a magie nestojí za nic, lepe receno jsou prakticky non existentni.
  • XXHUGOXX
    Čo je ťažšie, dark souls 1 alebo dark souls 2 ?
    • Zatim se to zda lehci, ale mam teprve sest hodin. Stit neni nezbytnosti jako v jednicce a maji pouze dve povolani v zaklani vybave. Ten co jsem nasel cast utoku propusti. Pouzivam dual wield. Docela mi chybi backstab animace a o spoustu!!! dusi me pripravil jiny zpusob skakani. Je potrba aby to preslo do krve. Hoodne osklive je snizovani zivota s kazdou smrti, ale nakonec prijmes, ze mas jen pulku a naucis se s tim prezit:). Nakonec jenn, ze je to stejne jak u jednicky, budes se ucit nepratele a ono to pujde.
      • Miserius
        Backstab animace jsou a vypadaj aspon lip + s kazdou zbrani jiny... Lepší než ta totožná animace v jedničce...
      • Loneck
        V jednom videu jsem viděl, že se dá v menu nastavit skákání na stejné tlačítko jako v jedničce.
    • Kilo peří.
      • XXHUGOXX
        Ježiši Kriste zase ty ? *15* To už čo za individuá sem chodí ? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit