Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Dobře, že si další díl drží laťku vysoko a nepodělali skrze změny.

    Jsme zvědav na PC verzi, kde se do toho promítají další věc.
    Například u konzole nemá smysl moc hodnotit technickou stránku. Vše ten HW vytěžuje co to dát a vypadat to zásadně lépe nemůže.
    • GFWL to nema, tak to je uz ma z polky vyhrane.
      • Kvůli GFWL jsem dodneška svojeho Battlemage pořádně neprohnal v PVP. Celkem zamrzí. Ve dvojce mi teda GFWL fakt chybět nebude :D
      • Keyz
        To je velké +.
  • ked vas ta hra nebavi tak ju nehrajte a nezvratkujte tu na nu
  • Hmm 10/10 gratuluji Dark Souls II nastavil si laťku hodně vysoko, ikdyž jak se říká absolutní hodnocení se dávat nemá vždy může přijít něco lepšího.
    • maros.goc
      absolutne hodnotenie sa dava taktiez vzhladom na danu dobu :) pretoze podla vasej logiky by ziadna hra nemala dostat 10 a mozno ani 9 ...ved mozno pride dalsia hra ktora si zasluzi 9tku ovela viac ako tato ..atd ...
      • Hodnoceni nema hodnotit ani danou dobu, ani srovnavat hry napric, ale maji byt dany parametry a pokud je dana hra splni, pak ji odpovida dane hodnoceni, a to tu v games.cz existuje. Ovsem hodnoceni byvaji ovlivneny subjektivnim pohledem, ktery ma kazdy i ten, co se snazi byt objektivni. At uz tim, ze dokaze videt chyby, ktery nekdo nevidi a nebo naopak prehlizi neco, co se nemusi zdat ostatnim.

        Kazdopadne hodnoceni 10 muze byt pouzito stejne jako muze byt pouzita hodnota 1 pro nesplneni vsech podminek. *2*
  • Ahoj jak jse jmenuje ten prsten do ktérého se vytesá jméno přítele pro lepší spojení v online a kdo a kde ho prodává prosím v ENG moc děkuji za pomoc...
    • Miserius
      Prodáva ho mluvící kočka v Majule, určitě jsi ji potkal (stojí asi 14 tisic)
      • Dekuju
        • Miserius
          A netesá se tam jméno přítele ale jméno "boha kterého uctíváte"..aby to vzdy toho kdo se pripojuje pozdeji hodilo na server cloveka co ma prsten se stejnym bohem a tak hned bylo možný "coopovat" a nebude potřeba reloadovat pro změnu serverů
          • Takze si oba koupime prsten a vyberem si oba stejneho boha z 10 nabizenych?
            • Miserius
              Jo, pomotal jsem to, sorry *1*
  • cr8gg
    Nehral jsem DA1 ani nebudu rhat DS2, ale dat 10? ... byla tady spoust aher co by si to zaslouzila a maj misto toho 8-9.. a vy tomuhle date 10? Nejak nechapu proc... hlavne nehcapu ten hype kolem toho :/ co z toho ze umrete 20x za 5 minut. bych u toho akorat rozmlatil stul ^_^.

    Pisu jen proto, ze 10 by snad mela mit dokonala hra po vsech strankach .. a tady je co jsme cetl celkem dost chybek... Ales bude asi Fanboy nebo lehce "na prachy" .. if you know what i mean ..
    • Gordar
      Kdyz si to nehral jak se muzes vyjadrovat ze si to hra nezaslouzi ? A ta tvoje teze teze ze 10 hra musi byt dokonala je uplne pitoma. Zadna hra nikdy nebude dokonala, ocividne vunec nechapes zpusob hodnoceni her obecne. A tu trapnost nakonci o "na prachy" sis mohl odpustit. Neverim ze si sam tak omezenej abys tomu veril.
      • cr8gg
        10/10 ma bejt dokonalost.. proto to taky ma bejt znamka udelovana jen vyjimecne ..

        Ano i tomu bych veril, nekdy jsou tu hodnoceni her dosti pochybny.. viz Treba recenze na BF4 ktery bylo v dobe vydani celkem strasny, se spoustou padu, bugu a potizi obecne a odneslo si to hodne vysokou znamku.

        Jedinej komu jeste verim v hodnoceni je Polacek, Grygar, Dobrovský a Bohonek... ofc kazdymu neco sem tam ujede (podle me) ale jejich recenze jsou vyborny .... ostatnim neverim... zvlast Aleš ma v posledni dobe dost pochybny recenze
        • Miserius
          Prosimtě dokonalá hra nikdy nevyjde, nemel kraviny... Zahraj si to a pak tu házej moudra, ty recenzente podle obrázků
    • cr8gg
      CoD Maj vesmes tak 7-8 . Posledni CoD: Ghost ma 7 .. coz je celkem odpovidajici ...

      Protoze 10/10 by melo dostat neco unikatniho, novyho, a neco co je ve vsem perfektni ...
    • Rinkimen
      Ta hra tě férově trestá za tvoje chyby a pokud si nedáváš pozor, umřeš. Jestli se naučíš správně blokovat, uskakovat a útočit, tak nebudeš umírat v žádném díle celé serie. Ten hype nepochopíš dokud nezahraješ.

      Imho dokonalá hra nevznikla a nevznikne nikdy, proto by desítku měla hra dostat, pokud si recenzent užil každou minutu hraní. Na získání informací o hře slouží text v recenzi. To, že ta je napsaná hrozně už je něco jinýho.....
    • Stillson
      Ber to takhle...když hra jako Call of Duty může dostávat 8-9/10 a ta hra je totální kravina (SP ušel). Tak proč by hra jako je Dark Souls nemohla dostat 10/10? A umírat 20x za 5minut nemusíš,když nebudeš hlupák a nebudeš pospíchat. A to nejsem žádný fanda série Souls, aby jsi náhodou nenapsal,že jsem taky fanoušek.
    • tak jsem si přečetl recenzi, abych zjistil, jak si autor to ultimátní hodnocení obhájí *1*
  • 10? Stejnej vtip jako s Rambem.
  • Miserius
    Menší dotaz... zabil jsem pár bossů, nechci spoilerovat tak jen řeknu že mam zabito 5 bossů (většinou různé lokace) a zatim je to teda doslova jednoduchý... Je to tak pořád nebo to je tám že většinou jsem teprve u druhé bonfire v nějaké lokaci? protože jestli to takle je pořád tak to abych aktivoval ty "hard" mody
    • ak si hral DS 1cku tak sa necudujem ze to je pre teba "lahke".
      • Miserius
        No nahráno mam hodně ale i tak jsem doufal že to bude těžší... Já myslim že jsem vpodstatě na začátku (6 hodin) a že to povyleze...
  • Pepinator
    Pěkné. Jen škoda, že mě kouzelníci, draci, roztodivná zvířecí havěť a všelijaké mystyčno bez reálného podkladu prostě nebere.
  • Je to super záležitost.Pokud máte rádi řinčení chladných zbraní a napětí,jděte do toho.Naopak ten,kdo za vrchol herní nirvány považuje Simulátor žehlení,si na DS vyláme zuby.
  • Keyz
    Jak tedy přesně funguje ta redukce zdraví? Je to na trvalo?
    • Miserius
      Ne, použijes Human Effiny (humanity) a máš zase 100% (než umřeš) A nebo mě teď třeba padl prsten kterej "snižuje HP redukci když jsi Hollow"
      • Keyz
        OK.

        Stejně zajímavý. Hra musí být více jednoduchá oproti prvnímu dílu, když počítá s tím, že hráč bude bojovat s 50% HP. Stát se to teoreticky může.
        • Nikdy nebojuješ s 50 %. Hned skoro na začátku získáš prsten, který tu penalizaci redukuje o polovinu. A protože jsou nově čtyři sloty na prsteny, už ho nesundáš. Hraješ tedy se 75 % života - občas se vyléčíš, za pár hodin to zase sletí, ale padesát nemáš nikdy...
        • Miserius
          No jednoduchá je... Bosse jsem zatim kromě jednoho mojeho failu dal vždy napoprvé aniž bych věděl co dělaj nebo jak vypadaj... Je to divný... doufám že se to zvedne a nebo využiju ty covenanty/itemy na tezsi nepratele
          Ikdyž je teda pravda že mam nahráno bazilion hodin v Dark i Demon souls
        • Rinkimen
          Tak v originálním Demon souls hráč po jedné smrti padnul na 50%HP a stejně někteří fandové trvrdí, že to byla težší hra než Dark Souls. Tak blede bych to zase neviděl :)
        • V povodnom Demon Souls to fungovalo tak isto. Tiez ta hra pocitala s tym, ze hrac stravi vacsinu casu s 50% hp. Akurat pokial si dobre pamatam, tak po smrti tie HP neubudali postupne, ale islo to priamo na 50%.

          A tiez si presne pamatam, ze sa tam dal pomerne skoro ziskat prsten ktory takisto znizoval to ubudanie HP z 50% na 25%. Dokonca tam tusim boli aj dva. Pravda, ten druhy bol dost daleko v hre.
          • Loneck
            Prsten se jmenoval Cling Ring.

            http://demonssouls.wikidot.com/cling-ring
          • Keyz
            Tedy to, že budeš mít vice jako 50% je vlastně bonus, když se dá počítat, že budeš často umírat a prostě budeš mít tento negativní efekt.

            To je dobrý. Velký rozdíl, oproti většině RPG kde jedeš často ideální stopu celou dobu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší