Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze zas niekto dostal pekne pomastene, ze???
  • Moje troska do mlyna ohledne otazky, kam Dark Souls zaskatulkovat:

    Pro me to je dungeon crawler, neboli stara dobra kobkarina. Unikatni svet, skvely (byt velmi naznakove podany) pribeh, pocit samoty a minimalisticka interakce s NPC, to vse na me dycha starymi peckami jako Ravenloft, Ultima Underworld, Stonekeep, apod. Cili zrejme urcity subzanr RPG.
    • Jestli srovnavas DS s Ultimou Underworld, tak bud jsi UU1 ani UU2 nikdy nehral, nebo trpis senilitou. Ultima mela docela dost rozhovoru s NPC - dokonce jeden ze svetu (ten s temi slizy) v UU2 se resil prakticky nebojove nebo byly svety, ktere byly prospikovany hadanky - treba magic academy.
  • Zdravím,

    Jako nováček série Dark Souls,. Můžete mi říct, jak těžké jsou souboje za lučištníka?
    • Bohužel nemůžu, ryze za lučišníka jsem nehrál, ale názor se kterým se nutně musím podělit v internetové diskuzi samozřejmě mám :-D
      Luk má výhodu vzdálenosti od nepřítel, ale nevýhodu v nižší damage. Kvůli to mu souboje budou o utíkání a pomalém ubírání zdraví. To tě po chvíli asi přestane bavit. Klidně s lukem hraj, ale v kombinaci s jinou dexterity zbraní.
      Osobně jsem kuk v DS1 používal jen jako doplňkovou zbraň pro přilákávání/aktivaci nepřátel. Občas s ním zabiješ někoho, kdo se k tobě nedostane, což může a nemusí být zábava ;-)
    • InfidelBro
      v Dark Souls 1 byl luk docela zbytečný, hlavně díky tomu, že jsi jeho projektily mohl skoro předběhnout a nemohl jsi při míření chodit (ale i tak se občas používá v PvP či na tahání nepřátel). v DS2 jsou luky podstatně rychlejší a můžeš s nimi při míření chodit, takže teď se z nich stala mnohem serióznější zbraň, avšak zbraň na blízko budeš stále potřebovat.
  • Samotný fakt že většinu diskuze tvoří absolutně pomýlené přirovnávání Dark Souls ke Skyrimu jí označuje za irelevantní.

    Osobně jsem s pokračováním více než spokojen, Namco Bandai dodali přesně to co jsem od nich očekával. Berte nebo nechte být, hra určitě stojí za zahrání a ten komu se zalíbí se od ní jen tak neodtrhne.
    • Namco Bandai totálně pohřbili Green Bunny(modří vědí) *10* ale jo hry dělají fajn
    • kickasl
      Oznacit celou diskuzi za irelevantni, protoze vetsina(dle tebe) je irelevantni je irelevantni?

      Diskuze je od toho, aby se diskutovalo, snazit se ji ukoncit stylem: "Pokud se vam *hra* libi tak hrajte, pokud ne tak nehrajte. Prestante diskutovat!" je nesmyslne, kontraproduktivni(diskuzi se snazis ukoncim tim, ze do ni prispivas- kdy to naposledy zabralo?) a mimo jine irelevantni.

      Je mozne, ze jsem te spatne pochopil nebo ze jsi spatne formuloval sve myslenky, ale i to je irelevantni.
      (Jak jste si jiste vsimli, nejak me toto slovo chytlo, prestoze je to mozna iracionalni a samozrejme irelevantni.)
    • Myslím že všem fanouškům DS je Skyrim u paty. Jednou jsem to dohrál. Nebavilo mě to a znechutilo a už o něm nechci nikdy slyšet a vůbec ne v recenzi na Dark Souls. Bohužel Skyrim fans, jsou ti největší domyslete si sami(je to vulgární)
      • Hmm, já mám rád DS i Skyrim.
        • MickeyMutant
          Seš fakt divnej. Nemůžeš fandit Spartě i Slávii.
          • Já fandim všem ať si to užijou.
  • 25. Dubna je snad dál než vánoce :-D
  • ruthan
    Ja jsem muj nazor na tuhle serii vyjadril tady:
    http://www.ceskemody.cz/clanky.php?lng=1&clanek=66
    • irdzi
      Hele nadávat na první Darksouls a navíc s těma argumentama co uvádíš je totálně mimo mísu (neříkám že tahle 10ková recenze na 2ku je úplně v pořádku-ale bavíme se o jedničce)...Schopnost lidí psát převážila nad schopností číst:) a v tomto případě i hrát :)))
      Už jsem ti to psal i pod ten tvůj "blábol" (nezlob se - moje subjektivní hodnocení tvýho výplodu) - dohrál jsi tu hru?
    • Když někdo něco naprosto nepochopí, ok, to se stává. Ale že se tím VYCHLOUBÁ, to fakt není normální *3* Snůška nesmyslů, ostatně viz komentáře pod "názorem".
    • XXHUGOXX
      Súhlasím s recenziou !
    • Tím ses tady fakt chlubit nemusel. Ta zvrácenost, kterou jsi napsal, by neměla být dále šířena.
      • je to iny pohlad, treba sa zamysliet
  • Hodnocení na Tiscali zásadně neberu v potaz - stejně jako u kteréhokoliv jiného herního webu s integrovaným e-shopem..:/
    Ale na tuto hru se těším, moc doufám, že PC verze bude hratelná s v kombinaci klávesnice+myš, s gamepadem prostě neumím a nikdy jsem neuměl..:(
    Škoda, že vyjde až víc než za měsíc..
  • U té PC videorecenze radši počkejte až vyjde pár patchů od moderů a optimalizace pro myš, protože dark souls 1 krátce po vydání u mě 6/10 kvůli ovládání
    • Ano, ale tam to byl cisty port 1:1, vubec se nesnazili, aby se to dalo dobre ovladat bez gamepadu, na druhou stranu v DS2 se na PC verzi podivali rovnou. Ale jiste je lepsi pockat a overit si skutecnost, pokud neexistuje demo v dnesni dobe. Neni dobre kupovat zajice v pytli..
  • Asi jsem udělal chybu ,že jsem tuto hru vynechal ,ale druhý díl si určitě zahraju.
  • maros.goc
    čakal som že tu dostane 9/10, pretože som počul že hra sa až moc podobá na jednotku a teda už nie je tá prvá ale 10/10 mi vybilo dych ...masaker, neviem sa dočkať 25 aprila :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší