Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rhulad
    10/10 Jo a Ne. K ostatním dnešním "hrám" je to číslo oprávněně, ale vůči původnímu Dark Souls to není zrovna dvakrát fér. Jednička má daleko lepší atmosféru, na hráče působí neustály pocit deprese a beznaděje, dvojka je proti tomu dosti slunéčková. Co jsem tak zatím mohl postřehnout, tak příběh se mi nezdá tak propracovaný jako v jedničce. Ano, znovu se tu musí používat imaginace a představivost, ale pocit uspokojení ze složení mozaiky už není takový jako v jedničce. Lokace, které jsou podkreslené hudbou tu stále jsou na hodně vysoké úrovni, ale druhé Ash Lake jsem tu nenašel. Dark Souls II to má těžké, jelikož se bude pořád srovnávat s nejlepší hrou historie(pro mě) a v tomto boji nebyla úplně úspěšná, ale prohrála ze ctí.
    • Tam byl nějaký příběh? V japonské hře? *1*
      Neveděl jsi proč je tento svět v prd*li ani jak to zvátit a další podstané věci. Jen nějaké obecné kecy a stejně se nic nezměnilo.
      • Rhulad
        Ne nebyl, ta hra mě tak nudila, že jsem si u toho utvořil vlastní literární dílko.
        • MidnighT91
          Příběh v ds byl bohatej a vysvětlil všechno co jsi potřeboval vědět. Za to že jsi ho nepochopil může jenom tvůj nezájem. Příběh byl vyprávěn zkrze předměty co jsi ve hře našel...
  • WhySoSad
    Zdravím, pokud by měl někdo náladu vyspoilovat si tuhle skvělou hru, tak může kouknout na náš LP ;)

    http://youtu.be/NDbuEauJbYs
  • XXHUGOXX
    Čaute, skúsil som si len tak pre skúšku stiahnuť dark souls 1 na pc. A fakt na to nemám nervy. Nehovorím o obtiažnosti, ale o tom, že mi je priamo v hre vidieť myš, teda kurzor myši. Prosím, poradte mi ako urobiť aby ju nebolo vidieť.
    • pokud to hrajes na PC tak si kup DS2 ...nebo spis pockej jestli splni sliby a opravdu to ovladani mysi a klavesnici bude pouzitelne. DS1 je v tomhle ohledu peklo a ikdyz to jde prezit proti obyc mobum, tak proti nekterym bossum to je ocistec a oproti hre s gamepadem to umele zvysuje obtiznost hry tak o polovinu.
    • alladjex
      Sice to spustí možná flame, ale ... zainvestuj a kup si dobrej Gamepad. Já mám například už mnoho let rumblepad od Logitechu (drátový) a nikdy jsem koupě nelitoval. Hraju jen na PC, ale gamepad je na některý hry super ovladač. A DS se mi s ním hrají moc fajn.

      Jen aby mě někdo nekamenoval. Nemyslím si obecně, že to je pro všechny lepší. Jen sděluji svůj subjektivní názor.
      • gamepad je pro ty, kteří nepochopili, jak se ovládá myš
        • Ve skutecnosti je obtiznejsi zvladnout gamepad. S mysi umi soupat kdejaky duchodce :-).
        • kennyB
          Myslíš šoupání po podložce??? Pravda, to asi chápe málokdo *7*
      • Keyz
        Obecně by bylo lepší, kdyby to tvůrci udělali pořádně a nebyla nutnost kupovat další ovladač.

        Kdyby to byl letecký simulátor tak neřeknu....
      • Nejsem si jist, ale i když to hraješ s gamepadem, tak jde pořád bez té úpravy vidět kurzor. To samé je např. V MGR:R
        • kurzor strčíš za okraj monitoru :) aby neobtěžoval
        • Nene, hrál jsem to taky na pc s xboxovým gamepadem a bylo to úplně stejný jako hrát to na xboxu.
    • http://www.nexusmods.com/darksouls/mods/19/? v config souboru zapnout hide mouse cursor on the startup tak nějak....
  • pozor, neplést si DS s rpg. Tohle není rpg, ale akční hra, protože nesplnuje nektere zakladni znaky žánru.
    • RPG = role playing game (čímž Dark Souls je). K tomuto pojmu nejsou vázány žádné jiné vlastnosti, navzdory tomu co si někteří zastánci "jediných správných her" myslí. Žádné jiné "základní znaky žánru" neexistují. Úplně původní RPG vypadaly přesně takto, takže nemá ani smysl se hádat o tom, jak žánr vznikl.
      Navíc, hry se nešijí žánru na míru, to by byla idiocie. To bychom mohli trvrdit že Mass Effect není RPG, protože postavy jsou dané.

      Úplně jsem si připomněl ubohost hráčů co běhají po fórech moderních arénovek a píší o všem co si myslí, že arénovka musí a nesmí mít.
      • Chapu Vas zjednoduseny pohled, ktery vyplyva z neznalosti vyvoje za poslednich 25 let. Bohuzel aspon recenzent by mel mit vice zkusenosti nez Vy. Pro Vase info: ME - je mnohem vice FPS nez RPG.
        • Můj zjednodušený pohled? Si ze mě děláš srandu. Právě že můj pohled vychází ze současného vývoje. Žánry se neustále mění, vyvíjí a dělí a absolutně se neřídí něčím názorem.
          I když hře dáš nálepku "akční RPG" nic to nemění na tom, že je to podžánr RPG.
          Mimochodem názor člověka, který TPS označí za FPS, automaticky považuji za neplatný.

          Je taky potřeba rozeznávat mezi formou a žánrem, což tobě očividně taky nejde. FPS a TPS je forma, nikoliv žánr. A jestli mi chceš tvrdit, že Mass Effect není RPG, tak se vážně zasměju.
          • Mohu zeptat jestli jsi nekdy hral System Shock? To je akcni RPG. ME, obvzlaste 2. a 3. jim neni. A neni jim ani Deus Ex - ani I a ani III, ktere maji k RPG mnohem bliz nez ME. Jak rikam nezkusenost, neochota se ucit vede k zjednodusujicim zaverum. Typicke jak rikas pro "soucasny" vyvoj.
    • kickasl
      Rika se tomu akci rpg a uz jsou tu s nami dlouho.
      Kategorizovat hry obecne je trochu problemove, ale spise z toho duvodu, ze slova jako RPG ci akce muzou znamenat hodne veci.
      Treba walking dead je jasna adventura, ale byla by chyba oznacit to za rpg? Vzdyt kde mate takove vziti do role... Pokud to trochu prezenu tak v kazdy hre hraju nejakou roli :).
      • http://www.rpghry.cz/blog.php?id=62
        • kickasl
          Procetl jsem a mel bych spoustu namitek. Cim vic jsem toho precet tim negativnejsi nazor jsem na clanek mel, ale posledni odstavec to (i kdyz ne uplne) zachranil.
          Na clanek nejak obsahleji reagovat nebudu, protoze to by bylo na dlouho a zrovna nemam na takovou reakci naladu.
          Takze strucne: Namitky jsou proti diablu a vetsina/vsechny/cast(pocitat to nebudu) na dark souls neplati. Stale mi nevadi, ze je diablo oznacovano jako akcni rpg- takove je proste oznaceni pro diablo-like hry.
          A hlavne: budme tolerantni a trocha optimismu by taky neskodila.
    • *1*
    • Akční rpg by ti vyhovovalo? A má tvoje poznámka nějakou hlubší pointu?
      • Ne, treba me by nevyhovalo. Je to spis akcni hra s prvky RPG. Obdobne jako Diablo. Akcni RPG by mel byt napr. Zaklinac.
        • Jeste pro info: kdysi se pouzival termin akcni RPG, pro hry, kde souboje probihaly bez moznosti pauzy a bez tahu - proto to oznaceni pro Zaklinace jako akcni RPG - obdobne jako Gothic I,II,III nebo TES I, II, III,IV, V
          ostatni RPG byly neakcni - napr. Realms of Arkania I,II,III, Fallout I, II, Drakensang I, II atd.
      • co ja vim, treba jsou mezi nami lide, kteri DS neznaji a mohli by nabyt dojmu, ze koupi DS2 dostanou opravdove RPG a nasledne by byli zklamani
        • Já si Darksouls koupil (první díl) a zklamán jsem rozhodně nebyl. Teda až teď, když jsem po 150 hodinách zjistil, že to co jsem 4x dohrál nebylo RPG, ale akční hra. Jdu spáchat harakiri!!! *2*
          • Promin, ale pokud Ti to trvalo 150 hodin pochopit, ze DS neni RPG, tak jsi tak trochu zabrzdeny nebo jsi zadne RPG nehral. Ale asi to neni duvod k sebevrazde. Ja jsem trochu zklamany byl, protoze 10/10 a oznacit to za nejlepsi RPG roku, to uz vyzaduje hodne ignorantsvi. Nicmene DS byla pohodova oddychova hra po praci, kde smrt se vubec nemusela resit, stejne jako spousta jinych aspektu, ktere jsou pro RPG nezbytne. Tim respawnem a umiranim to tak trochu mi pripomela dobu First Samurai nebo Prince of Persia, avsak s tim rozdilem, ze zde jste mohli zemrit kolikrat jste chteli a neznamenalo to game over.
            • To, ze Te hra bavila, je v poradku, me taky bavila, stejne jako spoustu jinych lidi. Problemem je, ze ji recenzenti vydavaji za neco co neni, at uz z neznalosti nebo z vlastni hlouposti. Termin RPG je dan 25 letym vyvojem RPG, ale pravdou je, ze dnes se hranice dost stiraji. Jedna se o hry, kde neni pouze role playing, ale maji v sobe unikatni mix - silneho pribehu, souboju, adventurnich prvku, vyvoje postavy, logickych hadanek atd.
              Jako dobry priklad akcniho RPG by se dal oznacit - Zaklinac I, II + Gothic I, II
              neakcni RPG - Fallout I, II, Drakensang I, II, Baldur's gate I, II a Planescape Torment
            • No popravdě mi to nedošlo ani po 150 hodinách. To jsem asi beznadějný případ, viď? A ani teď si nejsem jist, co jsem to vlastně hrál. Doposavaď mi stačilo, zda mě hra baví. Ale od těď prahnu po vědění, jaký druh hry jsem to vlastně hrál. Ani nevím jestli jsem kdy nějaké RPG hrál. No to je hrozný pocit!
              Proto se ptám: Kdo oficiálně stanovuje co je a není RPG? Jsou na to nějaké normy? Třeba něco jako je PEGI pro věkovou hranici. Můžeš mi poslat nějaký odkaz?
    • vetsi rpg jak cela serie diablo...
      • Diablo taky neni naky obyč rpg. Diablo definovalo svou vlastni kategorii diablovek.
        Diablo hardcore forever!
      • No ani diablo nie je RPG ;) Aj DS aj Diablo su akcne RPG.
      • s tim se neda nez souhlasit, na druhou stranu pochybuju, ze by autor prvniho prispevku, oznacil Diablo za rpg :D
        • ja vim, ja se snazil taky nekolik let po prvnim diablu lidem vysvetlovat, ze to ma s rpg pramalo spolecnyho (asi tak rozvoj postavy), az jsem to nakonec vzdal *5*
  • nepochybne, DS seria je vynikajuci zazitok ,ale to 10/10 vam potom pripomeniem aj u Witcher 3 *3*
    • Ty už jsi ho hrál? *8*
      • nie , ale pamatam si ked DS 1 dostala 10 aj napriek chybam a witcher II 9 . A uprimne , ta 9 mi nevadi ,aj napriek tomu ze somvelky fanda witchera , pretoze to hodnotenie sa mi zdalo OBJEKTIVNE a som rad, ked sa clovek neboji vymenovat aj chyby a nie len oslavovat hru a nie davat 10 aj napriek urcitym nedostatkom.
        • alladjex
          DS mi za míň hodin udělala hlubší šrámy na duši ;]
          ... myslím to jako vtip. Obě hry mě baví a je mi jedno jestli mají 9 nebo 10. Obě patří do nějvyšší ligy a vždycky mě recenze přesvědčili, že stojí za to si je koupit.
        • Dark Souls má daleko míň chyb než Witcher 2. Viz Wicher 2 a jeho naprosté zjednodušení RPG prvků oproti jedničce, krátká herní doba, málo kapitol- v podstatě jen dvě. Málo stvůr, které se do nekonečna navíc opakují a to i zcela nelogicky na klimatické podmínky. Nádherný vizual a nadprůměrný příběh to táhl nahoru.
          • Moje slova!
            • Promluvil Geraltuv pindik
            • Podejte si s CR7 pindíky a radujte se. Jste na vrcholu fanboyovství. Na tý hře stejně jen žerete to, kdo umře míňkrát u bosse a pak to sdílí na FBíčku se svojí hustokrutopřísnou komunitou. Porovnávat s DS Witchera je úplná blbost, neboť Witcher vyhrává ve všem od příběhu po souboje.
  • PravyMonty
    Off-topic: Jsem jediný komu se nejde připojit v Dark Souls(1) na PC do GFWL/Online modu?
    • michelangelocz
      U me taky vsechno slape. Nedavno si navic GfWL stahoval update. Problem nastal jen s pouzivanim modu, kterej mel online stabilitu zlepsovat, coz se mi ale vubec nepotrvrdilo a tak jsem ho vyhodil – slo o DSCfix.
    • Kozy
      Před chvíli mi to normálně šlo. Takže asi ano.
  • Za mě jako fandu Souls serie taky 10/10, ostatně stejně jako oba předchozí díly. Potřeboval bych poradit, stal se mi takový zlý, nepěkná věc. Jak trouba jsem zkoušel, co udělá spálení efiggy u bonfiru a zrovna v tý lokaci, kde jsem potřeboval nejvíc pomoct od ostatních s boss arenou, kde jsou rovnou 3 bossáci najednou a sám bych je fakt nezvládl, no tím spálením efiggy jsem si zablokoval jak invading, tak tu možnost přivolat si někoho na pomoc a teď nevím, jak to zrušit, zvrátit. Na wiki jsem četl, že prej to po půl hodině odezní, ale mě nic neodeznělo. Nevíte někdo, co s tím? Díky
    • kennyB
      Já asi tak dvakrát umřel a zmizelo mi to. Ale asi by to chtělo jinej fígl *1*
      • Hmmm *9* mně to nezmizlo ani po 4, ani po dvou hodinách čekání, ty 3 sentinelové jsou takový ku*vy *1*
    • "Za mě jako fandu Souls serie..."

      Byla jasné, jak to dopadne. Zbytečně jsi se rozepsal.
  • Dotaz: Ještě Games.cz spolupracuje s Metacritic. Nedávno tam byly uvedeny i recenze z games.cz a nyní jsem tam dlouho nic neviděl.
  • Veskoslav
    Pár postřehů po 4 hodinách střídavého hraní s přáteli na Xboxu.
    1. Hra se mi zdá poněkud lehčí než 1. díl. U většiny bossů jsem zemřel 2-3krát. Normální jednotky mě prakticky zabijí jenom tehdy, když udělám nějakou fatální chybu. U prvního dílu jsem umíral častěji než si žena kupuje nové boty. Dá se nějak trochu zvýšit obtížnost? Nějak jsem to podrobně nestudoval. Prostě jsme to zapli a hráli.
    2. Grafické zpracování mi místy přijde horší jak u 1. dílu. S prezentovanými videi před 3 a 8 měsíci to nemá prakticky nic společného. Blízké okolí ještě ujde, ale ten zbytek je osekaný až na kost nebo vyřešen "mlhou". Škoda.
    3. Chybí mi Pyromancer. Zlepšilo se ale používání luku a troufám si tvrdit, že tak o 200% oproti předchozímu dílu. Podle mě je to teď skvělá zbraň, která se doplňuje s primární zbraní.
    4. Hratelnost je jinak skvělá. Zůstala zachována z 1. dílu DS.

    Když to shrnu, tak hra je skvělá, ale něco tomu chybí oproti 1. dílu a kazí to i nesplněné sliby vývojářů. Jsem zvědavý, jak to dopadne na pc.
    • TAK ZA1.Hra se ti zda lehci pac nejsi novacek tudíž se nemusi moc seznamovat s ovladanim vse mas vychytane s prvního dilu souboje atd...
      za 2.Grafiku bych neresil ta není dulezita u zadne hry! Zabavnost je na prvním miste a tu dark souls splnuje na jednicku s 3hvezdickama!!!
      Za 3.Oproti 1.dilu nechybi nic!Ano když si to poprvé zapl byl si z toho vycakanej tudíž ty pocity jako byly v prvním dile uz nebudou takove.Kdyby ds2 byl první dil tak by se ti 1 zdala byt horsi
    • Miserius
      Pyromancer tam neni ale na ohnivý spelly narazíš neboj (pyromancer tam neni kuli lore). Obtížnost jde zvýšit několika způsoby. Nejlehčí je se přidat k Covenant of the Fittest, je v Majule, je to pomníček ke kterýmu vede cesta za kovářovo kadiboudou. Další způsoby jak zvýšit obtížnost jsou spalování "věcí" v bonfiru, to jsem ale nezkoušel
      • Veskoslav
        To dáme asi až při dalším hrání:) Děkuji. Jsme zase po letech nakoupili tunu energeťáků, koupili 2 kopie DS, Xbox a PS3 a k tomu 4 pc s Titanfall a o víkend je postaráno:-D
        • to by mě víc zajímaly Vaše dojmy z titanfall...?
    • Tak si nastuduj lore a pak vynech nářky na pyromancerem. Jinak to tvoje hodnocení, je tak z youtube. Ke hře jsi zopákl, co jsi četl tady. Absolutně nic nového.
      • A to jako nemůže napsat podobné věci? To musí napsat protichůdké, aby lidé jako ty byli spokojeni? A i mě chybí Pyromancer a nevím, co to má společného s nastudováním lore....
        • Panebože. Prostě tam být nemůže. Je to naprosto zbytečné řešit. Tohle není Blizzard nebo Bioware, který si pošlapou svoji lore. Spíš by to mělo být v plusu.
          • Co sem pleteč Blizzard? Prostě mi tam něco chybí. Ale chápu, že ty se s tím nározem nemůžeš smířit....Nevím, co je tak těžkého, když jsem si v 1. díle nejvíce oblíbil Pyromancera, že mi pak v 2. díle chybí. Asi těžké k pochopení a přitom taková jednoduchá věc.... *7*
            • Takže pro Veskoslava a Drastu. Witch of Izalith je matka pyromancery a ve hře se objevila se v Age of Fire, jelikož se to odehrává o mnoho dříve(jak bylo několikrát řečeno při uvedení hry), tak tam prostě pyromancery být nemůže. Na tohle ti stačí intro v Dark Souls. Ignorance dnešních hráčů je do nebe volající.
            • Ja teda lore jednicky az tak moc taky nenasal a nejsem si uplne jistej jestli chapu proc tam pyromancer byt nemuze. Kvuli hre jako takovy to nebylo az tak dulezity. Muzes se jenom strucne podelit o to proc DS 2 nemuze byt pyromancer?
            • Nevím jestli si tak blbej nebo to na mě hraješ. Pokud jsi hrál jedničku a četl jsi něco aspoň o dvojce než si hru sis koupil, tak přece musel vědět, že tam pyromancer nebude. Čili jestli lituješ peněz kvůli classe, tak spíše lituj své blbosti a ignorance.
            • Tak si poplač a jede se dál.....Evidentně máš potřebu shazovat ostatní za jejich jiné preference.... *11*
            • Nevím jestli k smíchu nebo k pláči?
            • Proč sem pleteš Veskoslava? Mě chybí hodně a mrzí mě to a i možná lituji koupě té hry. Takto jsem dlouho uvažoval, za co hrát.
            • Chybí to tobě nebo Veskoslavovi? Pozor ať ti nepraskne žilka.
  • Skyrim je pěkná hra, která mě na dlouho zabavila. První Dark Souls mě znudila během několika hodin. Dvojku už si nekoupím, ale přeju všem hutnou pařbu. *4*
    • Me taky Skyrim bavil vic nez Dark Souls a vzhledem k prodejnosti to tak ma vetsina hracu. Samozrejme prodejnost hry nesouvisi s jeji kvalitou.
      • Konečně někdo, kdo se vyjadřuje přesně.
        Nechci říct že Dark souls je horší než Skyrim, ale už mě štvou Fanboys/girls
        jak sem povídal : typu blbého nemyslícího zvířete jenž pro něj je jediná věc nejlepší hra a fakt blbě shazuje hry, které jsou prostě lepší.

        Já osobně jsem taky Skyrim hrál a prostě se mi zdál horší.
        (Opět musíte omluvit mé pravopisné hrubky, jak jsem povídal, nejsem moc dobrý pisatel).
        • Nemáš obavu, že tím "hry, které jsou prostě lepší" ses sám zařadil do té kategorie nemyslících zvířat? Není hraní náhodou o tom, co toho kterého hráče baví, ať už si o tom ostatní myslí cokoliv? Hm? ;)
          • Zřejmě sis nepřečetl odstavec SHAZOVÁNÍ HER.
            ale to je v pořádku pro nemyslící zvíře.
            • Byl jsem zvědavý. Stačí? Nebo chceš zavádět nějaké podmínky, které musí člověk splnit, aby mohl otevřít diskusi a případně se do ní zapojit? Protože pak bychom se oklikou dostávali k tomu zvířátku. *3*
            • Když si myslíš že je to nuda, když nechceš hýkat se všemi ostatními :
              Proč jsi sem napsal tento koment ?
              Proč jsi sem vůbec lozil ?
              Proč jsi vůbec Dark souls 2 otevřel ?
            • AAA: Je to dobře do chvíle, kdy toto hodnocení začne zkreslovat nedospělý jedinec za pomoci zakázaných technických prostředků. Potom už nemáš nikdy jistotu, co se líbilo nebo nelíbilo skutečným lidem a co jenom tomuhle chudáčkovi. *4*
            • Jestli máš potřebu odsoudit můj komentář jako blbý a priori, nemám já potřebu ti cokoliv vysvětlovat. Když budeš psát slušně, budu ti věnovat svůj čas. Jasný?

              A jako gesto dobré vůle: Komentář jsem napsal, protože mám rád vyváženou diskusi. Byl bys raději, kdybych nadšeně hýkal spolu s ostatními?
            • Podle mě je dobře, že je hodnocení debilních příspěvků v mínusu. Aspoň to tady není, jak na novinkách.cz, kde se mi otvírá při kladně hodnocených příspěvků nůž v kapsi.
            • Ta otázka zde stále přetrvává
              PROČ JSI NAPSAL TENTO BLBÝ KOMENTÁŘ ?
            • Nikdy nehodnotím příspěvky v diskusi, které se účastním. A boty mám jen v botníku. *4* Osobně bych zdejší hodnocení buďto učinil rezistentnějším vůči podobným exploitům, nebo ho rovnou zrušil.
            • To Dworkin - myslím že si můžete podat ruce, s tím klikacím botem jsi musel přijít první, protože není možné aby tvoje (jako obvykle) přitroublé názory měli víc než 10+ a všechny ostatní 10- ... alespoň tak to bylo ráno, teď už to někdo překlikal na přesný opak :D
            • Anonyme, je trhem v oku nedospělého mladého muže s klikacím botem a spoustou volného času. Těch 18 minusek se tam objevilo v průběhu několika vteřin.
            • My jsme si to přečetli už nahoře. Nejsme nemyslící zvířata. *1*

              Jinak s tebou souhlasím, že bejt agresivní kvůli hře je docela legrační. But that's my point, actually.
            • Když toto tedy není pro tebe shazování, zbývá poslední otázka :
              PROČ JSI TEDY NAPSAL TENTO JENŽ JE TRNEM OKU 18 ČTENÁŘŮ.
            • Hoši,hoši...Nechcu rejpat, ale řekněte mi kdo je tu nemyslící zvíře, když se tu hádáte kvůli HŘE...Radši si zahrajte, a nespamujte tu diskuzi o tom kdo co hraje,co je lepší a a kdo je nemyslící zvíře.

              PS: Omlouvám se že to tu je dvakrát, poprvé sem to poslal trochu jinam než sem chtěl...xD *3* *3*
            • Ne, není to shazování hry. Shazování hry by to bylo, kdybych napsal, že ta hra je příšerně nudná. Když napíšu, že _mě_ nudila, je to něco úplně jinýho. Chápeš ten rozdíl?
            • Ano, ale proč píšeš : Skyrim je pěkná hra, která mě na dlouho zabavila. První Dark Souls mě znudila během několika hodin.

              Toto je upřimně shazování hry tupého nemyslícího zvířete.

              Ovšem jsi měl pravdu s nepochopením, přečet jsem toto vskutku narychlo tak se omlouvám.
              Jinak po druhém přečtení musím akorát souhlasit s druhou větou.
            • Obávám se, že jsi nepochopil to, co jsem napsal. *4*
    • A smysl tvého příspěvku?
      • Jsme snad v recenzi na Skyrim nebo proč sem taháš Skyrim?
        • Protože se tady v diskusi ten Skyrim probíral. Ale hlavní téma příspěvku to nebylo. *4*
          • Takže jsi přispěchal Skyrim zachránit. Hodný chlapec. Paní učitelka bude mít z tebe radost.
            • Vidíš, a já jsem do něj kvůli tomu nechtěl rejt. *4*
            • MickeyMutant
              Do prdele, Dworkine, jaks dokázal, že ti oponenti v diskuzi na dobrou noc vzdávaj poctu?
            • Hold Dworkine spát se mi ještě nechce.
            • Anonyme, ten spánek by ti udělal dobře. *4*
            • Dworkin.
              Tvoje blbost nezná mezí.
              Tady se komentuje Dark souls 2 což hra o mnohem lepší než Skyrim (dokonce i Zaklínač je lepší než Skyrim).
              Takže, běž si netaktizovaně běhat, dělat dobývání hradu tak malé, že se vejde i do hrnku s čajem, klikat jak vo život atd..
              Popravdě, slušný člověk Dworkine neleze lidem do komentů, a nepíše Fanboy blbosti o Skyrimu.
              Toto dělá vskutku člověk s mentalní poruchou A.K.A takzvaným FanBoy/Girl tupostí kterou trpí :
              Beliebeři
              Directoneři
              Ty
              (Musíte omluvit mé pravopisné chyby, nejsem moc dobrý pisatel ale když je člověk unaven tak se nemůže moc dobře soustředit, taky bych rád na chyby neupozorňovat, Děkuji *3* )
            • A co děláš, v jakém oboru?
            • No já ne, ale podle inteligence tvých příspěvku jsem myslel, že ty ano. Pokud ne, tak je to ještě horší než jsem si myslel a chce to nasadit rychlou léčbu. Předepíší ti tohle: Méně Skyrimu a více kvalitních her jako je Dark Souls. To se mozkové buňky pak prokrvují rychleji a myšlení není za roh. Držím palce.
            • Paní učitelka? Ty ještě chodíš do školy? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit