Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thou art welcome anytime. It is only human to commit a sin…HA HA HA HA HA HAH…
  • "...z úvodní lokace bych nepoznal, že se nejedná o HD remake jedničky s hezčími texturami."

    o HD Remaster


    -Děkuji.
  • jeanczarny
    Aye, siwmae! And good day to you...
  • za jakej, že umřeš?
  • nightborne
    Hence uvozovky =).
  • není to ústupek, hraní na psacím stroji je ústupek...
  • a to je takový problém si koupit gamepad za 400 korun? Jo, to ovládání na klávesnici bylo hrozné, proto jsem to hrál s tím gamepadem
  • nightborne
    Hraj to na gamepadu =). Je to fakt malej "ústupek" za pár stovek, a vyplatí se. Nejen v Dark Souls =).
  • Díky za spoiler...
  • bohužel, tato série si mě nikdy nepodmanila. a to z 90% hloupým ovládáním. proč si musím napřátele "zamykat" ?? ano hraju na PC, lae na druhou stranu jsou mi tyhle žabomyší války celkem ukradený. když už někdo dělá port na PC, tak to sakryš udělám hratelný na klávesnici a myši.. né aby 1/3 komb a útoků nefungovala díky autodelay na klávesách proboha.. stejně s tím lockem, vždyť když chci okolo někoho kroužit, tak prostě běžím úkrokem do strany a kroutím myší...

    očividně hry mají úspěchy, prodeje, fanoušky, ale mě si nikdy "nesmyslností a nepohodlností" ovládání neoslovily..
  • To vypadá fakt skvělé, sice jsem pořád skeptický a to jen z důvodu, že těžko se může opakovat masterpiece jako je Bloodborne, ale dnešní nášup novinek a videíí(IGN) mě trochu obměkčil. Jsou tam novinky, změny hratelnosti a staré dobré věci, takhle by mělo vypadat pokračovaní.
  • Vogon
    Pár poznatků o mechanikách, které už jsem dával do bleskovek(Je jich tam více), ale počítám s tím, že tam(díkybohu) většina lidí nechodí:
    - Fatrolly až od 70% equip burdenu.
    - U kováře si můžete vybrat jak chcete rozdělit Estusu.
    - Objevují se fialoví invadeři, pravděpodobně NPC, a jsou naprosto neúprosní.
    - Xbox One verze má velmi podobné, ne-li stejné, framerate jako PS4 verze. Loadingy na Xbonu okolo 20 sekund.
    - Ze začátku padá hodně zbraní a classy jsou rozlišné, takže očekávám velkou rozdílnost buildů.
    - Více mini bossů/ unique nepřátel, v každé lokaci aspoň jeden.
    - U Homeward Bone si můžete vybrat bonefire. Ale, bohužel pro techniky, nemůžete ji použít během kotoulu.
    - Příšery se pohybují ve větších skupinách.
    - Botomless Box od začátku.
  • Vogon
    Umbasa.
  • nejspíš to bude už čtvrtý vývar z té samé kosti, ale tak třeba to bude chutnat.
  • Praise the Sun.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit