Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 20 fps a grfika jak na mobile, parada. demon souls som hral a bavilo ma to ale toto ma strasu grafiku ozaj uplne ma to odradza si to vobec zahrat.
    • Toto není o grafice ale o hře.
      Když se ti tolik líbí grafika, bež si zahrát BATTLESHIT 4.
      • no to ze to ma ovracanu grafiku by som este ozelel ale ze to ide 20 fps seka to a prekresluje obraz tak to je proste premna neakceptovatelne
        • Mne zas přijde že alespoň na PS3 je DS2 nejplynulejší z celé série (Demons, Dark Souls)
        • To jsi vzal kde, že to má 20FPS? PS3 stabilně 30FPS s malými propady, které neovlivní hratelnost a xbox je na tom ještě lépe. Takže proč tu šíříte nepravdy?
          • kennyB
            Ok, v pohodě, nebudem se tu přece hádat *3* Hraju na konzoli a dokáže mě vytočit to, kdy se tu pcčkáři povyšují a myslí si, že konzolisti jsou odpad a přitom by si zrovna tuto hru na pc nezahráli, nebýt konzolí *3*
            • ja som neni PCckar, xbox360 ps3 ps4 a PC len hovorim ze ma sklamala grafika a male fps nehovorim ze to je zla hra.
          • kennyB
            Zřejmě nemá na to, aby hru dohrál, tak si to ospravedlňuje fpskama *1*
            • podobne hry hrajem. na mobile sa nehram na mobile telefonujem, a jak to ma mat dobru hratelnout ked to ide 25 fps co je epilepsya a este bez vsync prekresluje obraz jak ziletka. a to ako ze si myslis ze nejaky patch spravi ze zrazu to ps3 utiahne v 60 fps ach boze ,.. ok hraj sa. nechaj tak je to moj nazor, zas boli videa a fotky z PC verzie kde to je krasne, toto je strach co v poslednej dobe vypustaju na konzolach.
            • kennyB
              Proč mi sakra píšeš, že podobné hry nehraješ??? Klidně si vytáhni iphona a hraj si na něm. Zase jeden, co hraje hry jen kvůli grafice a na hratelnost se kouká až jako na druhořadou věc. Gratuluju *3* A že tam kolísají fps??? A co??? Která hra se může pyšnit tím, že je hned po vydání úplně odbugovaná a jede na krásných 60 fps bez jakéhokoliv kolísání??? Pokuď vím, tak na DS II vyšel zatím jen jedem patch.
            • epilepticky odpad nehram sorry ok hrajte sa. taketo hry vychadzali pred 15 rokama. a dnes ma aj iphone lepsiu grafiku jak ps3 verzia tejto hry. a ake nepravdy tu pisem? http://www.youtube.com/watch?v=6YJPVIA8nmM
      • Jsi fyzicky schopný vstřebat poznání, že někdo může na grafické zpracování hry klást důraz a přitom to není povrchní hlupák? Zkus to. Vím, bolí to. *3*
  • imo meli to udelat tak že když respawnujete nepratele u bonefire, tak by vam uz podruhe nemeli davat souls
    • A co farmareni ? :)
  • Čau nemáte někdo nejakou užitečnou radu jak si s kámošem pomáhat v online? Samozřejmně prsten od kočky vlastníme oba... Někdy se spojíme nádherně a někdy vzkazy nevidíme ani kdybychom se na hlavu stavěly... Mockrát děkuju
    • jestli si dobre pamatuju, tak v DS to slo jen nekde + lidska forma
      • No, v DS1 to šlo téměř všude vyjma těsné blízkosti bonfirů ale vztaženo na DS2 je to irelevantní. Teď summoning sign nemizí ani při restnutí u bonfiru a summoning sign může pokládat/nabízet kdokoliv, pouze přivolání pomoci je podmíněno human formou. Bohužel pro pisatele výš jinou radu krom prstenu s vytesaným jménem božstva nemám.
        • Je pravda ze ve 2 to jde skoro všude.. Ale vysvětlilm včerejší hraní... Byly jsme tam dole u bonfiru v té tmě jak je tam boss na té lodi... Vyvolám si kamoše bez problémů a jdeme cestou k bosovy a umřel jsem poté jsem se samozřejmně oživil ale už jsem jeho vzkaz nevidél ani po hodině různého zkoušení
          • Přeci jen mne s odstupem času pár věcí napadlo. Můžete ještě vyzkoušet Miracle Seek Guidance (je ale ke koupení až od NPC co je za Dragonrider bossem v Heides Tower of Flame), měli byste pak vidět víc těch nabídek k zahájení společné hry a taky si můžete skusit domluvit nějaké netypické místo kde jinak málo kdo nechává Soul Sign :), abyste měli jistotu, že ten co se tam objeví je ten Váš. Potom je ještě možnost přidat se do Covenantu Knights of the Sun, to je covenant zaměřený na co-op a Soul Sign jeho členů je častěji a víc viditelný .... mají zlatý nápis a zlatou auru fantoma (funguje stejně jako v Dark Souls 1 Warriors of Sunlight - akorát nevím jestli se u něj taky dostávají nějaké spešl Miracly :) ). Bohužel neporadím kde ho hledat, ještě jsem na něj nenarazil.
            • Mockrát děkuju ale nakonec asi ten prsten stačí včera jsme se vyvolávaly asi 5 hodin pořád... Možná to bylo minole važně těma serverama...
          • Asi jste měli jen smůlu na servery .... bylo zřejmě příliš hráču kteří měli vybrané stejné božstvo a pak už jste byli asi každý na jiném serveru přičemž se Vám při jednotlivých pokusech nepodařilo abyste byli na stejném :(, bohužel, zatím nemám zkušenost s hledáním, hraju zatím jen s randomama ... lidí co se nabízí k pomoci je všude plno a nikdo z mého okolí si hru ještě nepořídil
  • zajimalo by mne jestli to nekdo hraje tim stylem že resetuje schvalne nepratele pri bonefire, aby tak expil silnejší postavu. Ja to tedy nedelal, protože zasadne nemam rad v hrach exploity ale tohle mi prijde jako docela slušnej exploit.
    • No, za uplne normalni grinding bych to nepovazoval - to prineslo az Diablo. Jedna se spise o aktualni trend, kdy se nechce tvurcum her davat dodatecne mapy a questy, ktere nesouviseji hlavni dejovou linkou a kde by se silne itemy daly najit - stoji je to totiz penize a cas, ktere povetsinou nemaji.
      • Fakt je, ze mapy ani questy v Dark Souls nenajdes. Tohle je trochu jine RPG.
        • Promin, tady se jedna o urcite nepochopeni -> mapou rozumim samostatnou lokaci ve hre, ktera neni nutna pro dohrani hry - viz. Baldur's gate.
    • Co je na tom za exploit? Vždyť je to úplně normální grinding, kterej je naprosto běžnej v každým JRPG, některý ho přímo vyžadujou aby měl hráč v závěrečných částech hry vůbec šanci.
    • No musím se přiznat, že ano. Především kvůli itemům. Jsou oblasti, kde padá to a jinde ono. Dáte si správný prsten, zvýšíte humanitu a jde se farmařit. Možná jsem zavržení hoden, ale alepoň si na nic nehraju. Jak jinak zjistit, která zbraň vám vyhovuje víc, než vyexpit jich na max více a porovnat? Při jiném průchodu zas zkouším třeba minimálně levelovat, atp. Prostě si hraju ;-)

      Anketu můžeme ještě rozšířit na dotaz, kdo střílí dráčkovi na mostě do ocasu? Pro nováčky, nedělejte to, pokazíte si hru... ;-)
    • V DS1 to byl zpusob farmareni ruznych itemu. Je zpusob jak firma vyvazuje urcitou neodladenost v obtiznosti - proste Vas necha chcipat tak dlouho, dokud se to nenaucite nebo nezvysite level -> staty a danou pasaz dokazete projit.
  • Tak zasa je to hra na konzole takze to musite brat s rezervou tych 10. Na pc to ma tak 7-8 . Ked na konzolach nic lepsie neni musia sa uspokojit aj s tymto.
    • co tady valis ? ,se podivej jaka aaa hra vysla tento rok na pc, skoro zadna , na pc vychazi posledni dobou jen srackoidni indie hry a to jsem hlavne pc hrac ,ale barvu priznam a nevalim lzi...
      • Vsimol si si ze je rok 2014 a este je len marec? Tak asi preto nevyslo nic nove na PC. Ale tak Blackguards alebo Dragonfall.
    • to odkedy na PC vychadzaju nejake super uber rpgcka? :D menuj nejake
      • hehe ty se prober z ty pohádky *15*
      • U jinejch žánrů bychom mohli vést dlouhou a velmi neplodnou debatu na téma PC vs. konzole, ale zrovna u rpg je PC jediný Bůh a The Nameless One je jeho prorok.
      • C-BEAM
        odjakživa ?
    • no co sa tyka hier tohto stylu tak mas pravdu ze momentalne na konzolach nic lepsie ako dark souls neni...ale na pc nic podobne ako dark souls nebude dalsiu dekadu hh takze pcckari maju stastie a mali by sa klanat ze Namco Bandai vo svojej velkosti sa zlutovalo a rozhodlo sa ze vydaju DS aj na ubohe pccka a nerobi obstrukcie ako rockstar hah heh huh
      • Och ano, Namco to udělalo z dobroty své duše. Ta vidina peněz s tím neměla nic společného.
      • hh hah heh huh
  • KingOfWorms
    to zas bude ve Skyrimu nablito...
  • Ahoj měl bych pár dotazů ke hře jsem v ní nováček.
    1.jak je ohnivej červ v cardinal rover, dá se k němu obejít ze zadu?
    2 . už jsem v lost bastille ale je to tam moc těžký na mě jak otevřu dveře do heides toner a huntsmans Corpse?
    3.kde seženu kytku abych se dostal do shaded Woods?
    Mockrát děkuji
    • Čau, nerad bych tě strašil, ale pokud ti příjde Lost Bastille těžká (mimochodem celkem dobrá lokace na farmení Humanit) tak na Shaded Woods na nějaký čas ještě zapomeň.
      Jinak pokud jsi porazil bosse v Heidi Tower of Flame (Drangonslayer tuším - aréna po pravé straně) tak nahoře je bonfire kde kousek od něj sedí ženština, s kterou prohoď pár slov a ona se pak odportuje ke sloupu v jeskyni mezi Majula a Heidis Tower a na poplatek 2 000 duší ti otočí místnost a otevře novou lokaci - Huntsman copse.
      PS: Don't trust her
  • Já jsem si všimnul docela otravný věci ohledně auto aimu něpřátel, když vás zaměří a provedou útok a vy uděláte kotoul tak vás stejně trefí. Je to docela otravný, ale to je snad jediný co mi vadí. Vypadá to tak, že se jim někde nepovedli dobře kolize při soubojích. Hlavně u těch větších nepřátel.
    • Na některé nepřátele se prosté nesmí používat lock on, poněvadž potom ty kotouly děláš špatným směrem a nedostaneš se jim za záda a většinou schytáš jednu po hlavě (např. old knight s obouručákem) ;)
    • Cokoli co má auto aim je odsouzeno k záhubě a žádné kotouly tam nepomůžou. Jedině prodat konzoli a koupit pořádné PC.
      • Co tu zas plácáte o autoaimu ve spojistosti s Dark Souls .... taget protivníků je jen na velmi omezenou vzdálenost (která se navíc zkracuje s nižším osvětlením prostorů), při střelbě z luku na běžnou střeleckou vzdálenost musíte samozřejmě mířit sám.
        • Miserius
          To vubec neřeš, elpin jen puká závistí (nebo nenávistí?) a tak plácá kraviny... Tvrdí že švih mečem velkých protivníku má auto-aim *15*
          • Závistí že na PC není auto aim? *1* Tam mám myš kterou přesně a rychle zamířím kam potřebuju, ne jak na páčkách kde to lítá sem a tam. Jinak pokud vím tak o auto aimu tady mluví zakladatel tohohle vlákna, já na něj jen reaguju *3*
      • kennyB
        A jako k čemu??? Dark souls žádný auto aim nemá, a pokuď v některé hře je, tak si ho stejně každý vypne *3*
        • To řekni těm co hrajou na gamepadu CoD. Tam se auto aim nezastaví. Taky že hrát FPS na páčkách, omg.
          • kennyB
            Hrát fps na páčkách není problém, pokuď ti to s ovladačem jde *3*
            • jde, ale pouze z duvodu dementizace ai ve hrach kvuli packovacum
    • asi ti laguje steam, neco podobneho se mi stavalo v battlefieldu že mne trefili za rohem
      • To trefení lidí za rohem v BF ale není problém u hráčů, ale Frostbite enginu, který existoval už od dob Bad Company 2.
      • lagování u singleplayeru? To jsou mi zase novinky. *1*
        • kennyB
          Jenže ten singl je tam s nenuceným mulťákem, tzn., že tam vidíš občas běhat "duchy" ostatních hráčů, bloodstainy, kde zemřeli a zprávy, které tam zanechali. A také si můžeš některého z hráčů přivolat na pomoc *3*
          • kennyB
            To není vina lagování, ale zřejmě špatného načasování úskoku/kotoulu *3*
          • Tohle naopak žádná novinka není. Každopádně ale počítám že na lagování kotoulů před monstrama to vliv nemá *3*
    • Miserius
      Za to muže špatně načasovanej kotoul
      • Black_Hand
        hlavne se dvojka lisi od jednicky v tom, ze nemas tolik i-framu pri kotoulu. (ale s nejvetsi pravdepodobnosti bude chyba na tvem vysilaci :)
  • Líbí se mi, jak tady některý vzývají obtížnost, nebo naopak, když říkají, že je to moc snadný a jestli se obtížnost nedá zvednout, protože u bossů umřou třeba jen 3x.

    To vás opravdu baví hrát hru, kde furt umíráte a musíte něco opakovat furt dokola?
    Ano, přiznám se, dnes už jsem čistě casual hráč, asi jako většina a těmato nesmyslama pohrdám, protože umělá výzva (hra, která staví v cestě umělé překážky) není žádná výzva a tudíž je nemám potřebu překonávat, ale stejně to furt nechápu.

    Říkám si, co je to za divný druh masochismu, chtít být nucen, hrát nějakou pasáž furt dokola, protože si vývojář řekl, že to přece bude zábava, když tady hráč nejdřív 15x umře.
    • porad lepsi nez vyhodit prachy za nejakou jinou hru a jen se divat!Tahle hra se hraje opravdu!
    • Miserius
      Bohužel patříš k tý většine hráčů ktera nepochopila o co nám jde. Nejde o to prostě umírat jen tak, jde o to že to neni taková výzva, nezkouší to všechny naše pohyby a kouzla, je to jen nekam dobehnout a sekat ale to je o ničem.
      To nepochopí někdo kdo to nehrál
      • Ano, nehrál. Chvilku jsem nad tím uvažoval, ale nakonec jsem si řekl, že mám lepší věci na práci, než někde 6x umřít a pak si uvědomit, že když použiju tohle kouzlo, tamtem skill a proběhnu tamtudy, v tomhle pořadí, že to půjde.
        A o tom mluvím. To opravdu považujete za výzvu? Možná už jsem na to starej, ale mě stačí vědomí, že tu umělou výzvu zvládnu překonat, pokud tomu dám dostatečnej počet pokusů. Nemusím to místo toho X-krát zkoušet a ztrácet s tím čas.
        Překonávání umělých výzev zkrátka nepovažuju za žádný uspokojení a už vůbec ne za zábavu. To se netýká jen Dark Souls, pozoruju, že se to týká všech her, možná proto už mě baví jen hry typu The Walking Dead, nebo The Wolf Among Us, kde si člověk užije příběh, místo těchto pseudovýzev, ale zkrátka mě zajímalo, jak to berou ostatní hráči. A asi je to tak. Jste opravdu divní masochisti.
        • Když se na to díváš takhle, tak pak jsou plné „pseudovýzev“ všechny hry (nejen počítačové), včetně sportu a vůbec veškerá hobby jsou bezvýznamná a marná...
        • Miserius
          Ale..tys to zase nepochopil... Pokud ti přijde výzva dohrát The Wolf Among Us tak ti to neberu, ale pro mě je výzva když bude 5 minutovej boj s bossem ve kterym vyuziju vsechno co jsem se naucil a ne kdyz tam pribehnu a budu ho sekat a budu doufat ze ho usekam driv nez on me, proto mluvim o obtiznosti ze je to docela lehky protoze tak to ted jde u netkerych bossu udelat
          • Já neříkám, že je The Wolf Among Us výzva, právě naopak. V té hře žádná výzva není. Hry už dnes nepovažuju za výzvy, a to proto, že to skutečný výzvy nejsou, je to vždycky jenom iluze, a proto nevidím jedinej důvod, proč ztrácet čas tím, že budu tyto iluze výzev překonávat. To přece není žádná zábava, nebo snad ano?
            • Esopeso, chápu, co máš na mysli, ale když budu mluvit za sebe, já "hraju" hry, protože tam něco dělám, protože mě uspokojuje se o něco snažit a pak toho dosáhnout.
              Mě zas neuspokojuje hrát hry typu jedno-tlačítková mačkačka s "kvalitním story", a to ruku na srdce, sebelepší story ve hrách je plný kýče, patosu a klišé (samozřejmě se najdou výjimky, ale troufám si říct, že je spočítám na prstech jedný ruky), proto opravdu jediný, co nám zbývá, je "hratelnost".
              Tyhle jednoduchý hry ve mě evokují pocit béčkovýho/céčkovýho filmu, s low-poly "hercema" a kulisama.
              To už opravdu raději sáhnu po nějaký kvalitní filmový tvorbě, pohodlně sednu do gauče a užívám si neotřepanej scénář, výkony herců, režii, kameru,...
              V opačném případě, když se chci do dění aktivně zapojit, trošku přemýšlet a opravdu něco dělat, sáhnu po stracraftu, csku, dark souls, falloutech atd..
            • michelangelocz
              Jsou hry a pak jsou tu hry a taky jsou tu hry a mohl bych pokracovat klidne dal.

              Neni fer je vsechny merit stejnym metrem, protoze ne vsechny se snazi o to samy. Jde o nabidku a poptavku, ktera se zobecnit neda. Da se pouze konstatovat, ze hracska obec se rozsiruje (at uz v mezich vyvojaru, tak i hracu) a s tim pestrost hernich projektu umerne stoupa. Nechapu, proc by se mely vsechny hry snazit sveho hrace zlomit?...

              Dark Souls to umelo a naslo si tim cestu k srdcim rady hracu s velmi specifickym smyslem pro zabavu. Uprimne jsem doufal, ze druhy Dark Souls bude zazitek, pri kterym si reknu, ze Lordran z prvnich Darks bylo, ve s rovnani s nim, pozitivnim a veselym mistem. Zatim to vypada spis naopak.
            • Esopeso? Nejsi trochu na hlavičku? Máš rád casual hříčky. V pohodě, tvoje volba, ale proč píšeš do diskuze o Dark Souls? To jsi zabloudil ne?
            • A ty seš takovej ignorant? Pokud sis nevšiml, tak důvod, proč jsem přišel, je zjistit názor ostatních. Nikde jsem nenapsal, že tento názor nerespektuju. Takže můžeš bejt klidnej.
              Vidím, že tady není na slušnou diskuzi, bez vztahování a urážení prostor.
            • koukej radsi na filmy, tam nejsou zadny zbytecny vyzvy
            • Miserius
              To jsi takovej ignorant? Pokud někoho baví stavět papirovy modely to mu budes riakt ze to je jen iluze zabavy, protoze tebe to nebavi?
      • Neřeš. Jak jsem zjistil dole. Tak Veskoslav ani nekoukl na intro nebo neumí anglicky. To je pak těžké se s takovýmí ignoranty hádat. Tu hru si pak neužijí.
        • Musím tě zklamat, ale nejsu Veskoslav a hry v angličtině hraju uplně běžně (a to zejména hry, kde na angličtině, narozdíl od Dark Souls opravdu záleží - typicky, adventury).
          Jenže tady nejde o samotnou hru, ale o princip hraní obecně.
          • To co nechapes je ze Dark Souls neni vyzva v tom ze u bosse umres 10x protoze si to tak usmyslel vyvojar ale v tom ze u toho bosse udelas 10x spatne rozhodnuti.
          • C-BEAM
            pekne si sa v tom zamotal, ak hry už nepovažuješ za výzvy prečo ich hráš ? ak sú iba ilúziou výzvy prečo s nimi strácaš čas, keď to podľa teba nemá zmysel ?
            • C-BEAM
              tak sme sa už dopracovali k tomu že hry tak celkom bez výzvy nepovažuješ, aspoň nejaký pokrok. Ale musím Ťa sklamať, Portal je takisto umelá výzva pripravená jej autormi tak ako každá iná hra. A prekonávať iného hráča je predsa tiež umelá výzva v umelom svete, vytvorenom autormi hry, v ktorej v konečnom dôsledku o nič nejde.

              A to koľko krát budeš opakovať bossa závysí od teba a od rýchlosti akou sa vieš adaptovať, odhaliť jeho slabiny, spoznať jeho útoky. Niekto to dá na prvý pokus, iný na desiaty.
            • Hraju i hry, kde výzva je, ale musí to být smysluplná výzva. Například? Portal, nebo Counter Strike, či jiná online hra (kde je výzvou jinej hráč, ne iluze výzvy, jakou ji tvořil tvůrce hry).
              Ano, opakovat nějakýho bosse 10-krát, jen proto, že si tvůrce usmyslel, že to tak bude skvělý považuju za nesmysl. Tím neříkám, že to nikoho nemůže bavit, evidentně ano, ale mě to prostě nebaví, považuju to za ztrátu času.
            • C-BEAM
              takže ty hráš hry v ktorých nie je výzva ? a aké to sú prosim ťa ?

              pozri si film alebo čítaj knihy a na hry a hlavne diskusie o nich sa vykašli.
            • Kvůli zábavě, kvůli příběhu. Hra se automaticky nemusí být "výzva".
  • jaký je rozdíl mezi smlouvamy PVP,PVE a družstvo?
    • Jakými "smlouvami"? Rád bych se pokusil poradit ale tento popis se mi jeví jako nedostatečný, nevím čeho se dotaz týká. Jinak všeobecně PvP je označení pro prostředí vhodné pro hráče se zaměřením na boj hráče proti hráči (Player vs. Player). PvE je potom zaměřené na hráče kteří raději hrají proti "hře" (Player vs. Enviorment), baví je víc hrát herní příběhy, plnit úkoly, účastnit se událostí (ne trávit všechen čas jen zavření v aréně) .... s poslední uvedenou možností "družstvo" s tím sem se nějak nesetkal, ale tipuji že to bude zaměřené na hráče kteří se rádi druží do spolků, těžko říct co si pod tím přesně představit protože si umím představit jak variantu PvP Družstva tak i PvE družstva :)
      • Koukal jsem na stránky darksouls2.wikidot.com a smouvy jsou tam rozděleny do těchto tří kategorii...
        • Že vy jste si tu Wiki nechával nějakým prohlížečem překládat do češtiny .... :D .... stále jsem nikde na té Wiki nemohl slovo smlouva nalézt až teď jsem si všiml že Google translator označuje jako jeden z anglických ekvivalentů slova smlouva slovo Covenant. Ale jo defakto je to tak, jde o uzavření dohody s určitým spolkem, ale prosím příště se pokuste použít výraz z originálního znění, takhle nikoho nenapadne co že to máte na mysli.
          • Mě to napadlo hned.
        • Myslíš tím zaměření covenantů? Tam to platí víceméně jako jsem napsal výše. PvP Covenanty jsou Covenanty zaměřené na boj háčů proti sobě, ať už jde o napadání hráčů v jejich světě, nechávání se přivolat na pomoc takto napadeným hráčům, strážení určitých lokací před vstupem hráčů atp. PvE Covenanty jsou zase zaměřené na získávání dalších bonusů za určité interakce s prostředím hry, například covenant zaměřující se na sólo hraní který zamezuje spojování hráčů a invazím atp. A ty zaměžené na Co-op (pravděpodobně to ono "družstvo") jsou zase Covenanty které dávají hráči bonus za to, že pomáhá ostatním. Tzn Covenant bys měl volit v souladu s tím jak chceš danou postavu hrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit